Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnal elni olyan helyen...

Tudnal elni olyan helyen ahova masok nyaralni jarnak?

Figyelt kérdés
pl. hawaii szigeteken, ugy hogy te termelsz magadnak, onellato gazdalkodasban.
2010. szept. 23. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Pár éve még az összes faluban is így éltek, mármint hogy mindent maguknak termeltek.

Egyébként én inkább Görögországban élnék. valamelyik szigeten.

2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztosan :) Ha a tenger morajára aludhatok el, és arra is ébredhetek, akkor más nem is nagyon számít, simán termelném magamnak ami kell, azt hiszem az igazi boldogság lehet, egy földi paradicsom, mondjuk Bora Bora :) Távol lennék a civilizált világunktól, nem hiányozna semmi innen, se a stressz, se az irigy, buta, önző emberek.
2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a Távol-Keleten. Indonéziában, Szingapúrban, Thaiföldön... annyira egzotikus kultúrák, szívesen kiköltöznék (persze csak a párommal együtt!!)
2010. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen puritánul? Nem.
2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

tudnék.

ahol nyaralni jó, ott biztosan élni is :)

2010. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Biztos jobb lenne,mint itt-bár ez az önellátó dolog nem az én stílusom :) de a környezetet elfogadnám,az biztos.Jó hatással lehet az emberre,ha ilyen szép helyen lakik.
2010. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti jobb lenne. Szívesen átélném :)
2010. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, jó sok halat ennénk :=). Persze, hogy tudnék ilyen helyen lakni, nem is hiányozna sok minden, mondjuk talán a mosógép, a sütő (édesszájúak vagyunk) és a laptop. De már az ilyen üdülőhelyeken sem kell ezekről a modernkori vívmányokról lemondani, elvégre a szállodák miatt gyakorlatilag minden (áram, ivóvíz, internetkapcsolat, stb.) ott van helyben.
2010. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint én kivétel vagyok. Nem szivesen élnék ilyen helyen.
2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Az önellátó gazdálkodás engem se vonz, de nagyon szívesen élnék a tengerpart közelében, mondjuk egy hangulatos olasz, spanyol, francia vagy portugál kisvárosban. Azt hiszem, hamar otthon érezném magam arrafelé :)
2010. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!