Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy a...

Miért hiszi azt, hogy a tetteinek nincs következménye?

Figyelt kérdés

Barátom (28F) tegnap egy kisebb veszekedés után úgy döntött, hogy ő nem alszik nálam, hazamegy inkább.

Összevesztem anyámmal, ideges voltam, erre ő még elkezdett csesztetni, hogy miért nem csinálok neki vacsorát. (Azért nem, mert amit én csinálok, abban mindig talál valami hibát, és már unom, hogy minden balf*sz nőnek lehord, ha nem sikerül valami.. Sajnos nem vagyok egy gyakorlott háziasszony, de folyamatosan próbálkozok)

Hazament, reggel meg irt sms-t, hogy ugyan miért haragszom. Mintha nem lenne okom. Mikor este elmondtam neki, min vesztem össze anyuval, azt mondta hogy én vagyok a hülye, mert az anyámnak mindig igaza van.


2010. szept. 16. 11:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

A kérdés nagyon nem függ össze a magyarázattal.

Szóval mi a kérdés?

2010. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Hisztis vagy, vagy esetleg könnyen felidegesíted magad. Javaslom, hogy igyál rendszeresen citromfű teát, talán kicsit megnyugtatja az idegeidet. Ne feledd, hogy az idegeskedés árt a szívednek, remélem, nem akarsz bajt.
2010. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Szóval, az kimaradt (bocsi érte), hogy azt hiszi, hogyha csak úgy hazamegy, annak nem lezs következménye.


Nem vagyok hisztis, csak nagyon komolyan összekaptam anyukámmal, és bántott hogy még ő sem áll mellém, plusz rárak egy lapáttal..

2010. szept. 16. 11:17
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk ez tényle hiszti...Ha a barátod 28, talán te sem 14 vagy, így anyukáddal is meg lehet beszélni a dolgokat, nem vagy már gyerek gondolom. Nagyon zavaros ahogy leírtad, de azért sikerült kihámozni, csak éppen a hatalmas problémát nem látom amin ennyire kiakadtál. Anyukáddal ez nem egy akkora nagy téma hogy hatalmas balhé legyen belőle, a barátodnak meg nem az a feladata, hogy mindig téged csillapítson, neki is lehetett rossz napja.

Tényleg higgadj egy kicsit, mert így nem csoda ha a barátod inkább hazamenekül.

2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tudsz elvonatkoztatni az anyukáddal történt vitától, amikor a pároddal vagy, és kb. kiharcolod, hogy még el is menjen - mert nem akarja hallgatni, hogy még őt is cseszegeted -, akkor neked tényleg kéne egy kis idegnyugtató.

Javaslom ezt (gyógynövényboltokban is van):

[link]

2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Hát eléggé elnyomnak.
2010. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Anyuval teljesen más miatt vesztünk össze...
2010. szept. 16. 11:23
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, min vesztél össze anyukáddal, a párodra zúdítottad az idegességedet, ez pedig nem szabad (meg senkit se szabad villámhárítónak használni, se a párod, se a haverod, se a gyereked, senkit...).
2010. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Most akkor ki bántott a vacsora miatt? A barátod vagy anyukád? Nagyon zavarosan fogalmazol. Az sem mindegy hány éves vagy. Más ez egy 14 éves kamaszlánytól és más egy felnőtt nőtől.
2010. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem zúdítottam rá semmit.

Látta a barátom, hogy ideges vagyok (a veszekedést akkor hagytuk abba, mikor a barátom belépett az ajtón), és rögtön elkezdte, hogy csináljak neki vacsorát.

2010. szept. 16. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!