Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjon ez az én kis titkom?...

Maradjon ez az én kis titkom? Vagy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, ő 29/F én 21/N. Imádjuk egymást, soha nem csalnám meg, s remélem ő sem engem. Ő a mindenem. Nagyon szeretem.

Ő egy német cég magyarországi leányvállalatánál dolgozik,s fél évente egyszer Németországba kell utaznia 1-2 napra továbbképzésre meg ipari kiállításokra, erre-arra. Legutóbb mikor kint volt, (2 hete)egyik este átjött hozzám a barátnőm. Borozgattunk, beszélgettünk,s ahogy lenni szokott, persze a szex is szóba jött...Valahogy eljutottunk a leszbikusokig, majd ő bevallotta, hogy izgatja,mikor két lányt lát szeretkezni. Ahogy beszélgettünk a témáról, a szavakból valahogy apróbb tettek lettek,mint ölelés, simogatás, majd csókok,s így tovább egészen addig, még arra nem eszméltem, hogy megtörtént. Lefeküdtem a legjobb barátnőmmel... Másnap reggel elment a barátnő,csak annyit mondott, hogy láttam rajtam este, hogy vágyom a törődésre. Nem jött fel azóta a téma, pedig szinte minden nap találkozunk. Mikor a párom haza ért nem tudtam, hogy elmerjem-e mondani neki. Úgy érzem, hogy megcsaltam, de mégsem egy férfivel,hanem a legjobb barátnőmmel,amitől az egész csak még zavarosabb lesz. Tudom, hogy az ital nem mentség, meg legyek őszinte a páromhoz, de nem maradhatna mégis ez az én kis titkom? másnak is van ilyenje? Vagy mégis csak mondjam el?


2011. jan. 12. 23:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Te morcos lennél, ha lepippantaná a pasidat a legjobb haverja..?
2011. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
12%

Első: azért a pasiknál ez más.

Kérdező: ha nincs bűntudatod ne mondd el, ha van, úgysem tudnál vele élni.

2011. jan. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

00:04


Nem lennék morcos,inkább meglepett, majd megkérdezném tőle, hogy megismételné-e, ha igen miért,ha nem miért? És mindkét esetben próbálnám megérteni.

2011. jan. 13. 00:08
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

"Imádjuk egymást, soha nem csalnám meg, s remélem ő sem engem."


te már megtetted, jóreggelt

2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
59%

Itt mindenki azt fogja javasolni, hogy mondd el, én mégsem tenném. Ugyanez volt velem is, azzal a különbséggel, hogy akkor még nem is voltam együtt a barátommal.


Tök naívan elmeséltem, gondoltam még tetszeni is fog neki a történet (a férfiak általában beindulnak erre) és szerintem közel nem ugyanaz, mintha pasival feküdtem volna le. Ő teljesen kiakadt, nem állt velem szóba hónapokig. Utólag már bánom, hogy elmeséltem.


Persze te ismered a párodat, de én megtartanám magamnak. Ha pasival történt volna meg, akkor egyértelműen arra szavaznék, hogy mondd el.

2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%
Ha magadban bírod tartani és a barátnőd se mondaná el később se, akkor nem feltétlenül kell elmondanod. Ki tudja mit váltana ki belőle, ha megtudná. Lehet, hogy mivel ő már közel van a 30hoz, azt gondolná rólad, hogy még túl fiatal vagy és azt se tudod mit/kit akarsz... Persze ez csak az én ötletem.:)
2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
21%

Vannak olyan férfiak,akiket ez kifejezetten izgat.Akár még jól is kijöhetsz a dologból, és majd arra kér, hogy vonjátok be a barátnődet is egy hármas erejéig.


Esetleg puhatold ki, hogy mi a véleménye,ha két lány együtt van.Ha tetszik neki,meséld el, és megőrül majd, hogy belevaló csaja van.


Van akik ezt tragédiának fogják fel, de szerintem ebben semmi rossz nincs.


A két pasi felállás...na az már más! Az gáz....

2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ne mondd el.Legyen ez a Te kicsi izgalmas titkod.
2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
A két pasi miért más ?
2011. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Meséld el, csak ne sírj, ha a férjed is elkezd az apró kicsi titkairól mesélni.
2011. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!