Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy a...

Miért hiszi azt, hogy a tetteinek nincs következménye?

Figyelt kérdés

Barátom (28F) tegnap egy kisebb veszekedés után úgy döntött, hogy ő nem alszik nálam, hazamegy inkább.

Összevesztem anyámmal, ideges voltam, erre ő még elkezdett csesztetni, hogy miért nem csinálok neki vacsorát. (Azért nem, mert amit én csinálok, abban mindig talál valami hibát, és már unom, hogy minden balf*sz nőnek lehord, ha nem sikerül valami.. Sajnos nem vagyok egy gyakorlott háziasszony, de folyamatosan próbálkozok)

Hazament, reggel meg irt sms-t, hogy ugyan miért haragszom. Mintha nem lenne okom. Mikor este elmondtam neki, min vesztem össze anyuval, azt mondta hogy én vagyok a hülye, mert az anyámnak mindig igaza van.


2010. szept. 16. 11:06
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Ha főzök egy virslit, már azt is "elrontom" a barátom szerint. Pedig azt azért nehéz.
2010. szept. 17. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!