Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy vége?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, ő Albertirsai én Szigethalmi , nagyon keveset tudunk találkozni én ezt így nem fogom bírni. Szeretem, de nekem túl nagy a távolság, összeköltözni nem tudunk. Hogy mondjam meg neki hogy vége?
2010. aug. 25. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint nem szereted az a fiút. a legegyenesebb ha megmondod neki hogy nem érzel iránta semmit.

amúgy én szigetszentmiklósi vagyok :-D

2010. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De igenis szeretem őt, de ez a távkapcsolat nem az igazi én nem erre vágyom.
2010. aug. 25. 20:45
 3/23 anonim válasza:
51%
The End v Game Over
2010. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot hamar ki fog heverni, mondd meg neki egyenesen, de ne sms-ben vagy ilyesmi, személyesen.
2010. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta h ha szakítok vele akkor hülyeséget fog csinálni. Amikor az előző barátnője szakított vele akkor is megtette h felkötötte magát csak időbe rátaláltak. Félek hogy tényleg hülyeséget csinál.
2010. aug. 25. 20:47
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Én elviselem a távolságot, mert szeretem a barátomat! ;)

Te nem viseled el, mert nem szereted eléggé. Igazából 1 hónap után nem kell sok körítés, jól teszed, hogy már az elején véget vetsz ennek, ha már most így érzed!

Szépen beszélsz vele, elmondod, hogy (gondolom) fiatal vagy, neked olyan párra van szükséged, aki mindig veled lehet. Sajnálod stb. stb. ...

2010. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Akkor csak kérj időt. Mondjuk 2-3 hetet. Addig hátha rájön, mi a szitu, és normálisan reagál.
2010. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a kommentedet, anyáám szabadulj meg tőle minél előbb, ha ilyen elme beteg szegény!!! Ne hagyd hogy sakkban tartson a gyenge idegzetével...
2010. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 és fél éve vagyunk együtt, és 80 km re lakunk. Nem látjuk egymást nap mint nap, mégis imádjuk egymást. Áltba csak hétvégente talizunk 2 3 napot 1 hónap nagyon kevés idő. Szerintem kibírjátok. Ha nem, inkább most, mint később.
2010. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
51%
ha nem birod a tavolsagot akkor nem szereted igazan:P
2010. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!