Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz elfogadni,...

Miért olyan nehéz elfogadni, hogy nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, 10 éve párkapcsolatban élek a kedvesemmel. Édesanyámék hajthatatlanok az ügyben, hogy ideje lenne gyermeket vállalnunk. A párom szülei és nagyszülei szintén ezt nyomják 0-24. Kezd nagyon tele lenni a hócipőm. A házasságból is csak nagy nehezen “ engedtek”. Úgy nézett ki , hogy megmondtuk világosan, hogy havi egy helyett, évi egy látogatásra csökkentjük a találkozóink számát velük. Végül ezt nem szerették volna, ezért befejezték. Aztán most ezekkel jön a két család. Sajnos mivel felhúztam magamat, elejtettem egy olyan mondatot, hogy azért nem szeretnék gyereket mert undorodom tőlük, és az emberek 80%-át utálom, főleg azokat akik bele akarnak pof*zni az életembe. Tudom nem volt szép, de ki kívánkozott. Szóval a kérdésem az lenne, hogy miért nem értik meg az emberek, hogy nem minden pár szeretne gyereket vállalni?
2022. jún. 14. 23:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
98%
Nekem segítség sem kellett látod, már az első mondatodból leesett, hogy te az vagy:DD
2022. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
98%

“Megvettek téged kilóra, térdelsz-hajlasz a fillérekért pénzesek előtt, mert a harácsolás mindened az életed és te pottyogsz itt nekem, "árucikk":)))

Ez a szánalmas, nem a gyerekvállalás, amire full alkalmatlan vagy láthatóan:DDD”


Meg, meg, persze. Éhbérét gürizem. :D ès ezt te onnan tudod, hooooogy? Naugye, fogalmad sincs, mivel foglalkozom, ès azt sem, hogy milyen az anyagi helyzetem. De nem is tartozik rád. Ez a személyeskedés részedről vag saját tapasztalat (te sokat térdeltèl meg hajlongtàl mások előtt életedben?), vagy egyszerűen savanyú a szőlő. Én még ezt is képes vagyok elfogadni, hogy irigykedsz, mert veled ellentétben másoknak többről szól az élete mint a háztartásról, szoptatásról, szarpucolásról. Hát jah, elég rossz lehet, megértem, hogy nehezedre esik olvasni, hogy lehet máshogy is. :)


Egyàltalán nem szànalmas egy számomra kielégítő életet felépíteni és élvezni. Kitolni egy alom pulyàt mint életmű, ès a gyakorin személyeskedni… nos hát igen, ez már aggályos :D


Nem is vagyok alkalmas gyereket nevelni, nem is akarok, és? Te meg nem vagy alkalmas összefüggésekben gondolkodni, így nem is vàrom el tőled. Mindenki maradjon szépen a kaptafánàl, te törölgesd másnak a szaros valagàt, én meg majd intézem a magam dolgait. :)

2022. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező van valamilyen egészségügyi problémád?
2022. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
81%
34-es, ehhez pláne semmi közöd!
2022. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
92%

36: miert lenne nem normális es kozveszelyes az, aki nem szereti ha a meheben turkalnak fiktive? Ezt meg tudod mondani? Akinek nem kezd csillamfelhőket lövellni a méhe es nem önti el 3 hektoliter oxitocin az agyát egy pulya làttán, az miért is “nem normális”?


Sokkal inkàbb az az abnormális, amikor minden ellőgép bazsalyog egy kölyök láttán. Na, az nem normàlis.

2022. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
19%
Mondd, mi az a megnyilvánulás, ami miatt nem normális. Hallgatlak.
2022. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

Pacsi. Én sem akarok. 😁

De még ha szeretnék is, akkor sem tenném meg, az itteni szörnyű közhangulatban és oktatási rendszerben nem lenne jó döntés, tehát inkább külföldön próbálkoznék.

2022. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!