Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fantasztikus lány akivel együtt vagyok pár hónapja. Minden nagyon jó vele, tökjól megvagyunk, de egy dolog nagyon zavarja: az, hogy én nagyon jóban vagyok az exemmel, mivel barátok vagyunk.Nem tudom mit tegyek, mert most már ott tartunk hogy azt mondta, ő ezt így nem bírja tovább.(tényleg egy fasza lányról van szó, imádom!) Nem tudom mit kéne tennem, mert egyiket sem akarom elveszteni.
2010. szept. 23. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ha a ferjem szoros baratsagban lenne az exevel...persze szep dolog, hogy nem haraggal valtatok elm, de a baratnodet is meg lehet erteni. Lehet, hogy semmi gondja nem lenne vele, ha nem lennetek annyira kozeli viszonyban. Havi 1-2 email vagy telefon az OK.
2010. szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg kellene értetni az újjal, hogy nincs oka féltékenykedni. (nincs oka?)

Akkor mondd el, hogy vele vége, de mivel értékes ember, nem szeretnéd elveszteni, szükséged van a barátságára.

Mondd el az újnak, hogy őt szereted.

2010. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem jogos a lány álláspontja. az oké, hogy havonta egy üzenetet váltatok, stb, de ha sokat is találkoztok...az gáz. gondolj bele, te mit tennél ellenkező esetben. ha ő az expasijával ilyen jóban lenne. el kell döntened, ér-e annyit ez a lány, hogy az exet kirakod az életedből. egy dolgot ne tegyél: titokban ne folytasd a barátságot az exxel. ha kiderül...asszem nem kell felvázolnom
2010. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na jó. Akkor képzeld most bele magad a barátnőd helyzetébe!

Most azt mondod,hogy nem zavarna,ha a párod az exével találkozgatna. De igenis zavarna! Mert most azt mondod nem,de ha benne lennél a helyzetben,akkor szétvetne az ideg!

Ha szereted ezt a lányt,akkor vele foglalkozz,ne az excsajoddal!

2010. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Merlegelj es donsd el azt, hogy Ki az, Aki Neked most fontosabb!

Egy kapcsolat mindig azert bomlik fel, mert nem mukodo kepes, tehat nincs meg az osszhang,

azt En nem ertem, hogy igy, hogy most kulon valtatok, akkor miert letetek ennyire fontosak egymas szamara.


Ezek a kapcsolatok tiszta erzelmekrol szolnak, tehat amikor Te most a jelenlegiben megtalaltad azt, amit nem talaltal meg az elozoben, s ezert vegett ert a kapcsolat,

akkor mar nincs semmi olyan, ami osszekotne Teged a regivel,

mert ha lett volna ilyen osszekoto kapocs, ami a szeretetrol szol, akkor nem tartanal itt.

Vagy pedig Teged elhagytak es meg mindig nem tudod, hogy hova tartozol, mivel nem tisztak az erzeseid!


Az embernek 1 szive van es nem tudd 2 szeretni, itt nem a sima baratsagrol szol a tortenet, hanem a parkapcsolatrol

a szeretetrol es a bizalomrol!

Te elturned, hogy ez a fantasztikus lany, a regi baratjaval tarsalogjon?

Mert hozza lelkileg meg mindig kotodik?

2010. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a válaszaink nélkül is tudod mit kéne tenned,csak megerősítésre vársz. Ha tényleg szereted a jelenlegi barátnőd,akkor őt kell előtérbe helyezni. Nem fogod tudni neki megmagyarázni,h nincs mitől félnie. Neked kell lépni,míg nem lesz késő.
2010. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyedben én "összehoznám" a két lányt. Ha az exed a barátod, akkor azt szeretné ha e Te kapcsolatod boldogan alakuljon és mindent meg fog tenni, hogy összebarátkozzon a barátnőddel. Hülyeségnek érzem ezt a kettő közül választani kell álláspontot.
2010. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!