Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A párom most jár egyetemre sokat van bent a suliban és keveset velem ami nem lenne gond hisz fontos a tanulás DE amikor hívom tudom hogy épp szünete van nem veszi fel és ha fel is veszi gyorsan lerendez és hallom hogy a háttérben a barátai nevetgélnek és kérik hogy mennyen már. Ha valamire rákérdezek zavarodottan beszél és már nem is úgy köszön el mint régen hogy szia szeretlek puszi hanem hogy szia majd mék..van egy osztálytársa egy lány közel lakik a sulihoz, vannak közös óráik és ráadásul vann amikor egyszerre van több óra lyukas órájuk nem tudom mit csinálhatnak ...rosszul érzem magam mert ha haza jövök és mekérdezem akkor mondja hogy de féltékeny vagy nem kell nyugi meg ilyenek. Veletek is fordult már ilyen elő és mi volt a vége ?:(
2010. szept. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megkértem a páromat, hogy amíg egyetemen vagyok, ne hívjon. Rajtam kivül legalább 500-600 ember van abban az épületben ahol én.

Persze, hogy hall a háttérben nevetgélést, nem kérhetek meg mindenkit hogy legyen csendben mert telefonálok.


Bízz benne, ha szeret nem fog félrelépni. Pláne nem egy olyan lánnyal, akit könnyen megkaphatna..

2010. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanabban a helyzetben vagyok mint ti, csak én a lány szemszögéből. Két iskolába járok egyszerre, hulla fáradt vagyok és amikor az iskolában vagyok én se tartok traccspartit a párommal, mert az iskola az egyetlen hely ahol a barátaimmal lehetek és nekem erre a fajta kikapcsolódásra szükségem van, különben megőrülnék. Ő is állandóan hívogatott, de már megértette az én helyzetemet is és már nem lóg a nyakamban (ami megjegyzem nem normális dolog). Nem kéne minden szünetben hívogatni. Igen, a szerelme vagy, de nem vagytok összenőve, kell egy kis szabadság. Abnormális dolog ennyire rácsimpaszkodni a másikra.

20/L

2010. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is azt mondom, hogy felesleges aggódnod ilyeneken.

Én most végeztem az egyetemen, és engem se lehetett sose elérni a suliidő alatt. Sokszor szinte nem volt 3 percnyi szabadidőm se a szünetekbe, mert rohangálni kellett másik épületbe terembe.

Sokszor még arra sincs ideje az embernek ilyenkor hogy vécére elmenjen.

A lyukasórákban meg tanultam, és a beadandóimat csináltam.Ez az idő is sokszor kevés volt arra.

És nekem is voltak fiúbarátaim ott.(Lány vagyok).

Volt olyan, hogy a beadandóhoz a segítséget a fiúbarátomtól kértem, és az ő albérletébe mentem föl. Mert nekem nem volt számítógépem, és neki pedig meg volt az a program, ami nekem is kellett a feladathoz. Ezenkívül ő jobban értett hozzá és megbízható volt.

Néha még elmentem vele kávézóba is. Ennek ellenére semmi probléma nem volt az otthoni kapcsolatommal, mert hűséges voltam és a páromat szerettem.


Attól hogy te vagy a barátnője, még más lány barátjai is lehetnek.

Az a fontos hogy mikor veled van odafigyeljen rád szeressen.

Ha az alapvető bizalom nincs meg a kapcsolatotokba, akkor mit ér?

Nekem alapvető, hogy megbízok a barátomban.


Azon meg főleg nem kéne lovagolni, hogy miket mond neked a telefonba.


De egyébként ha tovább fogod folytatni a féltékenykedést, akkor tényleg lehetnek problémáitok, és így majd önbeteljesítővé válik a gondolatod?


Mert elég szar lehet, ha mindenbe belekötnek amit az ember csinál, és minden kis apró hülyeség miatt gyanúsítgatják. Egy idő után az ilyen kapcsolatból én biztos kilépnék.

2010. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is jár suliba, de én olyankor nem hívogatom. Tudom, hogy a szünetekben az osztálytársaival beszélget, pláne, mert mindig ő a társaság középpontja. Ha fontos dolgot szeretnék mondani, akkor küldök egy sms-t, és megkérem, hogy ha van egy kis ideje, hívjon fel.
2010. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszike igazatok van én is igy gondolom csak nehéz:( de ma amikor hazajött láttam rajta hogy nagyon el van fáradva egész nap nem evett és éppen nincs szüksége az én nyavajgásomra :D megpróbálok megváltozni hiszen ellenkkező esetben én sem örülnék, megpróbálok jó szerelme lenni igy tanlán még kevesebb az esélye hogy elvesztem.:) huhhh már jobb is a lelkemnek
2010. szept. 22. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos, az még soha senkit nem tartott vissza a félrelépéstől, ha párja folyton ellenőrizgette, féltékenykedett és megjegyzéseket tett. Mi pl. nem hívogatjuk, nem zavarjuk napközben egymást telefonon, csak ha valami lényeges közölnivalónk van.
2010. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, aki epp azert csalja meg a parjat, mert allandoan ellenorzik. A ferjem munkahelyere is szunetekben allandoan telefonal egyik munkatarsanak a felesege es mindenki nevet mar a non, mert olyan, hogy a ferje sehova sem mehet az engedelye nelkul, konditerem, uszoda stb. kizarva, hogy nehogy megismerjen valakit (a ferfi munkajanak szerves resze, hogy jo kondiban legyen). A ferfinek mar elege van. Volt olyan, hogy hazudott a felesegenek, hogy dolgozik, kozben meg csak kondiban volt a haverokkal, mert mar nem tudta megallni. Szoval meg az is lehet, hogy a vegen a te ellenorizgetesed fogja ot a hazugsagba vinni. En nem telefonalok a ferjemnek munka kozben, hacsaknem veszhelyzet van. Szerintem irritalo szokasnak tartja ezt a legtobb ember. Mikor kijon eloadasrol, lehet, hogy picit kikapcsolana az agyat. En a helyedben nem hivogatnam, ha nem szukseges. Nem kell allandoan mindent tudni, neked sokkal rosszabb erzes, hogy igy elsz es minden pici dolgat vizsgalgatod. Ebbe bele lehet orulni... amugy nem te vagy a lany? Mert amit leirtal, abbol az jon le, hogy te lany vagy.
2010. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de én lány vagyok és már egy ideje teljesen kizártam ezt a dolgot az életemből :D érdekes ma ő hívott fel engem hogy mi lenne ha hamarabb haza jönne és együtt lennénk, nagyon megörültem:)
2010. szept. 27. 20:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!