Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit sem haragudnál egy...

Kicsit sem haragudnál egy ilyen apróság miatt a párodra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy apróság, de engem bosszant. Szóval, a barátom szeretne hétvégén bográcsozni a szüleim kertjében. Meghívta az egyik munkatársát , és az egyik lányt aki rá van kattanva a munkatársára. De hogy a lány ne legyen egyedül, meghívta a barátnőjét is.

Engem sem kérdezett meg, és a szüleimtől sem "kért". (Nem egy 17-18 évesről, hanem egy felnőtt férfiről beszélek).

A munkatársa ellen nincs kifogásom, hisz már régóta ismerem, buliztunk is már együtt. A lányt is kedvelem, jöhet ő is. De a lány barátnőjét miért hívta meg? Egyikünk sem ismeri, egy bunkó, megbízhatatlan lány. (Ez azért lerí róla, ahhoz a falatozóhoz jár ahova mi, és azért látunk dolgokat, de a nevét nem tudjuk).


Ismerem a szüleimet, hogy biztosan semmi kifogásuk nem lesz a bográcsozás ellen, de azért haragszom egy picit, hogy először meghívja a vendégeket, aztán kérdezi meg, hogy egyáltalán lehet-e.


Jól összevesztünk ezen a butaságon, mert ő ragaszkodik, hogy mind a két lány jöjjön. Nem vagyok féltékeny, ha férfiakról lenne szó, akkor is így gondolkoznék.


2010. máj. 12. 16:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eleg durva... en mar azon is ki lennek akadva,h nalunk akar bulit tartani, ami csak utolag jelent be. Mindegy, ez a te dolgod, de szerintem ez sem normalis dolog!

Ezek szerint o ismeri a csajt,ha ot is meghivta.

De miert nalatok? miert nem mentek el beulni valahova?

2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az az 'idegen' lányt már látásból sem bírod. Félelem, féltékenység, aggodalom ami belőled beszél. Ha barátkozó vagy, vagy nyitott akkor nem lenne gond. Bárki is legyen a vendég, elsőnek meg kell ismerni, aztán ítélkezni.
2010. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ilyen csaj tetszene neki. (Már csak azért sem, mert a lány fiatalabb mint én, és engem is fiatalnak tart.)

Bográcsozni szeretnénk, nem csak úgy iszogatni. Ki az aki odaadja a kertjét, hogy ott legyünk majdnem 24 órát? Senki.


Egyébként a munkatársa egyik csajt sem szeretné ott látni (37 évesen elhiszem, hogy nem vágyik a 17 és 18 éves csajok társaságára).

2010. máj. 12. 16:36
 24/30 A kérdező kommentje:

Az első benyomás (ami ugye fontos) az volt vele kapcsolatban, hogy biztos olyan mint az átlagos 17 éves lányok. Hát nem. (Pedig nem cigány!)

Ahogyan társaságban viselkedik, az már épp elég infó róla.

2010. máj. 12. 16:37
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hülyeség, és nem apróság amin összekaptatok. Azért álljon már meg a menet. Ha én olyan háznál vagyok, ami nem az enyém, ott még egy pohár vizet is szépen kérek. Nemhogy ismeretlen idegen embereket meghív. De egyébként ez a bunkó lány miért van meghívva? Úgy értem, azért hogy az a csaj ne legyen egyedül, hát ott vagy te, te beszélgettél volna vele vagy nem ? Nem reagáltad túl, ez nem korrekt helyzet. Te laksz otthon, nem a párod. Az a minimum, h téged megkérdez. És a válaszom, igen megharagudnék. Ne kényszerítsen, hogy olyannal bulizzak a saját házamban, akit ilyen vagy olyan, vélt vagy valós okból utálok, és/vagy nem ismerek.
2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig sztem vagy tetszik neki az a lány v nem tudom..vagy a másik lány ragaszkodott hozzá, másra nem tudok gondolni!


Mivel pont 4-en lettetek volna, te el tudtál volna lenni azzal a lánnyal, nem kellett volna még oda az a bunkó...

Azért eztmérlegeld, akármennyire is fiatal...

2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Ő azzal érvel, hogy a bográcsozást anyailag ő fedezi (ez mondjuk igaz, hiszen ő vesz meg mindent), és akkor ő hív meg azt akit akar. Hát azért nem.


Nem szeretnék olyan illetővel együtt "bulizni" aki köpköd, trágár szavakkal beszél...és figyelnem kellene minden mozdulatát, hogy nem lopna-e meg minket. Köszi, ezt kihagynám.

2010. máj. 12. 16:50
 28/30 A kérdező kommentje:

Igen, gondolom a lány is inkább a pasival foglalkozni aki tetszik neki, nem a lánnyal.


Persze én megmondom a lánynak, hogy a meghívás tárgytalan. Csak arra voltam kíváncsi hogy más hogy reagálna erre. Tényleg apróság, de egy komoly kapcsolatban szerintem alap, hogy megbeszélik egymást között a dolgokat a nő és férfi.

2010. máj. 12. 16:52
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele, mert mégcsak nem is a ti kertetekről van szó, hanem a szüleidéről....
2010. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Az én kertem is valamennyire. De szerintem ez lényegtelen.
2010. máj. 12. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!