Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés után család vagy barát...

Szülés után család vagy barát meglátogatott a kórházban? Kaptál (te és nem a baba) akkor vagy később ajándékot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 15:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%
Első lányom reggel 6:51-kor született és fél 5 körül anyósék, anyám bejöttek, kicsit fáradt voltam gyorsan megnézték a babát, aztán hazamentek. Másnaptól mindenki bejött aki tudott. Nem zavart, a többiekhez szintén bejöttek ugyanúgy. 4 napig voltunk bent. Második lányom 12:55-kor született, amint levittek a megfigyelőből férjem behozta anyósékat, a nagyobbik lányom. Ez kb. rá 3 órára volt, sőt a barátnőm is beszaladt pár percre. Ez még könnyebb szülés volt (2óra összesen) úgyhogy ez még annyira sem volt gond. Másnaptól szintén aki tudott bejött, oda üdítőt, kaját, sütit hoztak, de a babának szánt ajándékot haza hozta mindenki. Kisebbik lányommal is 4 napig voltunk bent.
2010. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

A párom részéről számomra az volt a legszebb ajándék, mikor láttam az arcát, és fátyolos szemeit ahogy nézi a kisbabánkat.

2010. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Nos, én a fátyolos tekintetet sem nagyon vettem észre, nem éppen sírós férfi.
2010. szept. 16. 15:45
 14/51 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Nem értem, hogy miért várod el, hogy ajándékot vigyenek.

Persze az kedves gesztus, ha visznek és biztosan nagyon jól esik az embernek, de ezt elvárni, és azon problémázni, hogy nem vittek, elég furcsa dolog.

2010. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kaptam. A férjem egy gyönyörű csokor virágot vett nekem (meg egy rakat édességet :-P), de sajnos a kórházba nem hozhatta be, így az otthon várt. A barátainknak is egyértelmű volt, a babának és nekem is hoztak valami apróságot.
2010. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező!

Nem értem, hogy miért várod el, hogy ajándékot vigyenek. "



Válasz:


Tudod, azért mert én otthon sem kaptam, a baba sem, de még gratulációt sem.

Ez inkább nem normális, főleg tanultabb emberek körében, ahol még pénz is van.

És a többiek válasza megerősített abban, hogy máshol még az apuka is kap még ajándékot is, gratulációt meg mindenképpen mindenki.

2010. szept. 16. 15:56
 17/51 anonim ***** válasza:
58%

Én nem azt mondtam, hogy ez nem normális, hogy visznek ajándékot. Én is szoktam vinni.


Azt tartom furcsának, hogy ennyire problémázol azon, hogy Te nem kaptál.


Az pedig, hogy itt páran azt írják, hogy ők kaptak, nem jelenti azt, hogy mindenki szokott kapni.


Egyébként pedig nem sértegetni akartalak ezzel, de nekem akkor is furcsa, hogy valaki ennyire problémázik rajta.


Abból amit írsz, én azt gondolom, hogy nem alapvetően az ajándékozás lehet nálatok a probléma, hanem valami más, amiből az következik, hogy senkitől sem kaptál ajándékot.

De ezt én nem tudhatom.


Abból pedig ahogy reagáltál a válaszomra, abból következtetek, hogy te alapvetően csak olyan válaszokat vártál, amelyek megerősítenek téged abban, amit gondolsz.

2010. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
50%
kérdező szerintem te nagyon anyagias vagy, gondolom meglátogattak titeket, örültek a babának. miért kell ezt pénzben is kifejezni? én örülök ha valaki meglátogat minket, nem várok el semmi ajánékot örülök az embereknek.
2010. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
53%
A szüleim meghaltak a "szerelmem" pedig abban a pillanatban lelépett amint megtudta, hogy terhes vagyok, csak azért találkoztunk, hogy elintézze a papírokat miszerint lemond a babáról. A szüleim meghaltak barátokból nem volt túl sok de a 9 hónap alatt ők is szép lassan elmaradoztak és 21 évesen egyedül maradtam a világban. Senki sem látogatott meg a kórházban sem otthon. A baba már 1,5 éves ,elköltöztünk , már fél éve svájcban élünk , de az élet itt sem lett jobb.
2010. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem inkább arra kéne gondolnod, hogy milyen, gyönyörű, aranyos kisbabád született, akit szeretsz.Nem arra hogy nem kaptál ajándékot pedig te elvártad.

Egyébként is az ajándék csak egy tárgy, az emberek figyelmességből szokták adni, akkor most miért puffogsz ezen?

2010. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!