Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy a...

Miért hiszi azt, hogy a tetteinek nincs következménye?

Figyelt kérdés

Barátom (28F) tegnap egy kisebb veszekedés után úgy döntött, hogy ő nem alszik nálam, hazamegy inkább.

Összevesztem anyámmal, ideges voltam, erre ő még elkezdett csesztetni, hogy miért nem csinálok neki vacsorát. (Azért nem, mert amit én csinálok, abban mindig talál valami hibát, és már unom, hogy minden balf*sz nőnek lehord, ha nem sikerül valami.. Sajnos nem vagyok egy gyakorlott háziasszony, de folyamatosan próbálkozok)

Hazament, reggel meg irt sms-t, hogy ugyan miért haragszom. Mintha nem lenne okom. Mikor este elmondtam neki, min vesztem össze anyuval, azt mondta hogy én vagyok a hülye, mert az anyámnak mindig igaza van.


2010. szept. 16. 11:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2010. szept. 16. 11:27
 12/31 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól értem amit írtál, akkor összevesztél a barátoddal. Aki ezután hazament. Nem kocsmába,nem diszkóba,hanem HAZA.

Ezután az anyukáddal is összvesztél,mert nem tudsz rendes vacsorát főzni.Ezért inkább nem főztél neki semmit,hiába kért meg rá.

A történtek után nem a párod,vagy az anyukád érzi sértve magát,hanem te.

Sőt,még következményeket akarsz a pároddal szemben. De milyen következményeket és főleg miért? Azért mert te hisztizel,ő legyen a bűnbak?

2010. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szóval, anyukámmal összevesztem.

Amikor a barátom belépet az ajtón, akkor hagytuk csak abba a veszekedést anyukámmal.


A barátom mondta hogy csináljak neki vacsorát, amit nem tettem meg (mert 10esetből 9x azt mondta hogy sz*r amit én csinálok). Ezek után ő fogta magát, és hazament.

2010. szept. 16. 11:33
 14/31 anonim ***** válasza:
52%

figyelj ha nem értékeli azt h te főzől neki és netántán nem sikerül akkor mond meg neki h csináljon jobbat..ennyi..(emlékszem még én is kezdő voltam és csináltam paprikás krumplit a barátomnak de nagyon leégett és még ő aztis megette pedig mondtam neki h tudom h rossz és ne egye meg.)

szerintem nem kötelességed főzni rá.. a másik meg az h semmi köze ahhoz h min veszekedsz anyukáddal..

2010. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
Legközelebb higgad je mielőtt írsz, mert így egy zavarosan fogalmazó hisztos libának tűnsz, még ha nem is az vagy. Nem csodálom hogy a barátod hazament, legalább neki volt annyi esze, hogy nem vett részt a dührohamodban. Majd lehiggadsz, aztán kibékültök, már ameddig bírja...
2010. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

Ha a barátom leminősíteni a főztömet (akár joggal, akár nem) én bizony nem csinálnék neki többé semmit. Javasolnám, hogy tanuljon meg főzni.

Én a maximumot szoktam nyújtani és ha ez nem elég, járjon egy szakácsnővel. Hozzáteszem én sem vagyok egy szuper háziasszony.

2010. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
5%

Várj, megpróbálom értelmezni a szitut.

Összevesztél anyukáddal, amikor éppen abbahagytátok (bár még a stressz hatása alatt voltatok), belépett a párod, gondolom munkából fáradtan, éhesen, és megkért, hogy csinálj neki valami vacsorát, erre te anyukáddal folytatott vitád után még kicsit visszamaradt stresszből kifolyólag szerencsétlen éhesen betoppanó párodat jól leordítottad ahelyett, hogy rögtönöztél volna egy szendvicset, ami csillapíthatta volna az étvágyát, bár ő most éppen egy rossz szót nem szólt, de az alkalom adta magát, hogy most minden korábbi sérelmedet - amiatt, hogy nem tudsz főzni és ő ebben őszinte volt - ki is adhattad magadból, mire ő éhesen, fáradtan, korgó gyomorral, látva, hogy éhségét nem csillapíthatja, és még rosszkor is érkezett, fogta magát, és hazament, és még te vagy felháborodva...

Akárhogy nézem, ez hiszti. És tanulj meg főzni... :-D

2010. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúgy ki hiszi azt, hogy a tetteinek nincs következménye? a barátod azért mert egy felesleges veszekedés után inkább hazament? vagy esetleg te, aki azt gondolod, hogy mindenki tűrje el ha te hisztis vagy? Ezen azért nem árt ha elgondolkodsz.
2010. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
25%

Miért hiszi? Mert eddig se volt következmény.

Nálam, ha valaki kimegy az ajtón ilyen miatt, többet nem jön vissza. Ennyi.

2010. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam neki, hogyha nem tetszik amit főzök, csináljon jobbat.
2010. szept. 16. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!