Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjon ez az én kis titkom?...

Maradjon ez az én kis titkom? Vagy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt, ő 29/F én 21/N. Imádjuk egymást, soha nem csalnám meg, s remélem ő sem engem. Ő a mindenem. Nagyon szeretem.

Ő egy német cég magyarországi leányvállalatánál dolgozik,s fél évente egyszer Németországba kell utaznia 1-2 napra továbbképzésre meg ipari kiállításokra, erre-arra. Legutóbb mikor kint volt, (2 hete)egyik este átjött hozzám a barátnőm. Borozgattunk, beszélgettünk,s ahogy lenni szokott, persze a szex is szóba jött...Valahogy eljutottunk a leszbikusokig, majd ő bevallotta, hogy izgatja,mikor két lányt lát szeretkezni. Ahogy beszélgettünk a témáról, a szavakból valahogy apróbb tettek lettek,mint ölelés, simogatás, majd csókok,s így tovább egészen addig, még arra nem eszméltem, hogy megtörtént. Lefeküdtem a legjobb barátnőmmel... Másnap reggel elment a barátnő,csak annyit mondott, hogy láttam rajtam este, hogy vágyom a törődésre. Nem jött fel azóta a téma, pedig szinte minden nap találkozunk. Mikor a párom haza ért nem tudtam, hogy elmerjem-e mondani neki. Úgy érzem, hogy megcsaltam, de mégsem egy férfivel,hanem a legjobb barátnőmmel,amitől az egész csak még zavarosabb lesz. Tudom, hogy az ital nem mentség, meg legyek őszinte a páromhoz, de nem maradhatna mégis ez az én kis titkom? másnak is van ilyenje? Vagy mégis csak mondjam el?


2011. jan. 12. 23:59
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki ma reggel. Nem volt mérges, nem akar szakítani, inkább csak meglepődött. Megkérdezte, hogy miért, hogyan történt, én pedig elmeséltem neki mindent. Azt mondta, hogy jól tettem, hogy elmondtam, értékeli az őszinteségem. Én pedig elmondtam, hogy számomra ez csak egy kis játék volt,kipróbáltam ezt is,most már tudom milyen,a jövőben nem fog előfordulni,ha csak ő nem szeretné. Hál istennek meg tudtuk beszélni normálisan. Ez a dolog csak megerősített engem abban, hogy nem kell más,csak is a párom.
2011. jan. 13. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!