Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hazudott nektek valaki,...

Ha hazudott nektek valaki, tudtok azért még hinni neki?

Figyelt kérdés
A pasimról van szó, 8 hónapja vagyunk együtt, és eleinte sokat kamuzott azért, hogy jobb színben tüntesse fel magát. Pl van lakása, aztán kiderült nem is az övé, hanem az anyjáé, meg nincs pénzgondja, aztán mégis volt stb. Szóval főleg ilyen egzisztenciával és önállóságával kapcsolatos kérdésekben. Amúgy 26 éves, én 31, szóval lehet, hogy nem akarta magát önállótlannak feltüntetni. Ti azért tudnátok bízni benne? Szerintetek más dolgokban nem fog a későbbiekben hazudni?
2010. szept. 16. 12:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:23


"Nem, de ezt a mai mapig sem teszem, mert nem vagyok ennyire igénytelen, - ez alapvetö dolog - pedig 25 éve élünk együtt. "


hát eléggé fájhat a hasad, ha 25 éve nem fingottál. és elég szánalmas, hogy egy 25 éve tartó kapcsolatban 25 éven keresztül megjátszod magad és úgy teszel, mintha te nem is tennél olyat. ez gyakorlatilag hazugság.

te egy ilyen álszent nebáncsvirág lehetsz .szerintem egy egészséges normális szerető kapcsolatban a fingás sokkal inkább természetes, mint az ellenkezője. hiszen (tudod, vagy sem) ez egy egészséges szervezet velejárója.


"Igen, ugyanis nekem nem volt kinos bevallani, hogy elötte két barátom volt. "


Ha ketten jártak előtte nálad, azon is gondolkozz el, hogy vajon miért. nem csodálom, hogy kínos volt.

hidd el a legtöbb nő nem egy két három sexpartnert fogyaszt el 30 éves koráig, hanem kb 10zel többet. meg kábé még ugyanennyivel egyéb malacságokat követ el (de te biztos sosem tennél olyat, mert az gusztustalan és ördögi tett). és ezt nem szívesen vallják be egy új kapcsolat elején. márpedig szerintem elég fontos dolog, hogy az embert a környezetében lesajnálják, ha egy ribivel jött össze, de nem tudja csak mert a csaj nem volt őszinte. nekem ez fontosabb, mint a ház. egy kapcsolatot nem azért létesítek valakivel, mert van háza, pénze, magas egzisztenciája. a házat majd együtt összehozzuk.


"De itt nem kultúrált viselkedésröl volt szó a kérdésben, meg nem is arról, hogy hány kapcsolata volt elözöleg - amire ha nem az igazat válaszolja valaki, az még nem olyan vészes (kivéve, ha a városban lévö össszes másnemüvel már ágyban volt), hanem arról, hogy egy házzal rendelkezö, biztos anyagi helyzetü embernek mondta magát (nem csak úgy viselkedett, hanem EZT ÁLLITOTTA MAGÁRÓL!!), és közben se háza, se pénze, viszont adósága annál több. EZ AZ, ami gond, és ezért nem kezd értelmes ember ilyen valakivel, aki, ha kinyitja a száját, már hazudik is."


Tudom, hogy miről volt szó. épp ezért hoztam fel a fenti két mindennapos példát, ami általában így van (kivéve persze nálad, mert te más vagy), hogy mindenki gondoljon bele a saját példáján abba, hogy sosem hazudott-e az elején. egyből önmagát adta-e. az ember (rajtad kívül) ilyenkor ködösít, csúsztat, kamuzik stb.


amúgy te ismered a kérdező által említett embert? vagy miért vagy ilyen biztos abban, hogy tényleg ÁLLÍTOTTA HATÁROZOTTAN HOGY HÁZA VAN?


"Ha te is ilyen vagy, akkor meg inkább hallgass, mert ezzel nem lehet dicsekedni."


azért magadba nézhetnél egy kicsit (bár biztos minden hófehér odabent, mint a patyolat). azért te se legyél túl büszke a szánalmas és unalmas, megjátszós életedre. Ha mindenki olyan lenne, mint te, elég egysíkú és unalmas lenne az élet.


Minden jót kívánok és sok boldogságot, jó egészséget.

Üdv

2010. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot nem lehet hazugságokra építeni. Szomorú, hogy valakinek az a normális, hogy hazugsággal nyit egy kapcsolatot. Lehet képmutatás nélkül élni. Leányként ha valaki nem tudott önmagamért szeretni, az elmehetett. S ha valakit hazugságon kaptam, szintén elmehetett. Ha rossz az alap, akkor a ház sem lesz jó. Igaz én csak tizenöt éve élek hazugságok nélkül a párommal. Mert bár hihetetlen, de lehet így élni.
2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!