Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hazudott nektek valaki,...

Ha hazudott nektek valaki, tudtok azért még hinni neki?

Figyelt kérdés
A pasimról van szó, 8 hónapja vagyunk együtt, és eleinte sokat kamuzott azért, hogy jobb színben tüntesse fel magát. Pl van lakása, aztán kiderült nem is az övé, hanem az anyjáé, meg nincs pénzgondja, aztán mégis volt stb. Szóval főleg ilyen egzisztenciával és önállóságával kapcsolatos kérdésekben. Amúgy 26 éves, én 31, szóval lehet, hogy nem akarta magát önállótlannak feltüntetni. Ti azért tudnátok bízni benne? Szerintetek más dolgokban nem fog a későbbiekben hazudni?
2010. szept. 16. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Volt nekem egyszer egy barátom aki azt mondta, hogy drágám minden férfi hazudik... Hát ha ebből indulsz ki, eldöntöd hogy te el tudod-e fogadni ezeket a hazugságokat. Mondjuk hogy ebben nem mondta meg az igazat, nem biztos hogy abban is hazudni fog hogy szeret-e téged, és hogy megcsal-e...

Most őszintén, te sose füllentettél? :)

2010. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nem jutottam el a korotokig úgy gondoltam,hogy a pasi egy kis 18 éves szájhős:)

Hát ha ennyi idősen ilyen gyerekes dolgokban hazudik akkor az egy elég érdekes dolog,mindenképp leülnék vele beszélni és ha nagyon szeretném akkor a továbbiakban talán megbíznék benne.

2010. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Én igencsak meggondolnám, hogy foglalkozzak-e vele: ha ugyanis már az elején ennyire becsapott, akkor ott nagy bajok vannak. Azt nem várnám el egy kezdödö kapcsolatban, hogy minden gondját elmesélje (pl. hogy gondok vannak a pénzzel), de azt igen, hogy ne állitson olyanokat, ami éppen az ellenkezöje az igazságnak.


Ez nekem nem elfogadható viselkedés, megszakitanám vele a kapcsolatot.

2010. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mondjuk szeretőt tartana és vele kapcsolatban hazudozna, akkor egyértelműen nem hinnék neki többé, de amiket te leírtál, azokat jó esetben egy őszinte beszélgetéssel le lehet rendezni. Csak értesd meg vele, hogy nem azzal tünteti fel magát jobb színben, hogy ilyeneket mond, hanem azzal, ha őszinte veled.
2010. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
sajnos egyáltalán nem..
2010. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A pénzgond még oké, az ember nem ezzel indít egy kapcsolatban, hogy elmondja, hogy gondjai vannak.

A lakást már elég nagy hazugságnak tartom. Velem már nem lenne együtt.

2010. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna! Ez az igazság.

Ez abba a kategóriába tartozik, ha egy nő hozzámegy egy iszákos manushoz azzal a vígasszal, hogy majd megjavul.

Én még olyan esetről nem hallottam.

2010. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

mindenki hazudik.

biztos te is.

üdv

Dr. House.

2010. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Ezek nem csak hazugságok, hanem elég szánalmas is, főleg hogy előbb-utóbb úgyis kiderül. Kvázi rosszabb helyzetbe kerül végül, mintha alapból vállalta volna az igazságot.
2010. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én nem hinnék neki. Van akinek a vérében van a hazudozás. Az kevés, hogy abban igazat mond esetleg hogy szeret és nem csal meg. A későbbiekben, mikor már eggyütt éltek, sztem fontos, hogy meg lehessen bízni a szavában. Akkor már annyi minden van ami közös, közösen megoldandó, mindkettőtökre tartozó dolog, hogy nem jó ha azon kell gondolkodnod, hogy vajon most igazat mondott-e vagy sem.
2010. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!