Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után család vagy barát...

Szülés után család vagy barát meglátogatott a kórházban? Kaptál (te és nem a baba) akkor vagy később ajándékot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 15:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

"kérdező szerintem te nagyon anyagias vagy, gondolom meglátogattak titeket, örültek a babának."


NEM látogatott meg senki, kivéve a férjemet, és nem is gratulált. Otthon sem látogatott meg senki.

2010. szept. 16. 16:15
 22/51 anonim ***** válasza:
72%

Érdekel a téma engem is. Csak tök jó lenne, hogyha ott lenne a válaszok alatt, hogy a válaszoló szült-e már. Mert erről nyilván mindenkinek van vélemyéne, de csak az tudja a helyzetet átérezni, aki átélte. (9 hónap a középpontban, aztán hirtelen semmi, csak a cseszegetés, hogy mindent rosszul csinálsz) Ilyenkor jólesik az embernek a figyelmesség, amit ajándék formájában is ki lehet fejezni, pl. egy szép csokor virággal. Ez nem anyagiasság.

Bocsi, ha rosszul értelmeztem...


24/N, 1 gyerek :)

2010. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Igen, aki Svájcba költözött érti a legjobban, hogy miről is van szó.

Aki tudott a terhességről, családtag vagy barát sem látogatott meg, sem a kórházban, sem otthon.

2010. szept. 16. 16:18
 24/51 A kérdező kommentje:

(9 hónap a középpontban, aztán hirtelen semmi, csak a cseszegetés, hogy mindent rosszul csinálsz)


Igen, ez a másik probléma szokott lenni, de én a terhesség alatt sem voltam középpontban.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert szerettem volna látni, hogy vannak-e olyan családok, ahol az anya és a baba is fontos.

2010. szept. 16. 16:20
 25/51 anonim ***** válasza:
20%
inkább az anyáról szól, hogy tulélte a szülést,bocsika
2010. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
68%
Sok boldogságot és egészséget a picihez:)))
2010. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező, előszőr is köszönöm, hogy az én hozzászólásom nem találtad hasznosnak, csak mert nem egyezett a véleményeddel... ebből is látszik, hogy önző vagy. Továbbra is. És ahogy más is mondta, anyagias.


De hozzáteszem még azt, hogy ha SENKI nem látogatott meg, akkor ott nem a barátokkal van a gond. Ezen elgondolkodtál már a tanult hozzáállásoddal?????


ps: habár a véleményem, hogy nem szép dolog elvárni, hogy adjanak ajándékot ettől függetlenül mindig viszek a gyereknek is és a szülőnek is valamit, nem csak akkor, amikor újszülött, hanem később is, de azt nagyon utálom, ha elvárják! A következő kérdés ilyenkor már az, hogy hasznosat kaptál?

2010. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

Nem érted a lényeget, nem is gratuláltak, pedig az ingyen van!!!


És nem pontoztam le senkit, azt valaki más csinálta.


Aki írta, hogy az anya túlélte a szülést az is fontos, hát igen abban is van valami.

2010. szept. 16. 16:30
 29/51 anonim ***** válasza:
44%

Én is úgy látom, hogy akinek a válasza nem tetszett a kérdezőnek, azt jól lepontozta :-)

Kár, hogy őt nem lehet pontozni :-)

2010. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
67%
meglátogattak de a kórházban 1 piciruhát barátnőmtől meg piperecuccokat mindkettőnknek és jól esett volna ha többet kapunk mert korásak voltunk és így az az egy icipici ruha volt amíg el nem mentem magam venni meg csak nagyobb pelenka. figyelmes lett volna ha nem nekem kell futkosni miután majdnem meghaltunk mindketten de azóta a kicsi sokmindent kapott. nekem az szúrt szemet h pl karira én is gyerekruhát kapok viccesen mutatna rajtam... én sem csak az egyik félnek veszek az egy háztartásban élő rokonoknál.
2010. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!