Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lanyos apak miert beszelnek...

A lanyos apak miert beszelnek mar csecsemökoru lanyairol ugy, hogy "lelövi majd az összes pasit, aki hozza er? " Ertem en hogy ez kedves gesztus a reszükröl, de szerintem a fius anyak nem rohannak ennyire elöre az idöben.

Figyelt kérdés
Mar több lanyos apukatol hallottam iyesfajta megjegyzest, hogy mar most aggodnak, hogy ki mit fog csinalni a lanyaval... Ez megint arrol szolna vajon, hogy a ferfi fejben a szex központusag mindig jelen van?
2009. jún. 25. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak szülői viccelődés :)

Fiú babák szüleitől is hallottam már, hogy "ezekkel a szép szemekkel fogja elcsábítani a csajokat", meg "majd a kerítést fogják kaparni a csajok, ha felnő"

:D

2009. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fiaimnál én is azt figyelem, hogyan és miért fognak omlani utánuk a nők. Szerintem ez természetes a fiús anyák és a lányos apák részéről is. Nekem mindkét féléből van, a lányomnál is figyelem, hogy milyen szép, magas, vékony alakja van, majd úgy kel elzavarnia fiúkat :-)

Csak a pasik ki is mondják, mert büszkék a szép lányukra. Majd nagy mellel fognak mellette feszíteni, ha 16 lesz a lány :-)))

2009. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak viccelődés. Mi még nem tudjuk a baba nemét, de a férjem fiút szeretne, azt mondja, pont azért, mert nem tudná elviselni, hogy valaki "izélgesse" az ő kicsi lányát. És látszik rajta, hogy komolyan aggódik emiatt.
2009. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl. mindig figyeljük tanácsadáson a fiúcskákat, ki lenne megfelelő vőlegény a lánykámnak. ;)

Apa meg mondta, hogy beszerez egy légpuskát, mert meg fognak veszni a fiúk a lányunk gyönyörű szemeiért, hosszú sorokban fognak majd állni a kapunk előtt. :D

De ez csak vicc, persze nem komolyan gondolja. Meg én sem a vőlegényt. :)

Ezt nem kell komolyan venni egyáltalán, nem szól ez semmiről, ne is akadj ezen ki!

A lányom különben még csak 8 hónapos.

2009. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!