Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudtok bocsátani a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtok bocsátani a párotoknak, ha kiderül hogy hazudott nektek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miben hazudott. Ha nem súlyos dologban akkor igen ha pedig súlyos dologban akkor egyértelműen nem. De ez tényleg csak attól függ miben hazudott. 29/N.
2010. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ mit..ha azt hazudta,hogy esni fog és nem esett,na azt nem bocsájtanám meg
2010. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó xDxD


amúgy ha szereted, úgyis megbocsájtasz neki, de úgyis felfogod emlegetni még a múltat, ahogy az lenni szokott.

aztán szép lassan elfelejted, és majd nevettek rajta:D

2010. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy mit hazudott, de szerintem

ne a harag irányítson, inkább a józan ész...!

2010. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miben hazudott?
2010. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha őszintén megbánta, kitartóan tepert (1 hónap, pl).
2010. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, mennyire súlyos volt a hazugság. Léteznek amolyan kegyes hazugságok, ezek megbocsáthatóak, de azért van egy bizonyos határ. Ha azt átlépi, még ha akarnék se tudnék bízni benne úgy, mint azelőtt.

20L

2010. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta sziívböl szeretem akkor nem kérdéses:) persze..
2010. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy aránylag könnyen meg tudok bocsájtani dolgokat, de a HAZUGSÁGOT AZT NEHEZEN! Talán...

Nekem még nem volt komoly párkapcsolatom, de most nem rég egy jó haverom(legalábbis én annak hittem idáig)hazudott nekem, úgy hogy ráadásul még nevetségessé is tett mások előtt, aztán mikor rákérdeztem nála erre a dologra (gondolván hátha megjön az esze, és őszinte lesz) ismét vigyorogva a képembe hazudott, de ez még semmi, mert még egy harmadik alkalommal is megpróbált hülyére venni...

Ennek a "csak haver"-nak sem tudok (most egyenlőre, talán majd egyszer, nem tudom...) megbocsájtani, egy párkapcsolatban pedig talán soha nem is bocsájtanék meg...

2010. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!