Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírnatok ki hogy a...

Hogy bírnatok ki hogy a nagynenetek és az unokatestvéretek 1 hétre hozzatok költözne?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki e bírom kicsi a lakás.

Másfél szoba 49 nm .


Anyáméke a ház viszont nagymamám mozgaskeptelen ágyhoz kötött beteg


Én amúgy vele lakom együtt de ő nem zavar mert külön van a szobájában és nem tud kijonni anyám látja el.

Persze ha kér valamit vagy ilyesmi abban segítek.

Pl leejti taviranyitott felvenni nemtudja de ramcsorog a szomszéd szobából hogy jöjjek át.

Szívesen segítek de fürdetni meg kaját csinálni nemcsinalom


Viszont most Anyámék 1 hétre leleptek nyaralni és arra az időre idehivta a húgát és neki a 11 evves kislányát hogy elassak mamám.


De én ezt nagyon nehezen bírom nem.birom az emberek mamamal ellentétben ok mozognak a lakásban.


Hosszú lesz a hét lehet elmegyek pár napra kocsiba aludni .csak erre mit találjak ki ?mégse akarom megbantani őket vagy ilyesmi nem velük van a gond.



2022. júl. 1. 23:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

40# pont erről beszélek hogy full nincs más lehetősége az embernek .


Nem tud az ember hova menni mert nincs hova .utcára nem megyek ha egyszer dolgozom .

Mert onnan nyilván dolgozni se tudnék.


Ki vagyunk szolgáltatva. pedig könnyen tudnának segíteni csak nem al érdekében azoknak akiknek tulajdona van mert nekik jó hogy fent vannak az árak.


Sokféle gond van itt van ami az országban rossz. van ami a világban.


Néha arra gondolok nem lenne e jó ha full lenulazna egy atomhaboru mindent és akik maradnak tudnának egy full más világot építeni.



Igazából most egy ilyen kort élünk ahol megkerdojelezodik minden


Most a nők szerepe is most oké egyenlők meg minden ok hordják a nadrágot de úgy valamiért már nem szülnek eleget .

Így még fogy a neppeseg nem is kicsit .


Ahol meg nem egyenlők ott meg erdekes szülnek pl közel kelet Afrika.


Értem én hogy kell a szabadság! De ez ellent mond a természetes rendnek!


Ahogy azis hogy 70 80 évig élnek az emberek vagy tovább!

Ezzel sincs baj ha egészségesen élnek de

Életük végén még gondozuk 10 15 évig az embereket de minnek ?


Szerintem magunkba kéne nézni és a természetes rendet követni úgy ahogy évezredeken át volt.

2022. júl. 8. 09:18
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Hol fogy a népesség? :D Te hol élsz? Mindenhol azt szajkózzák hogy túlnépesedés van! Meg minek szüljön egy nő 4-5-6 vagy több gyereket, áruld el? Nem szülőgép egyik nő sem! 1-2-3 gyermek bőven elég egy családban, főleg ha el se tudják tartani, és nem képesek nevelni!
2022. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam Afrikában közel keleten nő meg Indiában de ott nem egyenlők a nők


De mi meg kihalo félben vagyunk a ti fene nagy egyenjogusagotok miatt


Ami miatt kevés lesz a fiatal sok lesz az öreg és ha már dolgozni se tudnak majd nem lesz aki eltartsa őket


Másik meg az hogy annyi csonka csalad van és ebbe annyi gyerek sérül lelkileg ezt fel se fogjuk

És megintcsak azért mert a nők mar nem maradnak 1 férfival mert sokkal önzobbek mint a történelem során bármikor.


Remélem egynap helyre al a természet rendje.

Lehet okos tanult egy nő és legyen szava a családban de egy ici picit mindig legyen a férfi szava a nagyobb ő a csaladfo ennek kéne a stenderdnek lennie

2022. júl. 8. 11:12
 44/64 anonim ***** válasza:
91%

Tudod mit, inkább legyen csonkacsalád, minthogy egy teljes, ahol apuka alkoholista, minden este vedel majd agyonveri a feleségét meg megerőszakolja a gyerekét. Rengeteg ilyen volt már.

És persze, hogy önzőek. A nőket MINDIG kihasználták, a gazdáig, az apjuk, stb. Nem kell az a világ.

2022. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

Kihasznaljuk a nőket de általában csak szexuálisan.abba meg nem haltok bele főleg mostanság ha terhesek lesztek ott a tabletta vagy az abortusz ha nem szeretnétek.

Amúgy meg gyerekcsinalas nélkül nem gondolom hogy pl ha megfogjak a feneketek vagy odanyulnak vagy ilyesmi olyan tragédia lenne

Nektek már azis zaklatás ha futyulnek utanatok


Jó nem azt mondom a sima nemi erőszakot ellitelem


De pl enis fogtam meg úgy véletlenül meg nem véletlenül is rokon leany fenekét meg melet ruhán keresztül persze.

Akor az szexuális zaklatás tobb év börtön? Kicsit nem érzem jogosnak .



De ti meg érzelmileg anyagilag és minden téren kihasznaltok minket .

Amúgy meg szépséggel meg manipulacioval éritek el a célokat.

2022. júl. 8. 12:06
 46/64 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, te egy undorító állat vagy! SENKI nem foghatja meg más fenekét, vagy nyúlhat a lába közé, az illető akarata ellenére, mert ez ZAKLATÁS!

Mások után fütyülés is a hozzád hasonló gondolkodású barmok szerint normális, igazi férfi ilyet nem csinál! Mást sZexuálisan kihasználni meg egyenesen szánalmas, inkább élvezz egy guminőbe, neked más nem való!

Én még egy pasit sem használtam ki, nem minden nő olyan, ne általánosíts, egyébként meg a hozzád hasonlókat jelentik fel zaklatásért, én is épp az előbb tettem meg!

2022. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Én meg azt mondom ez csak nem szép dolog illetlen érintés.

De amugy ezt nem.erzem bűnnek.

Amúgy van amikor jól is esik a nőknek vagy szimplán nevetnek rajta.


Szóval vegulis mikor erol a metoo dologról halok hogy a szinesznoket így még úgy kihasznaltak szerintem ők is benne voltak a karrierert.

nem ártatlanok.


Persze tudom vannak rendes nők is

Minden rossz azzal jön hogy a nők egyenlők.


Ha 1 férfival lennének életük végéig és másoknak nem mutogatnak maguk mint az arab nők akor semmi ilyesmi nem érne őket.

2022. júl. 8. 12:29
 48/64 A kérdező kommentje:

Közben tuleltem ! Végre elmentek .


A kis lány unokatesom kb folyamat beteg volt osszefertozott mindennel

Én őt ő meg engem vissza kb hasmenés meg torok fájás örültem neki .

2022. júl. 9. 07:37
 49/64 anonim ***** válasza:
88%
Egy undorító phasz vagy kérdező. Rövid. Hosszabban nem fejteni ki egy ilyen gyökernek.
2022. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
91%

"de egy ici picit mindig legyen a férfi szava a nagyobb ő a csaladfo ennek kéne a stenderdnek lennie"


És miért, Mucuka? Mert farkad van?

2022. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!