Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen helyzeteket hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen helyzeteket hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, aki nagyon tetszik, de egyrészt tudjátok, hogy ő annyira nincs oda értetek, illetve ha tudjátok, hogy másokkal is alakulgat/beszélget?


Tetszik egy lány az egyetemről, viszont nagyon nehezen ismerem ki. Csomót irogatok meg beszélgetek vele, de mintha nem érdekelném őt annyira, de nem is ad arra konkrét utalást vsgy valami kis jelzést, hogy hagyjam békén. Amikor találkozunk elvagyunk, mindig felgyullad bennem a remény. Most hétvégén találkoztunk, együtt voltunk bulizni, de nem mondott magától semmit azóta, én most nem akartam külön ráírni, mert eddig is olyan volt, mintha csak én keresném mindig őt. Nem nyögött semmit..

Gondoltam, hogy jó, csak azért is ráírok, de nem tudom mit. Eddig mindig adta magát, hogy egyetemmel vagy valami érdemleges dologgal írjak rá, és abból alakult a beszélgetés, de most nem tudok mit kitalálni. Azt is tudom, hogy más srácokkal is beszélget, de messze nem ennyit. Vagy valamit rosszul todok😕


20/f



2021. dec. 7. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés.

Vissza szokott kérdezni?

Van, hogy ő ír rád?

Egyszavas válaszokat ad?

2021. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon úgy tűnik, hogy nincs kedve beszélgetni, akkor nem nagyon írnék neki többet. Ha mégis fontos vagy neki, akkor úgyis keresni fog.:)
2021. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vissza kérdezni vissza szokott. Ez a “ráírok” dolog meg annyira nem volt eddig releváns, hiszen kb 1 hónapja írtam neki valami miatt, aztán azóta folyamatosan, megszakítás nélkül bestéltünk. Multkori talinál otthagyta a pulcsiját, ezért tudtam ráírni. De most nincs semmi
2021. dec. 8. 08:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes: ez igaz persze, csak ő elégge “klasszikus” lánynak tűnik, aki azt hiszi, hogy a srác feladata mindíg írni meg nyitni. Ez zavar össze
2021. dec. 8. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj rá, hogy hogy érezte magát a bukin. Meg hogy van-e kedve a két ünnep közt kettesben folytatni. És kívánj neki boldog karácsonyt.

Nem tudom, van-e már korcsolyapálya, ha igen, elhívnám kirizni.

2021. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: vannak fejlemények, elég pozitívak. Voltunk azóta randizni, meg szilveszterezni is áthívott, ha nincs jobb ötletem. De megbeszéltük, ha nem is szilveszterkor, de a szünetben bizots találkozunk. Nagyon pozitív vagyok☺️
2021. dec. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!