Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, ha szó...

Haragudnál a párodra, ha szó nélkül eltűnne több mint 24 órára?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elment dolgozni, hazajött, lezuhanyozott (nem voltam itthon, de hagyott nyomokat), majd egyszerűen eltűnt.

Telefonja kikapcsolva tegnap este óta.

Az egyik haverjánál van (aggódtam érte, hogy szó nélkül elment és nem jött haza éjszaka), de még most sem szándékozik haza jönni, mert ő bulizik.

Eddig rendben, de nem kellett volna szólnia? Vagy írni egy sms-t, hogy ne aggódjak?



(Miután végigtelefonáltam az összes közös ismerősünket, az egyik új haverja, akit én nem ismerek, telefonált, hogy nyugodjak meg, a párom náluk van, ott töltötte az éjszakát, és holnap kocsival hazahozza valaki)


2010. szept. 25. 16:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
53%
Itt sajnos baj van nem is akármekkora lehet h veled nem akar lenni,hazament zuhi,aztán spuri el,ne hogy te is hazaérj,menekül előled,ez már valaminek a hozadéka sajnos és biztos h nem tegnap kezdődött.
2010. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

húha...

ez elég kemény ,durva helyzet!!

én tuti kiakadnék,sírnék.de mire haza érne akkora már meg flegmáznék.

tehát nem üvöltenék,de szépen se tudnám megkérdezni hogy hol volt.szerintem eléggé bunkó lennék.


de szerintem ez nem helyes amit a párod tett!mert igen is azért vagytok egy pár hogy tudjátok mi van a másikkal!tehát azzal hogy pár lettetek sőt még össze is költöztetek azzal vállaltátok azt hogy megosztjátok az életeteket minden gonddal ,bajjal együtt.igen is kötelessége lett volna legalább szólni hogy hová megy!


kérdezz rá higgadtan és ha nem ad értelmes választ akkor cselekedj!mert ha csak köntörfalazik akkor tuti titkol valamit!az esetben meg nem éri meg egy patkányra pocsékolnod az életed!!


azért remélem van normális magyarázata!szorítok!


majd írd meg hogy mi volt


24N

2010. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mondhat, ez a pasi, és ez a húzása, egy szánalom.. Mondhatjátok, hogy hiszti, de amikor egy "felnőtt férfi" egy ekkora baromságot/felelőtlenséget csinál, miért csak egyesek akadnak ki? Úgy kell keresni, mint egy elveszett kutyát, jó hogy nem plakátokat kell kitenni, hogy hazacsavarogjon...Ha annyira menő, és férfi, és felnőtt, hogy elhúzzon valahová, és pofátlanul haza is megy, és egy cetlit nem ír... Minősíthetetlen hülyeség. Amikor belépünk egy kapcsolatba, egy másikért is felelünk. Ilyen szinten mindenképp. Nem kell hogy megszabjuk a másiknak mit csináljon, de megbeszélni meg kell mindent. Fogadok amúgy, hogy a Kérdező simán igent mondott volna, ha az a sunyi szerencsétlen megvillantja a témát, hogy úgy tervezi átmegy... Barátommal nemrég olvastuk a kérdést, de csak most reagálok, mindketten kiakadtunk ezen.
2010. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
69%
Én elválnék... De minimum nagyon nagy cirkuszt csinálnék.
2010. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
14%
itt hiba cirkuszol,ha párját ennyire nem érdekli és szószerint menekül h ne kelljen együtt lenni ott baj van vagy szerető.
2010. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

hát az nem kifejezés mennyire haragudnék...

ilyen szempontból én is házisárkány vagyok,de ezt párom is tudja,még 1-2 órát sem tűnik el,szól ha nem jön időben...olyan meg nincs hogy kikapcsolja a telefont mikor tudja h nem tudom merre van épp


ilyet csinálna mint a te párod,én nem engedném be a házba az biztos

2010. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Este 6kor hazajött, és lekiabálta a hajam, hogy hogy mertem telefonálni az ismerőseinek, és lejáratni őt.
2010. szept. 27. 08:13
 38/43 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkerdezem....de ezek utan te meg vele maradsz?
2010. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%

na hallod.....

még nekiáll feljebb?elég durva!

erre te mit reagáltál?

remélem nem hagytad megad és nem érzed még te hibásnak magadat?mert nem vagy az!

szerintem itt már nagyon sokan leírtuk hogy ha egy pár vagytok akkor igen is kutya kötelessége beszámolni neked hová megy,pláne ha ez nempár óráról szól hanem több mintegy napról!


nem tudom,de én a helyedben elgondolkoznék hogy megéri e egy ilyen kapcsolat!mert ezek szerint neki mindent lehet kötöttségek nélkül.és neked?ha ugyanezt te megtennéd akkor mi történne?meg is verne ne talán?????


lépj ki egy ilyen kapcsolatból,jobbat érdemelsz ennél z állatnál!!!


írj hogy hogy alakulnak a dolgaid mert tényleg érdekel!írhatsz privit is!

sok sikert a továbbiakban!



24N

2010. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű valamiért szégyell téged a barátai előtt vagy a barátai tök tisztába vannk azzal h te otthon várod kétségbeesve mint valami háztartásigép ő meg jól el a szeretőjével.Lépj ki ebből meglátod térden állva könyörög,csak az kérdés h miért azért mert szeret vagy kell neki egy cseléd egy naiva aki mindent eltűr tőle.Gondold meg,igy akarsz élni vel még pár évig hogy ő folyton eltünik,mert egyszer megcsinálta te megbocsátasz onnantól kezdve úgy érti megteheti mert a hülye ugyis megbocsát.Ne legyél hülye,add már ki az útját,hát hülyének az férfi téged ha egyáltalán férfinek nevezhető ezek után ,nézd ne hagyd már ennyire magadat.Nem szabad ennyire tűrőnek nyelőnek lenni mert késöbb visszaüthet.
2010. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!