Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ön elhelyezne-e gyermeket...

Ön elhelyezne-e gyermeket meleg szülőknél?

Figyelt kérdés
Iskolai érveléshez szeretnék kérni ötleteket. Pro és kontra egyaránt.
2010. szept. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Kedves 16.26-os.Sajnálom h nem tudok válaszaidra és kommentjeidre reagálni,de hidd el,akad bőven ellenvetésem.Túlságosan sokmindent leírtál,és megmondom őszintén h annyira nem izgat a téma,hogy arra szánjam időmet és energiámat h itt pötyörésszek ez ügyben a gép előtt.

Soraidat olvasva minden bizonnyal férfi vagy,és még nincsen családod.Majd ha apa leszel,és meglátod,mennyire ártatlan,elbűvölő,szent dolog egy csepp baba,rájössz hogy talán mégsem kellene szentesíteni,normálisnak tekinteni és megvédeni azokat a párokat,akik este lefektetik a gyermeket,majd a bezárt ajtók mögött egymás sz...ros lyukát d..gják,vagy éppen egy mű hímtaggal szintén ugyanezt művelik.És igen,leírom és nem is tagadom egy percig sem h UNDORÍTÓ,MEGVETENDŐ,FÖRTELMES,ERKÖLCSTELEN,TERMÉSZETELLENES és GUSZTUSTALAN dolognak tartom ezt!És kötve hiszem h én vagyok az egyetlen,aki így gondolkodik.A jogom pedig megvan hozzá,és az sem érdekel h ezért ki mit gondol rólam.

Üdv,a 30 éves édesanya a két ikerbabával.

2010. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom a gyerekeidet, 30 éves, buta, konzervatív, életunt anyuci. Mert az utálkozik így, akinek szar az élete és csak a paplan alatt, leoltott lámpa mellett szexel a férjével félévente egyszer. Sajnállak még egyszer, de tényleg:)
2010. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

16.26:a beszűkültségnek köze nincs ehhez.Ez csak egy jól hangzó frázis.Mondjuk egy kis kuplészövegnek elmenne.

Ami nem normális,az akkor sem lesz az,ha néhány (szószerint)ferdehajlamú tamtamozik érte.

Sőt örülök annyiban a Fidesz-KNDP kormánynak,hogy csírájában fogja ezeket a kezdeményezéseket elfolytani.

Látod,semmit nem tudsz felmutatni,a vagdalkozás,hogyhát aki apa,anya nélkül nő fel,nem róluk van szó,most,úgyhogy leülhetsz egyes.

A család az az nő és férfi között kötetett szövetség,mely természetes utódaik érdekében kötetett.Ezt több ezer éve elismeri mind a morál,mind a jog.Vannak kilengések,de egy örökbefogadás sosem lesz olyan erős kötelék,amire évezredes jövő építhető.A carpe diem meg nem azokról szól,akik utódokat akarnak.Azok-itt igazad van-maradjanak meg ketten egymásnak.

Változó világban vagyunk,ami nem éppen jó felé változik,de pont ez fogja azt eredményezni,hogy összetartóbbak lesznek a családok,ki fogják vetni maguk közül a deviáns elemeket-és ez így van jól.Tudod én sem és még nagyon sokan nem szeretnénk,ha teszem azt a lányom összeállna egy nővel,majd esetleges veszteség u6án a hölgyemény fogná az unokámat,meg a lányzó vagyonát és eltünne a balfenéken,mert őneki házastársi jogai vannak.Arról nem is beszélve,hogy számos tanulmány bizonyítja,hogy jóval stabilabb egy hetero kapcsolat(a homóknál ezért is több a nemi betegség)tehát ilyen ingatag alapra családot,gyerekekekkel építeni bűn.

És légyszíves ne gyere most az alkoholistákkal,most nem róluk van szó.

2010. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

Erre újfent azt tudom mondani,mint amit előző kedves "elvtársadnak",hogy te aztán tudod hogy az én életem milyen ugye?Sőt ott vagy akkor is amikor a férjemmel szexelünk,tudod h leoltott lámpa mellett a takaró alá bújva tesszük azt félévente.A 30 éves korból azt is leszűrted h életunt vagyok,és hogy konzervatív,csak mert nem bírom ha két férfi se..repacsizik..hát gratulálok,ügyes voltál,minden okod megvan a sajnálatra.

De azért én nem tévedtem akkorát,ami a te állapotodat illeti,ha jól sejtem??:)

Tudod én megpróbálom a gyermekeimet NEVELNI,átadni nekik az ALAPVETŐ ERKÖLCSI NORMÁKAT,egy olyan rothadó világban,amelyet az olyanok tesznek azzá,mint amilyen te is vagy.

2010. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Megkapják ők már azzal is a pusztult erkölcsöket és rothadó világot, hogy te vagy az anyjuk.
2010. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Ez a válaszod pedig szintén sértő és provokatív,és köze nincsen a témához.Ha akarom,bejelentem,majd még meggondolom,s mint kisgyermeket a óvónénik,a moderátorok helyre utasítanak majd.Tehát mint vitapartner is elbuktál.


Van még olyan terület,amiben szeretnél bizonyítani és megcsillogtatni elképesztő tudásod,vagy befejezted?:)

2010. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy. Pici gyerekeknek óvodás értelmi szintű anya? Jó életük lesz, az biztos. "Majd még meggondolom, hogy bejelentselek-e", hol vagy, az oviban, megmondasz az óvónéninek? Röhejes vagy. A gyerekeidet pedig még inkább sajnálom:) Remélem, a férjed egy kicsivel értelmesebb ember, legalább tőle tanuljanak valami jót is a gyerekek. Tudod, nem a melegeknek nem kéne gyereket nevelniük, hanem a hozzád hasonló, mások elfogadására képtelen, pszichológiai komplexusokkal küzdő "embereknek".
2010. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

Most ugyanazt írtad le,nem vetted még észre?

Ezen kívül mást nem tudsz elővezetni?

2010. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
Meg vmi ennél eredetibb kellene,mivel az én válaszomból hoztad a példát,s most ugyanazt akarod visszadobni..
2010. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Úristen. Te beteg vagy és én leszek olyan értelmes, hogy rád hagyom. Beteg embert nem kell bántani. A fiaidat meg megnézném 20 év múlva. Állítom, ők lesznek azok, akiket bilincsben fognak bevinni a rendőrök, mert kimentek a melegfelvonulásra vandálkodni.
2010. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!