Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a fiús anyák?

Milyenek ezek a fiús anyák?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik fús anya a gyerekvállalás témakörben rajongásig imádja a kisfiát. Nem győzik kérdezgetni, hogy szoptassam, hogy altassam az ágyamban, így imádom úgy imádom, stb. Amikor felnő a picike, szinte leigázzák őket, a lányokat elmarják mellőplük, lásd folyamatos anyóspröblémák a fiús anyákkal, s általában ezek a fiús anyák ugyanúgy utálták az anyósukat. Azaz: Ha kicsi a fiú, a szemét anyós ne szóljon bele semmibe. Ha nagy a fiú, a szemét (feleség, barátnő stb. kussoljon, illetve fordítva, a szemét anyós hagyja békén a fiát. Mint egy ördögi kör. Hogy is van ez?
2010. szept. 17. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan így, rátapintottál a lényegre. Ritka kivétel van, megoldás nincs, bírni kell.
2010. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igyekezz, hogy Te majd ne ilyen legyél.
2010. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, én erre nem láttam még példát. Szerintem normális ember ezt nem csinálja. Az meg, hogy szereti a gyerekét... Nem tudom ez mióta bűn.
2010. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
A lányos anyák is rajongásig szeretik a gyereküket... Minden anya imádja a gyerekét, már ez is baj?
2010. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerős amikor az anyós úgy beszél, hogy mi így meg úgy mármint a fia (aki a párom) meg ő ezt így meg így szokták, vagy csinálják most is mint egy kioktatás szinten kiemelve a mi szót.
2010. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fiús anya ilyen, én például nem, de az anyósom sem. Soha semmi problémám nem volt anyósommal és a menyemmel sem. Én is és az anyósom is úgy vagyunk vele, hogy az a lényeg, hogy a gyerekünk boldog legyen. Amíg a fiamat boldoggá teszi a menyem, addig semmi okom nincsen, hogy ne szeressem és csúnyákat mondjak róla. Már csak azért sem tennék ilyet, mert ezzel a saját fiamnak okoznék fájdalmat, akit mindennél jobban szeretek. Talán azért is vagyok jóban a menyemmel, mert nem akarom megváltoztatni őt. Nem szólok bele az életükbe és nem rontok rájuk, pedig kb. 10 perc sétára laknak. Van nekem is saját életem, el tudom foglalni magam és ahogy megfigyeltem, jönnek maguktól is látogatóba a gyerekek. :-)


Nem attól lesz egy nő rossz anyós mert fia van, hanem azért mert eleve olyan típus. Viszont piszkosul jól tud esni amikor mondjuk átjön a menyem egy receptet elkérni, mert örömet akar szerezni a fiamnak a vacsorával. Akkor leszek nagy bajban, hogyha egyszer szakítanak a fiammal. Annyira megszerettem már, hogy nem tudnék vele minden kapcsolatot megszakítani, viszont ha továbbra is találkoznék/beszélnék vele akkor az meg a fiam következő párjának esne rosszul. Szóval nagyon remélem, hogy tartós lesz a kapcsolat. :-)

2010. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van ahogy leírtad. Én is megdöbbenek rajta. Anyám mindig is utálta az anyósát. A bátyámnak igaz már 28 éves, nem lehet normális kapcsolata mert minden lány akit hazahoz bemutatni, anyám szemében máris csúnya, qrva, semmirevaló, idióta stb. Szerintem ez borzasztó.

23L

2010. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

az én anyósom nem az a rajongó típus, felnevelték a gyerekeket úgy ahogy... inkább a második gyerek, a lányuk volt a sztár mindig... ezt a párom sokszor emlegeti is, fáj neki.

de ha én főzök valamit, akkor azért előszeretettel oktat ki a drága mama, hogy a fia mit szeret és mit nem...

én meg magamban azt gondolom, úgyis azt eszi a maga kicsi fia, amit én eléteszek...


sőt nekem egyenesen megmondta, hogy én nem vagyok elég önzetlen és rendes háziasszony...

szóval minden hiba az én készülékemben van :D


nem lehet velük mit kezdeni, ők már csak ilyenek...

2010. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16:18 Miért ne lehetne rendes kapcsolata a tesódnak?

vagy 28 évesen még mindig otthon lakik? jah, az már cink...

mert ha külön van, azért nem kell minden nap az anyukátokkal találkozni....


egyébként igen ez a tipikus, minden lány k.rva...

szerencsére ilyet még nem hallottam az anyósom szájából, de nem is érdekelne...

az apósom viszont nagyon aranyos és jó fej... szinte lányaként szeret.

2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A túl fiatalok szerintem nem értették meg a kérdés lényegét.Ha valaki azt válaszolja, az is baj, hogy szeretik? - olvassa el a kérdést, nem értette meg, mi a lényeg. Nem baj, ha szeretik. Főleg, ha normálisan (pl, nem majomszeretettel stb. ) szeretik.
2010. szept. 17. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!