Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ön elhelyezne-e gyermeket...

Ön elhelyezne-e gyermeket meleg szülőknél?

Figyelt kérdés
Iskolai érveléshez szeretnék kérni ötleteket. Pro és kontra egyaránt.
2010. szept. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Elhiszem, úgyhogy menj is, bőgd ki magad:) Mondtam volna, hogy kérd meg a férjedet, elégítsen ki, hogy ne legyél ilyen frusztrált, de szegénynek nem kívánnám, hogy akár bottal is megpiszkáljon.
2010. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

"Szép esszét írtál,gratulálok!Ketten egy ellen,fair dolog!"


Lehet te görcsösen ragaszkodsz az elveidhez, akkor védd is meg őket. Én nem harcolok veled, csak leírom a véleményem. Tudom nehezen lehet megemészteni, ha valaki nem úgy gondolkodik, mint te.



"Képzelem az agresszív szüleidtől micsoda nevelést kaphattál a nyomorúságos gyerekkorodban..az ilyen nekem ne papoljon:-S"


Ezzel tökéletesen kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványod. Az egy dolog, hogy homofób vagy, de azért nyugodtan tegyél egy lapra velük, mert családon belüli erőszak áldozatává váltam!

Tehát ezek szerint a te értékrended szerint csak az az ember véleménye mérvadó, aki a tiéddel egyezik? Továbbá egy meleg, vagy egy szörnyű gyerekkorral rendelkező ember nem is ember?


Csak tudod veled ellentétben én ennek ellenére ember lettem! És tudod miért? Mert nem néztem le másokat! A tanárok és barátaim sokat segítettek, s a nyitottságom meg is hozta a termését.

Lehet, hogy sokak szerint én gáz vagyok, mert a barátaim nem túl szépek, kövérek, testi fogyatékosok vagy melegek, s szóba is állok velük. De legalább, ha problémám van meghallgatnak, ha segítség kell ott vannak, s ha egy jó buli van ott vannak, s közösen jót szórakozunk. S nem kell attól tartanom, hogy ha valaki bánt nem lesz aki megvédjen.


Szomorú dolog, hogy 30 évesen ennyire szegény vagy érzelmileg. De ragaszkodj csak görcsösen a társadalom által kreált tökéletes embereszménybe. Úgy is lesz olyan, aki majd szépen helyretesz téged. S nem kell ahhoz, hogy pont a témában érintett ember legyen. Elég csak szembe kerülni egy toleráns emberrel, vagy olyan szülővel, akinek a gyereke valamilyen módon kilóg a tömegből.


Egyébként én nagyon sajnálom, hogy érzelmileg ennyire szegény vagy, s ennyire beszűkült látókörű vagy.

Csak attól tartok cudar egy világ fog következni számodra, mert valahogy nem afelé megyünk, amiről te álmodozol.

2010. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Mondtam volna én is neked,sokmindent-elhiszed nekem?:)
2010. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Hát tudod..ki erre megy,ki arra..Kinek ez az útja-kinek amaz..:)
2010. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Meg persze ki mit tekint célnak..
2010. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

És..hogy egy kedves,régi barátomtól vett idézettel zárjam ezt a mai eszmecserét,mivel éjszakámat egyéb más,ennél értékesebb dolgokkal szeretném tölteni(kedves 60akárhányas, ismerem mágikus erőidet,te tudod,mit rejtenek az éjszakáim:DD) :


"..a te utad a számodra a legmegfelelőbb...de másnak nem való."


Nos,az lehet hogy te(ti) és a világ a teljes erkölcsi és szexuális anarchia felé tartotok..

..de bocsássátok azt meg nekem(és még sok más embernek),ha ezen az úton nem tartok(tartunk) veletek...


Jó éjt,bár tartok tőle,a sötétség sosem múlik el a szemetek elől..

2010. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Nyugodtan idézgessetek tovább,de azt,mint szakember jelzem,a gyermeknek igen is van szexualitása.

Az már csak egy újabb liberális baromság,hogy erőszakkal akarják a kisgyermekeket aszexuálisan nevelni.(itt jegyzem meg kormányunk ennek beintett nagyon helyesen)

Szóval szép dolog,hogy valaki oldalakat bír összeírogatni,de könyörgöm ,némi tudás nem ártana.

Még annyi:egyáltalán nem vagyok rosszindulatú,egyszerűen tanultam és használom is a tudásom,mellette képes vagyok felfogni a világban történő dolgokat.

A homoszexuálisokat meg nem Hitler kezdte el üldőzni,jó pár száz évvel elötte datálható,de mondhatunk ezreket is.Még az ókorban sem volt mindenkinek"megengedett".Szóval már megint csak a műveltség hiánya,amit a szófosás és az arrogancia nem pótol!

2010. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

10:32

hm, "mint szakember", illene tisztában lenned az aszexualitás jelentésével.

2010. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Pontosan tisztába vagyok.

Azért is írtam,hogy egy gyermeknek igenis van nemisége.

Persze már gőzöd sincs,hogy mit írtál,a lényeg az,hogy megint ellentkezhess.

2010. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!