Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnal elni olyan helyen...

Tudnal elni olyan helyen ahova masok nyaralni jarnak?

Figyelt kérdés
pl. hawaii szigeteken, ugy hogy te termelsz magadnak, onellato gazdalkodasban.
2010. szept. 23. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

én olyan helyen lakom, ahová mások nyaralni járnak. ennélfogva nincs önellátó gazdálkodás, hoszen mindent meg lehet venni, amire egy turistának (azaz nem helyinek) szüksége van.


de bora borán is van coca cola, stb.

2010. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
elég nekem Siófok is .. alig várom hogy hazamenjen a tömeg nyárvégén :D
2010. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Erdekes a kerdesed! En Siofokon nottem fel es eltem, ahova masok nyaralni jartak. Most Hawaiiban elek, ahol szinten csak nyaralni jarnak. Szerintem az onellato gazdalkodas a szigetek jovoje. Itt aztan minden megterem a foldben es megis a butak, ideszallitjak az etelek 70%-at, aminek nincs is jo ize. Meg is kell fizetni 3-4-szereset erte. Epp keresunk partnert az farmunkhoz. :) Ha erdekel csak privibe irj, mert nem latogatok ide vissza minden uj valaszra. :) Aloha Nui Loa
2010. okt. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

19:38

"Azt hiszem, jó sok halat ennénk :=). Persze, hogy tudnék ilyen helyen lakni, nem is hiányozna sok minden, mondjuk talán a mosógép, a sütő (édesszájúak vagyunk) és a laptop. De már az ilyen üdülőhelyeken sem kell ezekről a modernkori vívmányokról lemondani, elvégre a szállodák miatt gyakorlatilag minden (áram, ivóvíz, internetkapcsolat, stb.) ott van helyben."

Persze mosogepunk es sutonk nekunk is van. Viszont sok helyen a nap energiat hasznaljak es sokkal egeszsegesebben elnek mint masok. Ilyen helyen az onallatas nagyon fontos es nagyon olcso. Kulonben fizetned kell jo draga penzt a muanyag izu paradicsomokert es mas zoldsegekert.

2010. okt. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!