Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ön elhelyezne-e gyermeket...

Ön elhelyezne-e gyermeket meleg szülőknél?

Figyelt kérdés
Iskolai érveléshez szeretnék kérni ötleteket. Pro és kontra egyaránt.
2010. szept. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
71%
Engem heteró szülők neveltek. És mégis meleg lettem. Na erre ilyenkor ugye nem mondanak semmit.
2010. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
82%

ajánlom mindenkinek (de főleg azoknak akik nem adnának meleg pároknak gyereket) "A család az család - Rosie O'Donnell szemével' című dokumentumfilmet.

erre a témára nagymértékben kitér, és nagyon aranyos módon tálalja. ha mindenki megnézné, talán egy picivel jobb lenne a világ.

2010. szept. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
44%

"Emberek nem választják a homoszexualitást, hanem vele születnek."

Ezzel párhuzamosan a pedofilok is betegséggel születnek, őket sem kell korlátozni. Az elmebetegek, sorozatgyilkosok mind így születnek, nem kell őket korlátozni.

Mi a betegség?


"A betegség legegyszerűbben úgy fogalmazható meg, mint az egészség ellentéte. A testi – lelki – szellemi egyensúly felborulása, amely akadályozza az ember mindennapos tevékenységét és a társadalmi életben való részvételét."


A homoszexualitás akadályozza az ember szaporodását, tehát teljesen ráillik a betegség kifejezés.

Mégis kivételeznek vele, mert jelenleg nem gyógyítható, de könnyen lehet, hogy valamikor megtalálják azokat a géneket, amik ezért felelősek, és egy egészen egyszerű beavatkozással korrigálják.


A melegek gyereknevelését pedig azért ellenzem, mert meg lehet nézni, mi lett a világból a túlzott tolerancia miatt. Teljesen egészséges fiatalok is kipróbálják a szexet azonos neműekkel, mert azt hallják mindenhonnan, hogy ezt tilos elítélni, fogadják el; és sok helyen a népszerűség már ahhoz kötött, hogy valaki mindezt ki is próbálja, akkor is, ha egyáltalán nem úgy született.

Egész divatirányzatok épülnek erre.

Amíg ez két felnőtt magánügye, addig még tolerálható, ha zárt keretek között zajlik, de amint gyerekek kerülnek a képbe, máris más a helyzet.

A kisgyerek mindent leutánoz, amit a szülő csinál, így tanul. A lányomnak vannak fiú és lány babái is, és előfordult párszor, hogy megpuszilta a fiúbabát, mert ezt látta tőlünk. A lány babát sosem puszilta meg.

A meleg párnál mindig azt látná a gyerek, hogy két férfi vagy nő van. Két férfi ölelkezik, csókolózik, fogja egymás kezét. Leutánozza az oviban, mert ezt látta.

A társai persze ellenérzéssel fogadják, kiközösítik, mert más, eltérő, furcsa. Kívülálló lesz, és nem érti, mi a baj. Megutálja a közösséget, és amikor iskolás lesz, a szüleit is meg fogja, mert minden alkalommal, amikor a szülők kerülnek szóba, neki szégyenkeznie kell, és verbális bántásokat elviselnie. Annál nincs rosszabb, ha valakinek szégyellnie kell a szüleit, ráadásul jogosan.

Az sem fog jólesni neki, ahogy az iskolatársai a "Fúj, bu.zi! Vigyázz, nehogy hozzád érjen!" felkiáltással fogadják.

Máris lelki betegnek indul az életbe. És mivel látja, hogy a normális emberek nem fogadják el, hova megy, kikkel tart kapcsolatot? Melegekkel.

Bezárult a kör.


Lehet, hogy ma divat toleránsnak lenni, de én semmivel sem tartom többre a homokosokat a pedofiloknál, vagy az egyéb elfajzott betegeknél.

2010. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
97%
Ugye vágjátok h ezzel csak azt éritek el, hogy illegális módszerekkel, nőket kihasználva juthatnak gyerekhez? És nem kenhetitek rájuk a felelősséget mert TI kényszerítettétek rá őket.
2010. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

A kiscsirkét se tenném be a kutyaólba,pedig tanulhatna toleranciát.

Egy gyermek egészséges fejlődéséhez apa-anya modell kell,a liberálisok meg nyugodtan jöhetnek szűkölni,megnézhetjük az elmúlt évek gyümölcseit.(prostítúció,aids terjedése,iskolai gyilkosságok,kábítószerek9

Azt már meg se merem említeni,hogy tessék észrevenni,nem a gyerekhez van joga egyik-másik egoista mitugrásznak,hanem a gyereknek lenne joga...de úgy látszódik ezt megérteni embernek kell lenni,nem libsi népművészeti edénynek....

2010. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
71%

"liberálisok meg nyugodtan jöhetnek szűkölni,megnézhetjük az elmúlt évek gyümölcseit"


Liberalizmus Magyarországon? Bocsi én külföldön élek, de ahogy én láttam, max álliberalizmus volt ott Magyarországon :) A liberalizmus álcája mögé bújva csináltak olyan dolgokat amihez köze nincs hozzá...

Nekem az volt a legnagyobb vicc amikor azt olvastam h a "liberális" SZDSZ megszavazta a holokauszttagadó törvényt... aki azt megszavazza az nem érti a liberalizmus lényegét.

Na mindegy ez kicsit off volt meg tényleg ti biztos jobban látjátok mert ott laktok meg valszeg idősebbek is vagytok tőlem :) De sztem a liberalizmust nem kéne idekeverni.

2010. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mert addig, amíg van rá lehetőség, olyan családot kell választani a gyereknek, akiknél az egészséges fizikai, mentális és érzelmi fejlődésének meg vannak az ideális feltételei.

Sem egy csonka család, sem egy meleg pár nem tudja ezt megadni, akármennyire is akarnák. Mivel mindkét nem viselkedési mintáira szüksége van a gyereknek.

Ennek a véleményemnek természetesen nem az az alapja, hogy ellene lennék a melegeknek. De nekik nem szabadna családot alapítani.

2010. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
45%

"De ha ő azt az életformát választotta"


Igenis,lehet választani!Főleg egy gyerek,egy család kedvéért!Lehet ám mgfékezni azokat a szexuális vágyakat,mert az élet nem azokról szól!Lehet szeretni egy férfit,miközben a nőkhöz vonzódik valaki.Legfeljebb csak szereti,de nem szerelmes belé.Van ám tisztesség, tartás,önfegyelem is a világon!

Józsi barát meg Mónika elé meg nem kell leültetni a gyereket.Ennyi!

Ha leszbikusoknak odaadnak egy fiú gyereket,biztosan nem lesz homokos.De felnőve honnan fogja tudni h milyen apának lenni?Volt apai,férfi minta előtte?Tudja majd h mi egy apa dolga,kötelessége a gyerekeivel szemben?Ugyanez épp fordítva,homokosoknak adnak oda leány gyereket..

"Isten mindenkit szeret" után nincs ott h "de"..Miért lenne ott?Mi van a "de" után?


Az lehet,hogy a társadalom elfogadja a meleg párokat.De soha nem lesz NORMÁLIS dolog,soha nem lesz egyenrangú a heteroszexualitással,mert nem természetes dolog!Éljenek együtt,engem nem zavar..de kapálózni ugyanazokért a jogokért,ami megillet egy valóban tisztességes,átlag családot,úgy mint gyerek,özvegyi nyugdíj,a házasság szentsége,hitelek stb.-hát..Ez a baj-a kisujját nyújtja a többségi hetero társadalom és egyből az egész karunk kellene..

2010. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
53%
11.07:Nem kell lkesesni az álladnak,ha neked Magyarország nem zsenánt,nyugodtan nézz körül Hollandiába,Franciaországban.Esetleg utazz tovább az Usa-ba ,aztán légyszi maradj is ott.
2010. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
49%

05.21:ja,ja Leni Riefenstahl is olyan cuki dokumentumfilmeket csinált...mikor fogjátok már fel,hogy ami a filmen,könyvekben van,az fikció?


Egyébként áruljátok már el,ha olyan jó homónak lenni,akkor miért nagyobb az öngyilkossági ráta náluk?

2010. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!