Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek az ilyen...

Hogy kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

A tesóm szerelmes mint az ágyú és velünk már alig törődik. Mindenben hozzá kell alkalmazkdoni vagyis ahhoz amit a barátjával elhatároztak, kitaláltak. Vegyük pl a mai esetet: elmentünk kirándulni ő közben folyton a telefonján lógott és a barátjának írt hogy a barátja lánya megtudja nézni milyen dolgok vannak abban a vásárban. Elég rosszul esett mert mostanság nincs velünk túl sokat, vagy ha velünk is van egy térben fejben nincs ott. Szóval haza kellett sietnünk mert a barátja és annak a lánya jött érte hogy elvigye oda ahol ma együtt voltunk. Mi már alig mozdulunk ki együtt és az a nyúlfarknyi idő sem teljes hogy úgy mondjam. Szerintem látja a tesómon milyen befolyásolható és mivel az első barátja könnyen kihasználhatja. Szerintem nem is szereti. De ez csak az én véleményem.


Mit tehetnék?


2022. jún. 6. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Hazajöttetek, hogy a tesód visszamehessen ugyanoda? Miért nem mentetek eleve külön?

Az a normális, hogy egyre kevesebbet vagytok együtt.

2022. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem írod, ki hány éves a történetben, de aki szerelmes, az érthető módon inkább szerelmével, mint a szüleivel és testvérével szeretne lenni.

Fogadjátok ezt el.

Viszont én ebben a helyzetben nem indultam volna előbb haza (ha szüleitek helyében lettem volna). Amit megbeszéltünk, aszerint jártam volna el. Ha előre kéri, hogy aznap hamarabb jöjjünk haza, arra nyitott lettem volna, de napközben ne szervezze át a már zajló kirándulásunkat.

Azt én se értem, hogy most ugyanoda vitték vissza őt, ahol ti voltatok? Jöttek volna inkább oda, és ott találkozhattatok volna.


Na várjunk, újraolvastam: a barátjának lánya van? A barátja tehát legalább 30 körüli, elvált, gyerekes férfi?

Nos, így még érdekesebb kérdés, hogy tesód hány éves.

2022. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Inike válasza:
91%

Sajnos vagy nem sajnos, de előbb utóbb mindenkit utolér az elválás időszaka. Eddig valószínűleg mindig ott voltatok egymásnak, így az új jelenség, a párja elvarázsolja. Megpróbálhatsz vele beszélni, hogy szereted, örülsz a boldogságának, de szeretnéd, ha nem menne a kapcsolatototk rovására.

Mást nem tehetsz, örülj a boldogságának!

2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Tízeves vagy, kerdező?
2022. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Felnött ember, logikus hogy kapcsolattal többet törödik most.
2022. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, a tesód talán 5 éves, hogy kötelező legyen a nyakatokon lógni?
2022. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!