Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnatok ki hogy a...

Hogy bírnatok ki hogy a nagynenetek és az unokatestvéretek 1 hétre hozzatok költözne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki e bírom kicsi a lakás.

Másfél szoba 49 nm .


Anyáméke a ház viszont nagymamám mozgaskeptelen ágyhoz kötött beteg


Én amúgy vele lakom együtt de ő nem zavar mert külön van a szobájában és nem tud kijonni anyám látja el.

Persze ha kér valamit vagy ilyesmi abban segítek.

Pl leejti taviranyitott felvenni nemtudja de ramcsorog a szomszéd szobából hogy jöjjek át.

Szívesen segítek de fürdetni meg kaját csinálni nemcsinalom


Viszont most Anyámék 1 hétre leleptek nyaralni és arra az időre idehivta a húgát és neki a 11 evves kislányát hogy elassak mamám.


De én ezt nagyon nehezen bírom nem.birom az emberek mamamal ellentétben ok mozognak a lakásban.


Hosszú lesz a hét lehet elmegyek pár napra kocsiba aludni .csak erre mit találjak ki ?mégse akarom megbantani őket vagy ilyesmi nem velük van a gond.



2022. júl. 1. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%
Az a jó, hogy kicsit sem vagy önző.
2022. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem adják a mamát otthonba? Nem kell a gondozásra rámennie a családnak! Egyébként bird ki, és örülj, hogy nem neked kell a nénit ellátni!
2022. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
22%
1 akkor azt hiszem meg is van az emberünk, hogy kinél fog lakni a beteg öregasszony
2022. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

2#Anyám nem akarja meg mamám se

Én otthonba kuldenem mert tényleg ez lenne a helyes megoldás.

De nem én döntök


Gondolom tisztes eletett akar anyám adni még mamamnak copds lehet nincs neki sok .

De viszont 65 evves szóval annyira nem is idos

2022. júl. 1. 23:55
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem mennének akkor meg az volna a baj, mert neked kéne teljesmértékben gondoskodnod a mamádról beleértve a fürdetést és a kaja készítést is. Örülj neki, hogy nem neked kell csinálni. Vagy, ha inkább ellátnád és egyedül lennél vele, akkor mond meg anyukádnak.
2022. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
80%

És akkor mi lenne a megoldás? nagyanyád egy hétig nem eszik, nem fürdik?

Nem tudsz átmenni anyádékhoz?

2022. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

5# nyilván nincs más megoldás

Nemtudom anyám mit szolna keresne anyját aztán közben elvittem az oregotthonba xd


Én ha eljutok ide magam vennem kezelésbe a dolgokat hogy senkinek se legyek terhére és ne szenvedjek sokat .de én férfi vagyok nem nő

Szóval mamám nyilván más.

2022. júl. 2. 00:04
 8/64 A kérdező kommentje:

6# nemtudok annyira már nem vagyunk jobban .

De mondom lehet élmények túrázni fürdeni valahova 2 3 napot kocsiban is ki lehet bírni ilyen időben


Csak valamit mondani kéne nagynenemnek

2022. júl. 2. 00:08
 9/64 anonim ***** válasza:
73%

Hogy bírnám?

Azt mondanám nekik, köszönöm, hogy megoldjátok anyu helyett, hogy kicsit tudjon pihenni ő is. Gyertek, megmutatom, mit hol találtok, elmondom, mit szeret a nagyi.

2022. júl. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
74%
Fú, bele ne halj. Mások csak öregasszonyokat fürdetnek és etetnek, de neked ki kell bírni valahogy, hogy van rajtad kívül 2 ember a házban, akikkel semmi dolgod.
2022. júl. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!