Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 18/F vagyok barátnőm 15 és az apja teljesen eltitott minket nem engedi ki a házból meg ilyesmi...De nagyon szeretem és nem tudom h mitcsináljak...
2010. szept. 24. 17:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ez már majdnem egy hete tart...akartam beszélni az apjűval errebevágta h 2perced van h eltüj a szemem elöll...Jah meg a csaj anya irt nekem msn h bnőm irt nkm level majd eljutatja valahogy hozzám...nagyon rossz érzesem van félek h tele beszélték a fejét
2010. szept. 24. 18:28
 12/16 A kérdező kommentje:
jah elméletileg az a baja
2010. szept. 24. 18:29
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit durva, én 15éves srác vagyok, suliba se mehet barátnőd?? Utánna kicsit késöbb megy haza,mert ott tartották... Félsz faterjától? Én 2 hónapja járok krav magára, de szerintem már nem sok mindenkitől kell félnem. Ajánlom neked is. Saját faterom tart tőlem.:D
2010. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ma voltam a suli előtt és csodás modon nem volt suliba...:sTe is félnél az apjától ha csontozó késsel szaladgálnaxD
2010. szept. 24. 18:57
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
de tényleg nem jár suliba?az neki rossz nem?
2010. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Amugy jár suliba de most mióta eltiltott minket az apja nem volt...én sem toom miért és eltudjátok képzelni mien ideges lehetek...:S
2010. szept. 24. 19:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!