Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha gyereketek el kezdene a szobájában énekelni?

Figyelt kérdés
Olyan szivesen kiadnam a hangomat, de felek, hogy anyamek bolondnak neznenek. Vagy beszolnanak, hogy mit kiabalok.:S
2010. szept. 20. 12:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

na ne már! én is mindig zenét hallgattam és énekeltem. pedig nem vagyok egy whitney houston..

anyám is szokott énekelni.

nincs ebben semmi. gáz, ha beszólnak.

2010. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Az Én fiam 15 múlt és esténként szokott énekelni. Egyszer szóltam érte, mikor nem bírtam aludni késő éjjel, hogy hallkabban. Egyébként csak mosolygunk rajta, mikor kicsit hamisra sikerül.
2010. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki énekel, fütyül, gitározik, gyerekkoromban furulyáztam napi két órát és jó hamisan, énekelni is rettenetesen hamisan tudok, de akkor is természetes, hogy otthon énekel az ember. :)
2010. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom amikor dalolászik a lányom:)) Örülök,hogy boldog:))
2010. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Két nagylányom van, még a 80 éves anyukám is meg szokta kérdezni, hogy itthon sem énekelnek a lányok, vagy csak nála nem? Pedig ő magyar nótákon, operetteken nőtt fel, de hiányolja az éneket. Azt mondja, mindegy, hogy mit énekelnének, de a hangjuk jó, és az csak azt jelentené, hogy jól érzik magukat, jó a kedvük. Itthon sokszor duetteznek, na nem komolyan, hanem egymást túlénekelve. Én meg szakadok a nevetéstől, jobb esetben betársulok, triózunk, és csak szegény kutyáink sírnak az udvaron:)
2010. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én se szerettem énekelni, amikor itthon voltak, mert zavartam volna őket vele (kicsi ház, stb.). Mindig akkor énekeltem/énekelek, amikor egyedül vagyok. Valamiért gátlásos is vagyok ebben a témában, mert párom előtt se merek énekelni és érdekes, mert anno énnekkaros voltam. :D

21/L

2010. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ugyan! Nekem zuhanyrózsára nézve éneklési ingerem támad, na képzeld el, mikor az egyik barátnőmnél csajos estét rendeztünk, én nekiálltam énekelni a zuhany alatt (már észre sem vettem), és mikor kijöttem, csak néztek rám nevetve. Bérház, vékony fal :D
2010. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem szeretném ha más hallaná.Magamnak ha egyedül vagyok.Pedig sokan mondják,hogy jó a hangom,ha itthon vannak akkor egyszerűen nem szoktam.

Tuti nem mondanák neked h. hallgass el : D

Énekelj bátran,az jó dolog és az sem baj ha nem jó a hangod,hisz otthon senki sem nézi.Magadnak énekelsz,ha szereted csináld ;)

2010. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

:O


hat ezt meglepve latom, hogy sok szulo lanya/fia szokott enekelni. nalunk soha senki nem enekel es a kornyezetemben egyik ismerosomet sem hallottam enekelni. igaz, ezt nem is kerdezem, hogy szoktak-e enekelni.


mindenesetre nekem a sajat hangom sztem jo, ha csak siman beszelek es ezert probalkoztam ma eloszor az eneklessel.

majd anyum hazajott, meghallotta, es: mivan fiam, magadba beszelsz? :S

De egyebkent akkor is azt hiszi hogy magamba beszelek, amikor telefonalok, vagy TS-en beszelek valakikkel. Meg sokszor hallgatozik, nem tudom miert.

Egyszer beszeltem vkivel mobilon, es kajakra beszoltam anyamnak h mi a szart hallgatozol?:D Neha unom nagyon.


egyebkent ezt probalgatom:

http://www.youtube.com/watch?v=eBmPv-cBtMI


koszi a valaszokat. nemtudom h lesz tovabb mikor itthon vannak es ugy probalok csiripelni.

2010. szept. 20. 23:31
 30/32 anonim ***** válasza:

Hát úgy én se nagyon merek énekelni, ha nem szól a háttérben a zene, mert félek, hogy elrontom. Pedig énekkaros vagyok, magas hangom van, szóval nem olyan nagy rá az esély, kivéve, ha be vagyok rekedve :D

De ha a háttérben szól a zene, simán énekelek.

Suliban barátnőimmel is mindig hangosan énekelgetünk, mint a bolondok xD

Unokatesóimmal is szoktunk sokat karaokézni.

Anyám meg apám is énekelgetnek ha a rádióban olyan dal szól, amit szeretnek. Meg nekem is mindig mondják, hogy örülnek ha énekelek, mert az azt jelenti, hogy jókedvem van :)

Ha valahova utazunk autóval akkor is mindig énekelek, természetesen zenével. Nagyon ritkán ritkán énekelek mások előtt zene nélkül [de szoktam] [kivéve suliban xD], mondom, félek, hogy elrontom :D

Ha egyedül vagyok itthon, akkor mindig hangosan énekelek, zene nélkül, és nem tom, nem vagyok beképzelt, de nagyon szeretem a hangomat :)

Sokszor hallja az egész utca az éneklésemet xP


na, jó hosszú lett xD


13/L

2010. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!