Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Alig pár hónapja vagyunk együtt, szóval még mondhatni elég friss a dolog, tehát nem terveztünk babát, és ami azt illeti elég fiatalok is vagyunk (23), nem tudom mit szólna hozzá :( Félek, hogy engem "hibáztatna" vagy nem is tudom, össze vagyok zavarodva, nem is beszéltem ma vele, szegénykém nem tudja mi bajom.......áááááá....

én sem így szerettem volna, persze szeretem őt nagyon, de még csak nem is éltünk együtt, ki tudja milyen lenne.... :( ti mit tennétek, én már nem tudom mi legyen...


2010. szept. 19. 01:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
74%

Akkor hajrá:)

Ahogy írtam is, inkább most derüljön ki milyen ember, mint, hogy később legyen belőle probléma, akkor már nehezebb:)

Így már merek gratulálni a picihez.Szóval nagy levegő és bátorság:)Szerintem fölösleges a nagy felvezető szöveg, ahogy a puhatolózás is.(Gondolok itt arra, h elkezded kérdezgetni mit szólna ha kiderülne, h terhes vagy stb.Úgyis más az amit mond meg más az amikor tudja, h ez a helyzet és nem csak feltételezés.Egy ismerősnőm is anno kérdezgette a pasit, mit szólna ha teherbe esne, erre a pasi, ó hát isten őrizz stb, mire a csaj:kár, pedig babát várok.A pasi erre-elfelejtve fél perccel azelőtti mondatait a párja nyakába ugrott és együtt örültek.Ma 4 éves házasok, gyönyörű kislánnyal és boldogok.Persze ez megeshet fordítva is, szóval ezt mégsem javaslom).

Azért majd írd meg hogyan reagált, kíváncsi vagyok:)

(Én anno neten ismerkedtem meg a férjemmel, egy hétig leveleztünk, majd randi, 1 hónap járás, ezután megkérte a kezem, rá egy hétre összeházasodtunk és 3 hónap múlva terhes lettem.Most a kórházból írok, napokon belül kibújik a 2. kisfiunk, az első már 4 éves.5 éve vagyunk házasok.Ilyen is van:) Ja és a férjem egy évvel fiatalabb nálam)

2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Én sem támogatlak az abortuszban, főleg ha fel tudnád nevelni a babát, akár egyedül is.


Talán menjetek el együtt vacsizni, vagy csináljatok valamit közösen, utána elkezdhetnéd, hogy: van egy kis probléma. Nem is inkább probléma, valaki áldásnak hívja. A kérdés az, hogy neked probléma-e?

(itt majd nem érti, miről lehet szó, de megfordul a fejében, hogy áldás=gyermekáldás).

Megkérdezi: Mire akarsz kilyukadni? Csak nem... :O?

Te: De, igen... terhes vagyok.

(Ezután lesokkol. Lehet, hogy megfordul a fejében, hogy ő-e az apa... :S készülj fel)

Bizonygasd neki, hogy szereted, csak ő lehet az apa (már ha felmerül)


Lehet, hogy örülni fog neki.

Lehet, hogy először megijed és azt mondja vetesd el, de később átgondolja és örülni fog neki.

Lehet, hogy egyáltalán nem fogja érdekelni a baba (de ha normális körülmények között nevelkedett, akkor ennek az esélye nagyon kicsi)

2010. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nemsokára átmegyek hozzá, és elmondom neki, nagy meglepetés lesz, mert ő most úgy gondolja szakítani akarok vele... Mondtam neki beszélnünk kell, és teljesen kétségbe esett, hogy el akarom hagyni. Majd meglátjuk mit reagál, majd megírom. :(
2010. szept. 19. 12:22
 24/40 anonim ***** válasza:
89%
Már gondolom elmondtad neki.Várjuk a válaszod!23/L
2010. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én is nagyon kíváncsi vagyok!! :)
2010. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
45%
Ne már, itt valami nem stimmel. Ha védekeztetek, hogy jött össze a gyerek? (A tabi melletti terhességet én nem veszem be, a kiszakadt óvszer és megszakítás pedig nem védekezés. De a naptármódszer sem.) Már eleve gyanús, hogy arra gondolsz, hogy téged fog hibáztatni.
2010. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért gyanús? Az átlagos férfiak, ha betojnak valamitől egyből rákenik a másikra. Főleg ők csak élveztek egyet, a nő meg mit képzel, hogy abból gyereket növesztget a méhében? Hogy képzeli?
2010. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, mivel védekeztetek? (02.05 vagyok.)

Bocs a feltételezésért, csak sok ilyen van...

És amit mondtam, hogy a felelősségetek közös, a döntés, a pároddal való megbeszélés után, a Tied - ezután is áll.

2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szerintem is az az egyetlen jó megoldás, hogy elmondod neki, ahogy tervezed, és megbeszélitek... Lehet hogy nagyon fog neki örülni :) ezt meg nem szabad kihagyni, akkor sem ha ugyanennyi esély van arra h nem örül neki...
2010. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Nos megmondtam :):):):) Hát nem erre számítottam, attól függetlenül, hogy nem tervezte ő sem egy jó ideig, nagyon örül neki, és azt mondta nagyon fogja szeretni. huhhh megnyugodtam teljesen :) remélem a lelkesedése nem csak ideig óráig tart majd... de most boldog vagyok :D
2010. szept. 19. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!