Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnatok ki hogy a...

Hogy bírnatok ki hogy a nagynenetek és az unokatestvéretek 1 hétre hozzatok költözne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki e bírom kicsi a lakás.

Másfél szoba 49 nm .


Anyáméke a ház viszont nagymamám mozgaskeptelen ágyhoz kötött beteg


Én amúgy vele lakom együtt de ő nem zavar mert külön van a szobájában és nem tud kijonni anyám látja el.

Persze ha kér valamit vagy ilyesmi abban segítek.

Pl leejti taviranyitott felvenni nemtudja de ramcsorog a szomszéd szobából hogy jöjjek át.

Szívesen segítek de fürdetni meg kaját csinálni nemcsinalom


Viszont most Anyámék 1 hétre leleptek nyaralni és arra az időre idehivta a húgát és neki a 11 evves kislányát hogy elassak mamám.


De én ezt nagyon nehezen bírom nem.birom az emberek mamamal ellentétben ok mozognak a lakásban.


Hosszú lesz a hét lehet elmegyek pár napra kocsiba aludni .csak erre mit találjak ki ?mégse akarom megbantani őket vagy ilyesmi nem velük van a gond.



2022. júl. 1. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
92%

#20: Ahhoz előbb gondnokság alá kell helyezni, ami egy elég hosszú procedúra, bíróság rendelheti el az illető mentális állapota alapján. Ez esetben pedig ez a néninek rendben van. Nem dilis, hanem a mozgásával van baj.

És ha valaki gondnokság alá kerül, akkor is csak a gyámja kezdeményezhet ilyent, nem random emberek, mint a kérdező.

2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
26%
Ez érdekes ugyanis az otthonokban fekvők nincsenek gyámság alatt, hanem demensek.
2022. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Hát anyám kap ápolási pénzt de szerintem nincs gyámsag alatt mama .

Tiszta az elméje csak mozogni nem nagyon tud tüdeje tönkrement és nem kap elég oxigént. Van neki oxigenpalackja ha nagyon meleg van azt is érzi.


Ha nem mozog úgy meg elvan palack nélkül is de ha mozog befullad .


Mivel nem kap levegőt rendesen nem mozog ezért mostmar el is sorvadtak izmai

Szerintem ez nem élet.en öngyilkos lennék annyi ereje meg lenne

Amúgy rendes dolgos asszony volt rossz látni a leepulest.

Semmi értelme ilyen beteg emberek szenvedeset megnyujtani ilyen esetben engedném eutanáziat hogy fájdalom mentesen meltosaggal mehessenek el

2022. júl. 2. 12:48
 24/64 anonim ***** válasza:
93%
A leírásod alapján annyira nincs rossz állapotban... Sőt... Te vagy önző.
2022. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
89%

"Ez érdekes ugyanis az otthonokban fekvők nincsenek gyámság alatt, hanem demensek."


AZ otthonokban nem mindenki demens, nem mindenki van gyámság alatt, hanem önként mennek be. Főleg egy jobb otthonba.

AKi demens, az meg gyámság alá kerül, ha elindítják a folyamatot. Ismerek ilyent, aki mikor tudta, hogy baj van, otthonba költözött.


Te komolyan ezt hiszed, hogy agyilag rendben lévő embert bárhova bedugathatsz? Nem vagy normális. Neked kéne kivizsgálás.

2022. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
97%
Csak kíváncsiságból. Tudni mi az oka, hogy relatíve ilyen fiatalon ilyen ramaty helyzetbe került a mama?
2022. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
28%

25! Igen, normális vagyok. Egy ismerősöm rokona is így került be, onnan tudom. Semmiféle gyámság nem volt.

Neked kéne kivizsgálás, mert normális ember nem bánt másokat. Puszi

2022. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:

# 26 valószínű azért mert 14 evves kora óta dohányzott gondolom a régi rendszerben nem volt annak korhatara.

És ő teste valamiért ezt kevésbé bírta. papam a katonasagnal szokott rá 71 evves és neki semmi baja szóval szerintem ez genetika függő.


Én cigire nem szoknek rá úgy nem találom hasznosnak inkább a pia az a hasznos néha néha.

2022. júl. 2. 13:30
 29/64 anonim ***** válasza:
76%

Senkit nem érdekel, mit bír Nagyságod meg mit nem, nem a te lakásod.

Ha férfinak nevezed magad, akkor legalább 18 évesnek kell lenned, tehát szépen eltakarodhatsz, ahova akarsz, amúgy sem segítesz semmit, a középkorú édesanyád csinál mindent, beleértve a komoly fizikai erőt igénylő dolgokat is (fürdetés) és erre még büszke is vagy. Férfi vagy te a lóphaszt. Csak egy kis önző tetű gyerek.

De ezt anyukád is tudja, szóval megoldotta a mama ellátását, hogy neked továbbra se kelljen egy percet se törődni vele, ráadásul nem is idegeneket hívott a lakásba, hanem a rokonokat. De te még erre is pofákat vágsz. Hát inkább qrvára szállj magadba, a pofádból meg vegyél vissza, mert te is leszel idős, sőt fiatalon is érhet olyan baleset, amiben leépülsz! Majd mikor a te gyereked ugat olyanokat, hogy minek élsz még, akkor meglátjuk, hogy áll a szád széle! Abba is belegondolhatsz, hogy édesanyád is meg fog öregedni, neked pedig kötelességed lesz foglalkozni vele, nem csak a szülőnek van ám kötelezettsége a gyereke felé, hanem fordítva is. Bár gondolom, te a saját anyádat is gond nélkül telibe fosnád.

Mondjuk nem tudom, ilyen moslékkal milyen nő fog összeállni, pláne gyereket szülni neki, szóval te lehet, majd szépen bemehetsz az otthonba és meghalhatsz ott nyugiban, anélkül, hogy bárkit is érdekelnél...

2022. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

29# kicsit nyers vagy öregem

De ne legyenek már az idősek a fiatalabbak terhére azért vannak otthonok.


Ha anyám lesz idős és nemtudja magát ellatni otthonba fogom küldeni hs jó nyugdíjat kap akor egy minőségibe ha nem akor a szociális otthonba


De amúgy van még 2 testvérem csak ők meg fiatalkorúak. Húgom szerintem majd gondoza ez női munka és köteleseg.

Amúgy van gyerekem és igen inkább öt gondozom mert annak van értelme de nem azért mert öreg koromban viszonzast várok.


Ha öreg leszek és a lányom nemis törődik majd velem de boldog lesz akor legyen nem várok visszonzast csak ő is szerese az ő gyereket

Meg néha jó lenne látni az unokam ha lesz .


De ha beteg lennék sose lennék teher inkább elvagom a torkom vagy ilyesmi .egy férfi megtesszi egy nő már ritkábban azért van sok férfi öngyilkosság 50 felet

2022. júl. 7. 17:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!