Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha gyereketek el kezdene a szobájában énekelni?

Figyelt kérdés
Olyan szivesen kiadnam a hangomat, de felek, hogy anyamek bolondnak neznenek. Vagy beszolnanak, hogy mit kiabalok.:S
2010. szept. 20. 12:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én amikor fiatal lány voltam(20 éve) a fürdőszobában szerettem énekelni.Ott olyan jó volt a hangom..Legalábbis én azt hittem:)

Mivel panellakásban laktam(a tizediken) az építésnek köszönhetően amikor énekeltem még a nyolcadik emeleten lévő lakó is hallotta ha a fürdőszobájában volt éppen..Egy nap éppen lelkesen rinyáltam fürdés közben amikor csengettek..Rohanok ki,és a alattunk lakó szomszéd jött fel avval a kéréssel,hogy legyek olyan kedves hagyjam abba a kornyikálást,mert a férjével nem tudták eldönteni,hogy éppen kínoznak vagy csak énekelek..Elég ciki volt,így megígértem,hogy többet nem énekelek..Alig ment el,megint csöngettek,és most a nyolcadik emeletről jött fel a lakó,hogy az ő foglalkozása gyermek pszichológus és szívesen foglalkozna velem akár ingyen is napi 1 órát,mert szerinte a fájdalmamat fejezem ki az óbégatásommal! Azt hiszem ez a két eset ébresztett rá,hogy borzalmas hangom van,és soha többet nem énekeltem..Még a fiamnak sem,inkább verset szavaltam neki...

Tudjátok mi az érdekes? Hogy én mindig is azt hittem szépen énekelek..de ahogy elnézem a megasztár vagy az X.faktor jelentkezőket..nos szerencsére nem csak én vagyok ilyen eltévedt bot fülű..Sokan hiszik,hogy jó hangjuk van,és kiderül,hogy ölni lehetne vele..

38/N

2010. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"az ő foglalkozása gyermek pszichológus és szívesen foglalkozna velem akár ingyen is napi 1 órát,mert szerinte a fájdalmamat fejezem ki az óbégatásommal!"


XDDD


Lehet hogy a pszichológusnak kellene elmennie egy "hogyan fejezzük ki a boldogságunkat / hogyan éljünk jókedvűen" terápiára?

2010. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!