Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha gyereketek el kezdene a szobájában énekelni?

Figyelt kérdés
Olyan szivesen kiadnam a hangomat, de felek, hogy anyamek bolondnak neznenek. Vagy beszolnanak, hogy mit kiabalok.:S
2010. szept. 20. 12:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva hoyg nem mersz otthon énekelni.


èn sokat énekeltem pl rádióra stb... de wc-n vagy fürdöben is.


de apukám is szokott énekelni pl miközben ur farag.


az durva ha náltok soha senki nem énekel. régen sem énekeltetek gyerekdalokat?

2010. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

Hát esetleg beszólnék,hogy halkabban mert nem hallom a TV-t.

De valószínűbb,hogy támogatnám.:))

2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Én örömmel hallgatnám.Örülnék,hogy jókedve van.
2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan énekelj ha jól esik!bizotsan nem akadnak ki rajta!az én fiam még kicsi de engem még fel is vidítana ha énekelne:)bármilyen hangja is legyen!
2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Èn örülnék neki,ha jó kedve van és dalra fakad.
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 komasa ***** válasza:
90%
Énekelj!!!!!! Ha attól jól érzed magad és boldog vagy! Csináld a szüleid meg majd megszokják!:D
2010. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az én lányomnak olyan hangja van amit a katonaságnak is eladhatnám gyilkos fegyvernek,így elég zavaró amikor hangosan énekel...De úgy nem zavar ha szól a zene,és elnyomja a hangját! De nem szólok,mert ilyenkor előveszem a fülhallgatót,és úgy nézem a TV-t..Annyira még nem ordít hangosan,hogy szólnom kelljen neki:)

Egyébként ez kölcsönös,mert a lányom tőlem örökölte a "szép gyilkos" hangot,és ő is menekül amikor takarítás közben énekelni támad kedvem:)

2010. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%
Én énekes vagyok. Szerinted az lennék, ha nem gyakoroltam volna otthon?
2010. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
A saját szobádban az csinálsz amit akarsz,ha ezért bolondnak néznek az az ő bajuk,ha kiabálásnak vélik akkor vigyázz ne képzelj magadnak olyan képességeket amik nincsenek a birtokodban,azaz ha tudsz énekelni attól még nem vagy énekes.
2010. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Én sem merek otthon énekelni, mert nem valami jó hangom van, szerintem. De ezt nem tudom biztosan, csak sejtem, mert még sosem énekeltem egyedül úgy hogy más is hallotta volna...

De amikor egyedül vagyok végig énekelem az időt... olyankor imádok...

2010. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!