Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy vége?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, ő Albertirsai én Szigethalmi , nagyon keveset tudunk találkozni én ezt így nem fogom bírni. Szeretem, de nekem túl nagy a távolság, összeköltözni nem tudunk. Hogy mondjam meg neki hogy vége?
2010. aug. 25. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szállj ki ebből a kapcsolatból, mert ha most, egy hónap után ilyeneket mond, akkor később mindenért tud majd zsarolni!!!


Ha félsz, hogy baj lesz abból ha szakítasz vele, akkor próbáld meg elérni, hogy ő szakítson veled, legyél vele egy kicsit bunkó, keress kifogásokat hogy miért nem tudsz elmenni hozzá vagy ő hozzád, lehet hogy egy idő után megunja és szakít.


Tudom hogy ez bunkóság és jobb lenne egyenes úton rendezni a dolgokat, én sem vagyok híve a hazugságoknak, de azt látom rajtad hogy nem mersz szakítani, és akkor ez a megoldás még mindig jobb, mintha együtt maradnál egy ilyen labilis idegzetű emberrel (akihez annyira még biztos nem ragaszkodsz 1 hónap távkapcsolat után), vagy szakítasz és tényleg megpróbálja megint felkötni magát vagy ilyesmi....

2010. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 20:50-es hozzászólóhoz! Minél előbb megteszed, annál könnyebb neki is, neked is...
2010. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell taktikázni, egy beteg embernél az nem megoldás. Egyesesen meg kell mondani, hogy sajnálod, de ez így nem fog működni, csak vigyázz a körítésre.
2010. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne sza.rj be a következményektől, nyugodtan szállj ki. Ha nem megy, hát nem. Az ilyenhez 2 ember kell, nálatok meg 1 van.

Az, hogy bármivel is zsarol, az az ő dolga. TE SOSEM LEHETSZ FELELŐS SEMMIFÉLE BUTASÁGÉRT, AMIT MÁS KÖVETETT EL. Viszont javaslom, hogy lépj kapcsolatba a szüleivel, és közöld velük ezt a hozzáállását. Ennyit megtehetsz, de semmi más több már nem a Te feladatod vagy kötelességed. NE ENGEDD MEG MAGADNAK AZT A LUXUST, HOGY AZ ÉLETEDBEN EGYETLEN EGY PERCET IS FÉLELEMBEN ÉLSZ!

Minden jót, légy okos!

2010. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Ha zsarol téged, akkor nem szeret. Ennyi. Minél hamarabb lépj le ebből a kapcsolatból...és gondolj bele, hogy te megtennéd azt amivel zsarol, mert szerintem nem. Mivel egy normális ember nem tesz ilyet.
2010. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha már így indít a pasi, hogy ő bizony egyszer már felkötötte magát, de most itt van és minden ok, akkor nem értem minek kellett neked. Nem akarsz vele lenni, de félsz, hogy öngyi lesz és emiatt nem mered elhagyni. Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt olyan nagy valami kialakulhatott, hiszen alig találkoztatok. 1 hónap semmmmmiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szabadulj amilyen gyorsan tudsz. Ez a pasi érzelmileg zsarol, teljesen labilis, később sokkal nehezebb lesz elmenekülnöd tőle.

Egyszerűen állj elé és mondd el azt amit nekünk itt leírtál. A többi már az ő baja.

2010. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Viszont abban valóban hibáztál, hogy már az együttélésetek alatt titkoltad a válópert és úgy intézted az ügyeket, hogy neki erről nem szóltál. Ezt én is zokon venném a páromtól, ugyanis ez számomra azt mutatná, hogy nincs bizalommal irántam és ha ilyesmiben tud a hátam mögött intézkedni, akkor mire számíthatok még tőle?
2010. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
bocs, az előbbi kommentet nem ide szántam!!!!!!!!!!
2010. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Ha szereted, és többre vágysz a kapcsolatodban akkor miért nem teszel is érte többet??


Azt hsized majd álalndóan ki leszel szolgálva??


Kihasználva leszel, és csak utólag jössz rá majd.


Egy kapcsolat adok kapok!!


Szerintem beszélj a sráccal hoyg ő mit tudna tenni az ügyben aztán te is amit tőle elvárnál hogy megtegye, legyél képes te is megtenni azt'


Így juthat el csak minden kapcsolat a következő lépcsőfokra!


Tenni kell érte! és mindketten akarni, nem csak beszélni róla..Ilyen egyszerű!!

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!