Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnatok ki hogy a...

Hogy bírnatok ki hogy a nagynenetek és az unokatestvéretek 1 hétre hozzatok költözne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki e bírom kicsi a lakás.

Másfél szoba 49 nm .


Anyáméke a ház viszont nagymamám mozgaskeptelen ágyhoz kötött beteg


Én amúgy vele lakom együtt de ő nem zavar mert külön van a szobájában és nem tud kijonni anyám látja el.

Persze ha kér valamit vagy ilyesmi abban segítek.

Pl leejti taviranyitott felvenni nemtudja de ramcsorog a szomszéd szobából hogy jöjjek át.

Szívesen segítek de fürdetni meg kaját csinálni nemcsinalom


Viszont most Anyámék 1 hétre leleptek nyaralni és arra az időre idehivta a húgát és neki a 11 evves kislányát hogy elassak mamám.


De én ezt nagyon nehezen bírom nem.birom az emberek mamamal ellentétben ok mozognak a lakásban.


Hosszú lesz a hét lehet elmegyek pár napra kocsiba aludni .csak erre mit találjak ki ?mégse akarom megbantani őket vagy ilyesmi nem velük van a gond.



2022. júl. 1. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
92%

" ez női munka és köteleseg."

Hogy te mekkora paraszt vagy! Egy helyesírási szótárral kéne fejbeverni téged.

2022. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

A nők dolga a házimunka és gyerekneveles .és öregek ápolása azért mert nekik van ezekhez türelmük nincs ezzen semmi parasztság ok ebben jók


Mi meg mehetünk a frontra meghalni háborúban békében meg nehéz fizikai munkára szívni a mérgező koszos porokat stb

2022. júl. 7. 18:26
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Cicukám, akkor még egyszer: még mindig NINCS olyan, hogy egy épeszű embert otthonba dugsz akarata ellenére.

KÖTELESSÉGED továbbá támogatni a szülődet, ha erre rászorul. Nem erőn felül meg éhen halsz miatta stb, de egyébként akár tartásdíjra is kötelezhető lehetsz.

Amúgy ha baszni meg gyereket csinálni tudtál, akkor szépen elhúzhatsz otthonról, ha valami nem tetszik. Ha előbbiekhez elég felnőtt vagy, lehetnél az önálló élethez is és akkor nem kell a gonosz öreganyádat kerülgetni, aki mer még életben lenni (igaz, neked semmilyen feladatod nincs vele kapcsolatban, még akkor se, ha anyukád nincs otthon).

Egyébként az általad leírtak közül te melyiket is csinálod?

Miért is nem jelentkeztél még mondjuk katonának akkor?

2022. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

Én dolgozom de ebben az országban mindenki tudja hogy rokoni kapcsolat nélkül nem jutsz lakáshoz sima melos fizubol .

Nyilván ha 2 van anyámnak akor ott élek ahol csak rezsit kell fizetnem .



Úgy tudom mamám idelyen alairtak 10 évet a banyanal és kaptak lakásokat az emberek. a kicsit se volt könnyebb mint most Cicukam.xd


Most meg mit kapsz nagy lof.szt itt nemtudsz továbblepni csak eleldegelni.



Legalább ezt az 1 előnyt hogy anyámnak 2 lakása van hagy használja már ki az ember .

2022. júl. 7. 20:18
 35/64 anonim ***** válasza:
91%

Te 200 évvel ezelőttről írsz? :D

Igen lehet hogy ANYÁDNAK van lakása, de az az ÖVÉ! Ha úgy akarja, meg sem fogod örökölni! Nem is érdemelnél semmit, mert hálátlan vagy, de eszed van az: nem mennél külön, inkább anyád nyakán élősködsz, mert ott csak rezsit kell fizetned. Nő nem lesz akinek ez bejön.

2022. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Jó szerintem szalj le a magas lóról és néz körül Magyarországon leccives mert vagy egy elszigetelt buborekban élsz vagy külföldön.



Sajnos ez a realitás ma Magyarországon 250 e nettó körül keres egy munkás 3 szakban dolgozó magyar

És albérlet ha van vidéken is minimum 120 e plusz rezsi Pest meg esélytelen

Számolj kicsit mennyi marad


Egy magyar fiatal esélytelen ma Magyarországon de persze a Fidesz ezzel nem foglalkozik

Erőlteti a 3 gyerekes családot de azt nem veszi észre a mai családok nem olyanok mint 20 éve a nők elvalnak mar ok akarnak irányítani

És ennek az lesz a következménye hogy nem stabilak a mai kapcsolatok

Néz körül mennyi csonka család meg elvalt nő van .


Nekem is volt asszonyom van gyermekem is tudom mit beszélek a mai nők nem ugyan azok mint 20 éve.


És a politika direkt nem akar ezzel foglalkozni pedig ha már konzervatívok vagyunk akor a nőknek is megvan a maga helye nem lehet egy full konzervatív társadalomban nemek közti full egyenlőség. Mert akor csak vicc az egész konzervatív politika.



Sajnos ma nagyon rossz fiatalnak lenni nem tudsz érvényesülni és nincs semmi lehetőséged

Hacsak nem tudsz valami olyat amit a többség nem .igaz az mindegy mi ha a hulyesegedel keresed a pénzt az is mindegy csak olyat mutas ami máshol nincs de ez nehéz mert 7 lassan 8 milliárd emberből legyél az az 1 aki valami újat mutatt mennyi rá az esély?

2022. júl. 7. 22:41
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszi, az ugye megvan, hogy a lakást a testvéreid is fogják örökölni? De most is dönthetnek úgy bármikor, hogy odaköltöznek és anyád téged kirakhat, mint macskát szarni, lévén az az ő lakása, azt enged ott lakni, akit akar. Sőt, az örökségből is kizárhat, ha tudja bizonyítani, hogy érdemtelen vagy rá, ez már most sem lenne lehetetlen, ilyen hozzáállással. Ha már itt ugatsz, hogy te mit fogsz kihasználni.
2022. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:

"Érdemtelen" miért ezt érdemelne kell ? Lányom úgyis megkapja mindenem ha utal és ellenem lesz

Van ami alapvetően jár.


Mi családunk nem úgy megy hogy valakit kizárunk azt le..rjuk .

Meg a drogos nagybátyámal is volt foglalkozva sokat segítettünk neki

Ameg végül o vetett véget a dolgoknak.

De tisztelem azért mert volt benne bátorság vonat elé menni mikor nemtudta megoldani a saját problémáit nem tette tönkre a mi életünk

(Pont ez előtt beszéltem vele 2 nappal sose feledem )



Csalad azért család hogy segítsen a szethuzo csalad nem család

2022. júl. 8. 00:08
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

A fidesszel kapcsolatban igazad van, de 250 nettót sem keres sok három szakban dolgozó munkás, csak mondom.

És nem baj, ha a nők akarnak irányítani, mert sok pasi anyámasszony katonája, nem bírnak leszakadni anyuciról! Ez is hatalmas gond, nem gondolod?

Egy család nem attól lesz család hogy a pasik azt hiszik, ők irányíthatnak mindent, mert ma már egy NŐ is dolgozhat. Tudod? Elmondhatjuk a véleményünket! Hozhatunk döntéseket, és ez így helyes. Nekem ne más mondja meg, mit tegyek a testemmel, az életemmel.

2022. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét nem a világ. Másoknak évekig kell rokonokkal együtt lakni.
2022. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!