Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha szó...

Haragudnál a párodra, ha szó nélkül eltűnne több mint 24 órára?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elment dolgozni, hazajött, lezuhanyozott (nem voltam itthon, de hagyott nyomokat), majd egyszerűen eltűnt.

Telefonja kikapcsolva tegnap este óta.

Az egyik haverjánál van (aggódtam érte, hogy szó nélkül elment és nem jött haza éjszaka), de még most sem szándékozik haza jönni, mert ő bulizik.

Eddig rendben, de nem kellett volna szólnia? Vagy írni egy sms-t, hogy ne aggódjak?



(Miután végigtelefonáltam az összes közös ismerősünket, az egyik új haverja, akit én nem ismerek, telefonált, hogy nyugodjak meg, a párom náluk van, ott töltötte az éjszakát, és holnap kocsival hazahozza valaki)


2010. szept. 25. 16:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
hát én tajtékoznék, de én egy házisárkány vagyok. Attól függ, neked mi a sok. DE ha most nem csinálsz cirkuszt, megcsinálja máskor is. Ha meg cirkuszt csinálsz lehet elhagy. Te ismered, neked kell tudni. Án nagy balhét csinálnék belőle az tuti.
2010. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
*Én
2010. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Telefonban nem akartam balhézni, de én is fel tudnék robbanni!

Már majdnem a rendőrséget hívtam, hogy bejelentsem az eltűnését...

2010. szept. 25. 16:04
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nővel volt
2010. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
Ebben az esetben haragudnék, de ha nem tehet róla, hogy mondjuk valami közbe jött és nem tudot szólni, akkor természetesen nem. Oszd ki, ha hazamegy, nehogy hozzászokjon, hogy megteheti ezt veled!
2010. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

Tán kábítószert kevertek az italába?!

Ez lehetne az egyetlen mentsége.

2010. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Hát megmondanám neki,hogy ha lenne egy kis esze,akkor nem csinálna ilyet.A párod tisztára nem normális,komolyan mondom:S Dühös nem lennék,de azért elbeszélgetnék vele,mert alapvető dolgokat nem tud.Ezeket meg kéne neki tanulnia.
2010. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Én gyanakodnék.
2010. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos hogy jó ha balhét csapsz,mert ezzel megadod neki az örömöt,hogy téged mennyire érdekel.Ne szólj semmit,te is tűnj el 2napra!
2010. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Igenis végtelenül dühös lennék, és aki azt írja, hogy emiatt hisztérika vagy, az valószínű nem volt még szerelmes, és nem féltett senkit! El tudom képzelni mit éltél át, főleg , hogy egész éjjel nem ment haza... persze neki biztosan meg sem fordult ez a fejében, hisz ő csak jól akarta magát érezni! - biztosan ez lesz a válasza, és totál nem érti majd miért balhézol. Gondolom eddig nem csinált ilyet, épp emiatt kicsit furcsállanám , hogy most mi vette erre rá....
2010. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!