Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hazudott nektek valaki,...

Ha hazudott nektek valaki, tudtok azért még hinni neki?

Figyelt kérdés
A pasimról van szó, 8 hónapja vagyunk együtt, és eleinte sokat kamuzott azért, hogy jobb színben tüntesse fel magát. Pl van lakása, aztán kiderült nem is az övé, hanem az anyjáé, meg nincs pénzgondja, aztán mégis volt stb. Szóval főleg ilyen egzisztenciával és önállóságával kapcsolatos kérdésekben. Amúgy 26 éves, én 31, szóval lehet, hogy nem akarta magát önállótlannak feltüntetni. Ti azért tudnátok bízni benne? Szerintetek más dolgokban nem fog a későbbiekben hazudni?
2010. szept. 16. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
elég komolytalan, megbízhatatlan ha már az elején hazudozik össze-vissza, ráadásul nem elhanyagolható dolgokban. persze nem dönthetünk helyetted hogy kitarts-e mellette
2010. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki egy kapcsolat elején így indít, az soha nem jó. Az én nővérem válása után nyolc évvel, összejött egy hapsival. Vágyott a létbiztonságra. A hapsinak fontos munkát végzett, volt saját terepjárója, laptopja és egy hotelban lakott, mert csak dolgozni volt a városunkban. Udvarolt a tesómnak, eladta magát. Ő majd a tenyerén hordja az új asszonykát és még az előző házasságból való két gyerkőccel is majd törődik. Mindenki örült, bár voltak intő jelek, csak azt hittük, mi vagyunk túl gyanakvóak. A hapsi verte a nyálát, hogyha a nővérem fia megnősül, akkor majd neki adja az autót, ő meg vesz magának másikat. Na, nővéremet gyorsan feleségül vette. Eladták az előző férjével még közös házat és vettek egy kis házikót, senki földjén. Ez még nem is lenne baj, de sok minden kiderült. Azért lakott hotelben, mert a munkaadója fizette. Szolgálati volt az autó és a laptop (azt a kisebb gyerkőcnek ígérte) is.( A kisebb gyerkőc azóta az apjához költözött.) Annyi adóssága van, hogy a fizetéséből alig marad valami a levonások után. Iszik, s egyesek szerint de erről nem győződtem meg, játék gépbe dobálja a maradék pénzt. A nővérem dolgozik. A hapsi már nem, állítólag nyugdíjat intéz magának, immár második éve. A ház árából nővérem vett egy autót, de nem vezetheti, mert a hapsi szerint nem tud vezetni, ezért busszal jár dolgozni akkor is, ha egy órát kell várnia hazafelé. A hapsi velünk is összeugrasztotta. Rólunk is hazudott minden félét. A tesóm fölrúgta a baráti kapcsolatait, családját. Most pedig szenved, mert a hapsi rengeteget veszekedik vele. Szóval nekem ezután minden felnőtt ember gyanús, ha hazudik az egzisztenciájával kapcsolatban. Én vigyáznék. Egy kapcsolat alapja az őszinteség, s hidd el, ha ilyesmiben lódít, akkor lódít másban is. Csak nem biztos, hogy egyből rájössz.
2010. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

ugyan már.

az itt válaszolók közül hány volt őszinte a barátjával eleinte.

pl fingottatok előtte?

vagy ha megkérdezte hányan jártak arra előtte, akkor bevallottátok a valós számot?

könnyű így látatlanban leoltani, hogy milyen szemét alávaló, szánalmas kis féreg, de igazából ez egyáltalán nem igaz. mindenki nézzen kicsit magába...

...

... kicsit jobban.. na? dereng már?

2010. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De fog. Ha szeretsz mesevilágban élni, Ő ezt biztosítja neked!
2010. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen, én is erősen kételkedem, azért is kérdeztem meg, hogy mások mit gondolnak. Azt tudom, hogy szeret, mindent megtesz nekem, és a gyermekemet is imádja, aki nem az övé, tehát vannak dolgok, amiben biztos vagyok. De azt nem tudom, hogy tényleg vajon mi az amiben még hazudik, és mi az, amiben nem, és ettől félek... de szeretem, és most csak úgy szakítani nem tudok vele.
2010. szept. 16. 13:18
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:58! Azért a társasági illem betartását nem nevezném hazugságnak. Én őszintén indítottam kapcsolatomat a férjemmel. Úgy gondoltam, jobb ha mindent tud, mert akkor nem éri meglepetés. Pedig volt mit kiteregetni. Így soha semmin nem kellett meglepődnie. Hozzáteszem, nekem sem. Na és ez az őszinteség ma is tart. Az önszépítés elmegy még tizenévesen, amikor szebbnek jobbnak akar látszani az ember, de egy idő után fel kell nőni. Fel kell tudni vállalni önmagunkat.
2010. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
én már megtanultam h. a párom elég kamuzós fajta.Van amiket már egyből leolvasok róla,de van ami nem izgat, a többit próbálom elhinni.Amíg velem van és hozzám jön haza és elhiteti velem h. szeret addig nincs gond.De ha megcsalna és hazudna akkor azt nehezen bocsájtanám meg,de ennek is biztos oka van.Ha már szemétkedne és nem szeretne akkor meg amúgy sincs értelme a kapcsolatnak.Ha már nem tudsz hinni neki,akkor inkább jobb ha külön váltok,mert így elég nehéz együttélni a másikkal.
2010. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szakits ha valaki 30 évesen lúzer örökre az marad az anya helyet majd tarhatod te el és mindenben hazudni fog.
2010. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

12:58-as:

"ugyan már.

az itt válaszolók közül hány volt őszinte a barátjával eleinte.

pl fingottatok előtte?"


Nem, de ezt a mai mapig sem teszem, mert nem vagyok ennyire igénytelen, - ez alapvetö dolog - pedig 25 éve élünk együtt.


"vagy ha megkérdezte hányan jártak arra előtte, akkor bevallottátok a valós számot?"


Igen, ugyanis nekem nem volt kinos bevallani, hogy elötte két barátom volt.


"könnyű így látatlanban leoltani, hogy milyen szemét alávaló, szánalmas kis féreg, de igazából ez egyáltalán nem igaz. mindenki nézzen kicsit magába"


De itt nem kultúrált viselkedésröl volt szó a kérdésben, meg nem is arról, hogy hány kapcsolata volt elözöleg - amire ha nem az igazat válaszolja valaki, az még nem olyan vészes (kivéve, ha a városban lévö össszes másnemüvel már ágyban volt), hanem arról, hogy egy házzal rendelkezö, biztos anyagi helyzetü embernek mondta magát (nem csak úgy viselkedett, hanem EZT ÁLLITOTTA MAGÁRÓL!!), és közben se háza, se pénze, viszont adósága annál több. EZ AZ, ami gond, és ezért nem kezd értelmes ember ilyen valakivel, aki, ha kinyitja a száját, már hazudik is.


Ha te is ilyen vagy, akkor meg inkább hallgass, mert ezzel nem lehet dicsekedni.

2010. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Előttem soha többet az életben nem áll helyre a becsülete annak az embernek, akit egyszer is "megcsíptem" hazugságon.
2010. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!