Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ön elhelyezne-e gyermeket...

Ön elhelyezne-e gyermeket meleg szülőknél?

Figyelt kérdés
Iskolai érveléshez szeretnék kérni ötleteket. Pro és kontra egyaránt.
2010. szept. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
01.21:hogyne mondanának.A mutáció előfordul.de attól még nem normális.
2010. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
12.10 A család és a GYEREK kedvéért kellene megfékezni a vágyakat!Mivel éppen a GYEREKRŐL van szó,ha nem vetted volna észre.Ha gőzöd sincs mi a vita tárgya,akkor inkább fogd be a szád,ha pedig végre felfogtad,akkor próbálj meg kultúráltan érvelni(mellesleg otromba válaszod töröltettem)!
2010. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Az a normális, hogy valakinek anyja és apja van. biztos vagyok benne, hogy rossz hatással lenne a gyerek fejlődésére. És az iskolában is folyamatos cs*szegetésnek lenne kitéve.

2010. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Úgy látom,a moderátorok is egyetértettek velem.
2010. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
Legalább ennyi örömöd van a bűn unalmas életedben:)
2010. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod milyen az én életem:D

Ismétlem:a sértő beszólásaiddal magadat minősíted,nem engem:))

2010. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Nem igazán illik a topikhoz a trágárság, mivel ez egy iskolás fogalmazás anyagát szeretném innen begyűjteni. Szerintem a gyereket mint egyént túltárgyaltuk. Most ha kérhetném, a családot mint szociális intézményt nézzük, hogy milyen ez ilyen család a társadalom szempontjából (pl. gazdaság, öltözködés, munkahely, stb...).
2010. szept. 18. 14:44
 28/59 anonim ***** válasza:
Igen,de sajnos nincs időm kifejteni,hogy miért.
2010. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
11%

Bámulatos, hogy itt mennyi beszűkült látókörű van... Édes Istenem...



"Ezzel párhuzamosan a pedofilok is betegséggel születnek, őket sem kell korlátozni. Az elmebetegek, sorozatgyilkosok mind így születnek, nem kell őket korlátozni."


Gratulálok, logikád olyan, mint a kukacoké! Mert kb. annyi értelme is van!

A homoszexuális kapcsolat általában két egynemű emberből szokott állni, ahol a felek engedve szexualitásuknak megfelelően hoznak egy döntést, mely egymásra egyáltalán nem ártalmas pszichés szempontból. Az, hogy neked ez nem tetszik, s ezt egyéni ízlés alapján mondod el az csak egy dolog, de hogy igazat adj saját magadnak még begyöpösödött gondolkodásmódra valló emberhez méltóan marhaságokkal megtámogatod butaságod... az már kiállít rólad egy bizonyítványt.

Az a baj kedves válaszoló, hogy nincs elég tartásod ahhoz, hogy kijelentsd: te nem szereted a homoszexuálisokat, s undorodsz tőlük. Helyette jössz a pedofilokkal, meg gyilkosokkal. Míg a homoszexuálisok tulajdonképpen más emberre teljesen veszélytelen (maximum viszolyog tőle), addig a pedofilok (melyeknél nagyobb arányban vannak heteroszexuális hajlamúak) és a gyilkosok más ember életét teszik tönkre, erőszakkal. Szóval jó lenne, ha elgondolkodnál, s nem saját butaságod bizonygatod itt, melyhez asszisztál a birkanép. Mert attól még nem lesz igaz, hogy a szomszéd Mari néni is egyet ért veled.



"A homoszexualitás akadályozza az ember szaporodását, tehát teljesen ráillik a betegség kifejezés."


És mi van azzal, aki teljesen egészséges biológiailag, sőt heteroszexuális, de nem akar gyereket? Mert mondjuk a karrierje fontosabb? Akkor ő is beteg?

Vagy az is beteg, aki az előnytelen külseje miatt nem talál magának párt? Akkor ők is mind betegek?



"Mégis kivételeznek vele, mert jelenleg nem gyógyítható, de könnyen lehet, hogy valamikor megtalálják azokat a géneket, amik ezért felelősek, és egy egészen egyszerű beavatkozással korrigálják."


Ez nagyon szép volt. Szóval, ami számodra nem tolerálható, azt meg kell javítani, meg kell gyógyítani? Ha egyik sem megoldható, akkor el kell pusztítani?



"A melegek gyereknevelését pedig azért ellenzem, mert meg lehet nézni, mi lett a világból a túlzott tolerancia miatt."


Miért mi lett? Ja, hogy az téged zavar, hogy valakit nem zavar a homoszexualitás? Vagy valaki annak ellenére képes barátkozni egy homoszexuálissal, hogy önmaga heteroszexuális?

Mi lenne a megoldás? Munkatáborok, gázkamrák?



"Teljesen egészséges fiatalok is kipróbálják a szexet azonos neműekkel, mert azt hallják mindenhonnan, hogy ezt tilos elítélni, fogadják el; és sok helyen a népszerűség már ahhoz kötött, hogy valaki mindezt ki is próbálja, akkor is, ha egyáltalán nem úgy született."


Persze. És kérlek szépen egy heteroszexuális fiú, akinek érdeklődése középpontjában kizárólag lányok vannak hogyan fog erekciót produkálni anális közösüléshez?

Hovatovább, ha valaki kipróbálja azonos neművel, akkor az már azt jelenti, hogy volt is benne hajlam erre. És sokkal jobb, ha fiatalkorban próbálják ki, mint ha harminc évesen vallja be a férjének/feleségének két gyerek után, hogy hát ő tulajdonképpen a saját neméhez vonzódik.



"Amíg ez két felnőtt magánügye, addig még tolerálható, ha zárt keretek között zajlik, de amint gyerekek kerülnek a képbe, máris más a helyzet."


Ezt mondd el légyszíves a nyílt utcán pettingelő, szexelő heteroszexuális párocskának is. Én még nem láttam utcán pettingelő, szexelő, sőt csókolózó meleg párt sem. Te igen? Mert nem hiszem.



"A kisgyerek mindent leutánoz, amit a szülő csinál, így tanul. A lányomnak vannak fiú és lány babái is, és előfordult párszor, hogy megpuszilta a fiúbabát, mert ezt látta tőlünk. A lány babát sosem puszilta meg."


Ebben hol a logika? Egy gyereknek nincs szexualitása, s nem is lehet belé nevelni. Vagy te máris okítod?



"A meleg párnál mindig azt látná a gyerek, hogy két férfi vagy nő van. Két férfi ölelkezik, csókolózik, fogja egymás kezét. Leutánozza az oviban, mert ezt látta."


És te ezt honnan tudod egészen biztosan? Mert te úgy gondolod, akkor biztosan úgy is van, ugye?



"A társai persze ellenérzéssel fogadják, kiközösítik, mert más, eltérő, furcsa. Kívülálló lesz, és nem érti, mi a baj. Megutálja a közösséget, és amikor iskolás lesz, a szüleit is meg fogja, mert minden alkalommal, amikor a szülők kerülnek szóba, neki szégyenkeznie kell, és verbális bántásokat elviselnie. Annál nincs rosszabb, ha valakinek szégyellnie kell a szüleit, ráadásul jogosan."


Nem azzal van/lesz a baj, hogy a gyermeknek azonos neműek a szüleik. Hanem azzal, hogy ezt a társadalom nem fogadja el, s ők generálják a problémát.

Egy gyereket pedig sok minden szempont alapján ki lehet közösíteni. De, ha a szülőtől otthon azt hallja, hogy Jancsikát vagy Juliskát utálni kell, mert milyenek a szülei, akkor a gyereked lehet, hogy addig nem érdekelte ez a tény, de mivel tőled hallotta szükségszerű rossznak fogja megítélni, s bántani, kiközösíteni fogja Jancsikát vagy Juliskát.



"Máris lelki betegnek indul az életbe. És mivel látja, hogy a normális emberek nem fogadják el, hova megy, kikkel tart kapcsolatot? Melegekkel.

Bezárult a kör."


Milyen kör??? Vedd le a napellenzőt, mert nem egy olyan ember van, aki magasról tojik arra, hogy más ember ellenkező, vagy azonos emberrel lép párkapcsolatra.



"Lehet, hogy ma divat toleránsnak lenni, de én semmivel sem tartom többre a homokosokat a pedofiloknál, vagy az egyéb elfajzott betegeknél."


Nem divat toleránsnak lenni. Csak akad olyan ember, aki képes belenézni a tükörbe, s hálát adni azért, hogy ő olyannak született, amit a társadalom el tud és el is fog fogadni.

Fentebb pedig kifejtettem véleményemet a bámulatos logikádról.



"Igenis,lehet választani!Főleg egy gyerek,egy család kedvéért!Lehet ám mgfékezni azokat a szexuális vágyakat,mert az élet nem azokról szól!"


Zseniális! Miért, miről szól az élet? Te mi alapján választasz magadnak párt? Milyen magas az adott egyén, milyen jóképű, milyen az egészsége, s ez alapján eldöntöd, hogy milyen arányban tudna életképes utódot létrehozni? Közös szimpátiáról, szerelemről szó se lehet? Mert, ha te így élsz, akkor elfogadom az álláspontodat. De ha nem, akkor ne akard másnak előírni, hogy így éljen.



"Lehet szeretni egy férfit,miközben a nőkhöz vonzódik valaki.Legfeljebb csak szereti,de nem szerelmes belé.Van ám tisztesség, tartás,önfegyelem is a világon!"


Tisztesség? Te ezt le merted írni??

Ne haragudj, de hogy beszélhetsz tisztességről, amikor szerinted helyénvaló lenne, hogy egy homoszexuális egyén ellenkező nemű párt válasszon, mert neked így lenne a helyes. Ne haragudj, de egy dolog homofóbnak lenni. De szerinted egy heteroszexuális férfit vagy nőt hogyan érintene, ha kiderülne, hogy a párja azért van vele, mert a társadalom ezt várja el tőle?

Mert szerintem senkinek nincs joga ahhoz, hogy egy heteroszexuális férfitől, nőtől elvegye a lehetőséget, hogy egy olyan párra találjon, aki képes őt szeretni mind testileg, mind lelkileg.



"Ha leszbikusoknak odaadnak egy fiú gyereket,biztosan nem lesz homokos.De felnőve honnan fogja tudni h milyen apának lenni?Volt apai,férfi minta előtte?Tudja majd h mi egy apa dolga,kötelessége a gyerekeivel szemben?Ugyanez épp fordítva,homokosoknak adnak oda leány gyereket.."


És akiknek családjuk van, s jó anyák, apák, de csonka családban nőttek fel ők honnan tudták, hogy milyen jó anyának, apának lenni, ha nem volt alapvető minta előttük? Ja, vagy ilyen nincs?



"De soha nem lesz NORMÁLIS dolog,soha nem lesz egyenrangú a heteroszexualitással,mert nem természetes dolog!"


Igazad van. Nem lesz, mert sokan úgy gondolkodnak, mint te. Csak aztán majd amikor közeli jó barátodról, családtagodról, ne adj Isten gyerekedről derül ki, hogy homoszexuális, akkor majd eldől, hogy valójában milyen ember is vagy.



"Éljenek együtt,engem nem zavar..de kapálózni ugyanazokért a jogokért,ami megillet egy valóban tisztességes,átlag családot,úgy mint gyerek,özvegyi nyugdíj,a házasság szentsége,hitelek stb.-hát..Ez a baj-a kisujját nyújtja a többségi hetero társadalom és egyből az egész karunk kellene.."


Téged nem zavar? A probléma már ott kezdődik, hogy sok helyen csorbulnak is a meglévő jogok. Gondolok itt verbális, fizikai erőszakra. Szóval...



"Ha gőzöd sincs mi a vita tárgya,akkor inkább fogd be a szád,ha pedig végre felfogtad,akkor próbálj meg kultúráltan érvelni(mellesleg otromba válaszod töröltettem)!"


Vicces ez pont tőled hallani. Mert valahogy te is nagyon eltérsz a tárgytól.



Kérdező, ha gondolod írok neked, de azt jelezd nekem (itt vagy privátban).

Mert sajnos az itt kommentelők elvették a kedvem, hogy megosszam gondolataim, s nincs kedvem ahhoz, hogy valakivel virtuálisan vitatkozzak.

Ha gondolom E-mail-ben elküldhetem.

2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Gardaság,munkahely,öltözködés szempontjából átlagosnak,ugyanolyannak mondanék egy ilyen családot.Nem jellemző h pl. egy férfi,aki homokos női ruhában járna,és titkárnő volna a foglalkozása.Fejtsd ki bővebben h mire gondolsz,mert nemigazán értem.
2010. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!