Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnatok ki hogy a...

Hogy bírnatok ki hogy a nagynenetek és az unokatestvéretek 1 hétre hozzatok költözne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki e bírom kicsi a lakás.

Másfél szoba 49 nm .


Anyáméke a ház viszont nagymamám mozgaskeptelen ágyhoz kötött beteg


Én amúgy vele lakom együtt de ő nem zavar mert külön van a szobájában és nem tud kijonni anyám látja el.

Persze ha kér valamit vagy ilyesmi abban segítek.

Pl leejti taviranyitott felvenni nemtudja de ramcsorog a szomszéd szobából hogy jöjjek át.

Szívesen segítek de fürdetni meg kaját csinálni nemcsinalom


Viszont most Anyámék 1 hétre leleptek nyaralni és arra az időre idehivta a húgát és neki a 11 evves kislányát hogy elassak mamám.


De én ezt nagyon nehezen bírom nem.birom az emberek mamamal ellentétben ok mozognak a lakásban.


Hosszú lesz a hét lehet elmegyek pár napra kocsiba aludni .csak erre mit találjak ki ?mégse akarom megbantani őket vagy ilyesmi nem velük van a gond.



2022. júl. 1. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:

50# mert mi születetten jobb vezetők vagyunk nézd meg a politikusok a katonai vezetők a legnagyobb cégek vezetői nagyon kevés kivételel férfiak.


És ha van is nő a nagy többségük jelentéktelen.


A vezetéshez reálisan kell nézni a dolgokat a nők hajlamosak nem érteni a folyamatokat csak okoskodni


Meg amúgy jóval kisebb a tekintélyűk valamiért.

Egy nőnek 3 szor annyi munka kell hogy vezetőként tiszteljek mint egy férfinak.


Sajnos ez így van ez egy születési előjog

2022. júl. 9. 09:49
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jobb vezetők?

Te anyád házában élsz, magadat sem tudod eltartani.

Nem jobb vezetők, hanem himsovinizmus van még mindig.

És attól, hogy MÁS férfiak jó vezetők, te még nem leszel az, és a legtöbb férfi sem. Más sikere nem a tiéd, attól te még lúzer maradsz, attól neked semmi nem jár.

Csak megjegyzem, Európa két legsikeresebb országát is sokáig nők vezettek, Norvegiat most is. Nem kicsit állnak jobban, mint mi

2022. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Jó norvegia más világ én az igaz nagyhatalmakrol beszéltem nem csak a szimpla gazdag országokrol. És igen nyilván ezek nem az én sikereim de sok nő szimplán eltartatja magát semmi teljesítmény nélkül pusztán azért mert van pun.ja és mi azt használjuk


Férfiak ezt tömegesen nem csinálják



Most nem hiszem el hogy ezt nem látod be .hissz mennyi minőségi nő ezt csinálja


Na meg persze az iskolázatlan nem minőségi nok is csak nyilván egyik ilyen szinten tartatja magát a másik olyanon.


Na meg persze a nőknek természetesen sok munka budos koszos meg nehéz stb


Nektek a munkák jó ressze elvegezhetetlen mi meg mindent meg tudunk oldani csak kicsit cinkes lenne ha műkörmös vagy fodrász az illető.


Egy kicsit el kell ismerni hogy ici picit felsobrenduek vagyunk

2022. júl. 9. 10:27
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy? Semmi nem jár neked a farkad miatt.


Én mérnök vagyok, és te mi vagy? Hogy még önálló életre sem futja?


Mi elvegezhetetlen, te szerencsétlen? A nyolc altalanossal való arokasast ne vedd ide. A kuli munkát régebben rabszolgák végeztek vagy a legalsó osztály.

2022. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Tudom most ezzel sertem az onerzetetek bocsánat csak ez a véleményem a női nemrol


Tisztelet a kivételnek.


Igazából hisztis okoskodó felsőrenduskodo önző kihasznalos népség.

2022. júl. 9. 11:15
 56/64 anonim ***** válasza:
91%

Te meg egy akkora ócska rohadt szardarab vagy, hogy a pinával rendelkező anyád tart el, ő diktál, látod, nem kérte az engedélyedet sem, hogy ugyan odahozhat-e valakit a lakásba. Nagyon helyesen mondjuk, mert az övé.

És még nőd sincs, ellenben akkora lúzer vagy, akkora “tekintélyed” volt kemény férfiemberként, hogy az az egy is elhagyott, aki hajlandó volt veled összeállni 😂

Egyébként a saját kislányodat is ennyire tartod?

2022. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

56#

A saját asszony álattomal Sokat bajlodtam hogy beidomitsam ilyen olyan módszerekkel de egy mar 21 sz ban született lányt nehéz

Visszatéríteni a helyes férfi irányítás alá.

Sajnos muszaly volt irányítani mert ha nem csődbe vitt volna vagy egyszerűen a gyerek se kapja meg az alapvető dolgokat .

Fegyelem es szervezés kitartás nélkül nem lehet ezt csinalni


Talan Jobb is egyedül mert a nők úgyis csak arra az 1 dologra jók. Tudod mikor kéne nekem meg egy.

Szexet bármelyik unatkozó nénitol lehet kapni vagy rendelsz not mint egy pizzát 15 e ért

2022. júl. 10. 11:53
 58/64 anonim ***** válasza:
88%
*muszáj
2022. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
80%

Persze, akkora nyomorék vagy, hogy simán lelépett tőled. Nem tudtad megakadályozni.

Továbbra is kérdezem, a saját kislányodról is ezeket gondolod?

2022. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

59# most mond mit tudtam volna csinálni kossem meg a pincében?

Megverni meg lehetett de az sem segít végső soron .


Miért kérdezel folyton a lanyomra. nyilván ha megverne a férje akor én meg megvernem a férjét. mivel csak 1 gyerekem van ha őt bántják az olyan mintha engem is

Amúgy minden apa védene a lánya jogait ez a 18 19 sz ban mikor nem.voltak egyenlők akor is így volt


Atol meg azt várom a lányomtol később mikor készen al meg lesz pénze munkája férje hogy gyereket szüljön és legyen jó anya ez a fő cél


Persze ha a férje bántja hagyja el

De lehetőleg próbáljon meg rendesen élni ne tartson szeretőt. ne váltson férjét Ha már gyereke van.


Erkölcsös tiszta eletett várok el .


De ha nem ez lesz akor se tagadom ki igyis úgyis megkap mindent most is el van kényeztetve és ezért egy akaratos zsarnok pedig 3 evves

Csak ot örömmel kiszolgalom.

Ha megno akor meg a pasik fogják szolgálni


De jó nektek nőknek xd

Munka nélkül simán megkaphatok az életben mindent .

2022. júl. 10. 14:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!