Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit sem haragudnál egy...

Kicsit sem haragudnál egy ilyen apróság miatt a párodra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy apróság, de engem bosszant. Szóval, a barátom szeretne hétvégén bográcsozni a szüleim kertjében. Meghívta az egyik munkatársát , és az egyik lányt aki rá van kattanva a munkatársára. De hogy a lány ne legyen egyedül, meghívta a barátnőjét is.

Engem sem kérdezett meg, és a szüleimtől sem "kért". (Nem egy 17-18 évesről, hanem egy felnőtt férfiről beszélek).

A munkatársa ellen nincs kifogásom, hisz már régóta ismerem, buliztunk is már együtt. A lányt is kedvelem, jöhet ő is. De a lány barátnőjét miért hívta meg? Egyikünk sem ismeri, egy bunkó, megbízhatatlan lány. (Ez azért lerí róla, ahhoz a falatozóhoz jár ahova mi, és azért látunk dolgokat, de a nevét nem tudjuk).


Ismerem a szüleimet, hogy biztosan semmi kifogásuk nem lesz a bográcsozás ellen, de azért haragszom egy picit, hogy először meghívja a vendégeket, aztán kérdezi meg, hogy egyáltalán lehet-e.


Jól összevesztünk ezen a butaságon, mert ő ragaszkodik, hogy mind a két lány jöjjön. Nem vagyok féltékeny, ha férfiakról lenne szó, akkor is így gondolkoznék.


2010. máj. 12. 16:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Egy falatozóba járunk. Sosem ülünk egy asztalhoz. De azért látom azt hogy köszönni nem tud, ha kér valamit (pl. üdítőt) azt is paraszt módon teszi. Wc után nem mos kezet (ezt is láttam már), köpköd, káromkodik.
2010. máj. 12. 16:22
 12/30 A kérdező kommentje:
Igen, én itt lakom, anyuék tartanak el mert még tanulok. A barátom csak itt alszik egyébként nem lakik itt.
2010. máj. 12. 16:23
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
a ti házatok, nehogy a barátod hívogassa oda az embereket... meg aztán, ha nem is ismered a másik csajt, közöld, hoyg nem jöhet...
2010. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden este ott alszik?Az már együtt lakás :)
2010. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nap mint nap látom, hogyan viselkedik, de a nevét nem tudom. (Őszintén szólva nem is érdekel).

Az meg a másik, hogyha a munkatársát össze akarja hozni azzal a lánnyal, minek oda a barátnője?!

2010. máj. 12. 16:24
 16/30 A kérdező kommentje:
Az anyukája mos és főz rá, és őket támogatja anyagilag. Otthon is fürdik. Csak aludni jár hozzánk. Ezért nem gondolom, hogy mi "együtt laknánk".
2010. máj. 12. 16:25
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy én is kiakadnék, jogos a reakciód.

Az én párom például kölcsönadási mániában szenvedett, és végül már a garázsunkat is kölcsönadta a tudtom nélkül. Na itt iszonyatosan kivertem a balhét, elküldtem otthonról azzal, hogy most azonnal menjen oda ahhoz, akinek kölcsönadta, és vonja vissza a dolgot. Azóta nem csinált ilyet.

2010. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Együtt laktok vagy nem, ez itt most szerintem lényegtelen. Nem az ő háza, legalább a szüleid beleegyezését kellett volna kérnie. A meghivottakat meg mindenképp egyeztetnie kellett volna veletek.

Felnőtt ember ennyit már tudhatna az illemből

2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű!szabd meg a szabályokat!aza bunkó csaj nem jöhet, ha mégis, le van fújva!Ne ő dirigáljon már, mikor a ti kertetek és lakásotok!Én nem szívnék egy levegőt egy ilyen csajjal..és miért volt muszáj őt is meghívni?Pont párban lettetek volna...nem lehet h tetszik neki az a csaj?
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
(márcsak azért is gondolom h tetszik neki, mert ragaszkodik hozzá...)
2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!