Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjon ez az én kis titkom?...

Maradjon ez az én kis titkom? Vagy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, ő 29/F én 21/N. Imádjuk egymást, soha nem csalnám meg, s remélem ő sem engem. Ő a mindenem. Nagyon szeretem.

Ő egy német cég magyarországi leányvállalatánál dolgozik,s fél évente egyszer Németországba kell utaznia 1-2 napra továbbképzésre meg ipari kiállításokra, erre-arra. Legutóbb mikor kint volt, (2 hete)egyik este átjött hozzám a barátnőm. Borozgattunk, beszélgettünk,s ahogy lenni szokott, persze a szex is szóba jött...Valahogy eljutottunk a leszbikusokig, majd ő bevallotta, hogy izgatja,mikor két lányt lát szeretkezni. Ahogy beszélgettünk a témáról, a szavakból valahogy apróbb tettek lettek,mint ölelés, simogatás, majd csókok,s így tovább egészen addig, még arra nem eszméltem, hogy megtörtént. Lefeküdtem a legjobb barátnőmmel... Másnap reggel elment a barátnő,csak annyit mondott, hogy láttam rajtam este, hogy vágyom a törődésre. Nem jött fel azóta a téma, pedig szinte minden nap találkozunk. Mikor a párom haza ért nem tudtam, hogy elmerjem-e mondani neki. Úgy érzem, hogy megcsaltam, de mégsem egy férfivel,hanem a legjobb barátnőmmel,amitől az egész csak még zavarosabb lesz. Tudom, hogy az ital nem mentség, meg legyek őszinte a páromhoz, de nem maradhatna mégis ez az én kis titkom? másnak is van ilyenje? Vagy mégis csak mondjam el?


2011. jan. 12. 23:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
17%

Velem volt hasonló. Csókolóztam a legjobb barátnömmel, a férjem is látta. Különösebben nem érdekelte, tudta hogy sokat ittunk és csak szórakozunk. Ettöl nem lettem leszbi. Fordítva én néznék egyet és maximum nevetnék egyet, föleg mert szoktam vele ilyenekröl viccelödn:D

Szerintem ezt csak te tudhatod milyen típus a párod. Ha nem csinálna belöle nagy ügyet akkor mondd el. Ha nagyon vaskalapos akkor ne tedd:)

23/N

2011. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

A párodat megcsaltad, ezen felesleges vitázni. Ha elmondod neki, akkor számolnod kell a következményeivel. Azt neked kell tudnod, hogy reagálna erre. Ha viszont nem mondod el neki, akkor is kitudódhat később (pl. barátnőd némi alkohol hatására elkottyantja baráti társaságban, onnantól meg futótűzként terjed a dolog) és akkor sokkal komolyabb következményei lesznek már a dolognak. (kezdve attól, hogy a párod bizalma feléd nulla lesz) Szóval gondold végig.

A másik, hogy képzel el ugyanezt a dolgot fordított helyzetben és úgy is gondold át, hogy mit éreznél akkor ha...

2011. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
32%
Voltam egyszer hasonló helyzetben, egy évig titkoltam kb, gyötört a bűntudat, azt hittem vége lesz ha elmondom. Aztán egyszer elmondtam és nem lett belőle semmi, nem zavarta. Igaz, nálam csak csókolózás volt, de több lánnyal egy este alatt. ( nem tudom, hogy jobb, vagy rosszabb)
2011. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb út az őszinteség,előbb-utóbb úgyis megtudja,akkor már inkább tőled.
2011. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
94%

"Imádjuk egymást, soha nem csalnám meg"


Szerintem ennek picit ellentmond az a tény, hogy megcsaltad. Tegyél, amit jónak látsz.

2011. jan. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
26%

1: Az én párom inkább örülne neki, ha végre megtenném, az egyetlen dolog, amiért mérges lenne, az az, hogy kihagytam a "buliból". Tudja, hogy nagyon kíváncsi vagyok, de eddig nem adódott olyan szituáció, és idegen lányról meg szó sem lehet, pedig ő szeretné. Ismerd meg a párod véleményét ezen a téren. Mit gondol arról, ha két lány megteszi. Kérdezősködni lehet, nem hiszem, hogy gyanakodna, max. azt mondod neki, hogy csak kíváncsi vagy. Ha azt mondja, hogy szexi, és nem lenne mérges, akkor mondd el.

2: Szerintem azonos neművel egyáltalán nem számít megcsalásnak, de mivel egy férfi ilyen dolgokra normál esetben nem kíváncsi, lányoknál viszont ez viszonylag gyakori (persze nem minden lány ilyen!!), ezért ha egy fiú teszi meg, az már inkább gyanús, mintsem kaland...

3: Előre is bocsi fiúk! A nő szerintem esztétikailag szebb teremtmény, mint a férfi, és nem vagyok leszbikus, nem azért mondom. A pénisz a legcsúnyább, leggroteszkebb szerve az emberi lénynek függetlenül attól, hogy mennyire elmondhatatlanul jó érzés, amikor használatba kerül. (na persze nem nézegetni kell, hanem használni :P)Igaz, a nők nemi szerve se sokkal szebb, de a nő akkor is esztétikusabb lény. De a természetben is az egyik nemű állat mindig szebb, mint a másik, csak az állatoknál általában a hím, nálunk meg a nőstény, hát ez van. Nem hiába tollászkodunk, mi lányok többet, mint a fiúk :D Ezért is csúnyább az, ha két pasi csinálja.

2011. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon összezavarnád vele a párodat és elkezdené magában keresni a a hibát, hogy mit nem tud neked megadni. Ha elmondod, készülj fel a szakítás lehetőségére is.
2011. jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy mi mit gondolunk. A kérdés az hogy a szóban forgó pasi mit gondolna. De kérdező, ezt neked illene tudnod, ha már a párodnak hívod. Neked kéne tudnod, hogy mit szól az azonos neműek szexeléséhez, és mit gondol a leszbikus kapcsolatokról. Lehet hogy megkérné a barátnődet hogy legközelebb csatlakozzon hozzátok :) vagy lehet hogy összecsomagolna és többet nem látnád. De ha ezt nem tudod, akkor nem tudom miért beszélgetünk párkapcsolatról.


Az én véleményem az, hogy ez megcsalás, mert szexuális kapcsolatot létesítettél mással. De sokan titkolják az ilyesmit, nem te leszel az első, és nem nekünk kell ezzel elszámolnunk, hanem neked önmagaddal. Mellesleg minden kiderül mindig. Én nem bíznék abban hogy a barátnőmtől nem jut vissza a dolog. vannak meglepetések az életben. De ettől még eltitkolhatod.


Egyébként a slusszpoén akkor lenne, ha a pasi is kihasználta volna azt az egy két napot Németországban :)

2011. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
73%

meg vagyok döbbenve a válaszok jelentős részén!


1) ez is megcsalás. Érzelmileg kötődsz a barátnődhöz, nyilván, ha nem így lenne, nem feküdtél volna le vele. VAgy ez ment volna egy vadidegennel is? Az én párom féltékeny lenne, és nem értené, hogy miért kell egy nőhöz fordulnom ilyen helyzetben, és miért nem várom meg őt, és vele élem ki a vágyaimat. A megcsalások szerintetek csak úgy megtörténnek? Alkohol, drog, egyedüllét esetén megbocsájthatóak??? Nulla erkölcs, megbízhatóság, szeretet és tisztelet van ma a kapcsolatokban??? FElháborító! Annyira nem gondolkodtok, hogy valami félelmetes! És csodálkozunk a válások számán? Amikor egy rövid kamaty fontosabb, mint az, akit állítólag szeretsz? mese habbal! Kérdező, te igenis megcsaltad a párodat, és légyszi nézz magadba, hogy miért tetted! Gondolkozz el magadon!


2) ne mondd el! Nem az őszinteség ellen vagyok, arra nagyon is szükség van! Elbacctad, de nagyon! MÉg csak nem is arról van szó, hogy érzelmek és minden nélkül véletlenül???? lefeküdtél egy vadidegen ffival, és soha többé nem látod és nem találkozol vele, ergo elő sem fordulhat többé. A legjobb bnőddel feküdtél le, azóta is találkoztok, még egy magányos este, amikor felmegy vígasztalni, és újra megtörténik majd, meglásd!

AZÉRT NE MONDD EL, mert nincs jogod őrá rakni ezt a terhet, CSUPÁN AZÉRT, HOGY TE MEGKÖNNYEBBÜLJ! Nézz magadba! Ha újra megteszed, akkor mondd el, és lépj ki az életéből, ha ő úgy akarja, jobbat érdemel akkor nálad! Addig meg legyél őrá tekintettel és ne törd össze a szívét (Hátha esetleg mégis sikerülne némi felelősséget és szeretetet magadba szívnod és megmenthetnéd a kapcsolatodat!)!

2011. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha velem ez történne,akkor biztos nem mondanám el.A páromnál a megcsalás főben járó bűn még ha nővel is tenném és szakítás lenne a vége.


Ha úgy érezném,hogy már amúgysem igazi a kapcsolatunk,a végét járja,akkor valószínűleg én szakítanék,de kihagynám azt a részt,hogy megcsaltam egy nővel..nem akarnék neki ekkora fájdalmat okozni.


Viszont ha szeretem a páromat és eszem ágában sem lenne szakítani,továbbá szánom bánom bűnömet,nem mondanám el neki.Azt mondják,hogy add ki magadból,úgysem tudsz így élni a lelkiismereteddel.De bizony én megpróbálnám.Nem mondanám el neki,és bármennyire is szar,magamban tartanám,majd szép lassan elfelejteném..talán..


Bár én tényleg nem csalánám meg őt..nővel sem.Az is megcsalás!És semmiben sem különbözik attól,ha két férfi csinálja ezt,annak ellenére!

2011. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!