Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmemmel 3 éve vagyunk együtt most 18 vagyok és 2 év múlva érettségizem.(0.-os vagyok ) Elég jó tanuló vagyok 4,8 az átlagom.Páromnak jó kapcsolatai vannak és idén kihivták Münchnbe dolgozni nagyon jó állással de ő nem fogadta el,mert aztmondta miután leérettségiztem majd egütt kimegyünk.Akkor ki is mennék vele.Szeretem Németországot.De mindenképp továbbszeretnék tanulni egészségügyben.Ott továbbtudnék tanulni ? Ti a helyemben belevágnátok? köszönöm :)
2010. szept. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Jobban is jártok, ha itthagyjátok ezt a szarfészket.
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Gyere ki!
2010. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
DE GYORSAN!
2010. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd a lehetőséget!
2010. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy továbbtudnál ott tanulni. Nomeg megvár az egyetem/főiskola is. Tehát ha x év után hazajössz, ugyanúgy járhatsz még főiskolára. De ha a nyelvtudásod meg van el ne szalaszd a lehetőséget!
2010. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanulhatsz kint is,de jó eséllyel csak fizetősön,ami nem két forint.Utána kell járni,hogy milyen ösztöndíj lehetőségek vannak,de egy külföldinek nehezebb ezeket elnyerni,mint a német állampolgároknak.

Ha ott tanulnál,akkor a párod fog eltartani?

2010. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.Igen,a párom tartana el.Ezért is szeretnék továbbtanulni hogy utána már én is betudjak szállni a költségekbe.
2010. szept. 21. 14:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!