Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dönthetek már a saját...

Nem dönthetek már a saját életemről sem?

Figyelt kérdés

Fürdéshez készülődtem amikor benyitott anyukám és ezt vágta a fejemhez: "még egyszer meg ne lássam,hogy így leborotválod magad. Minek kell ezt ilyen pucérra borotválni? Mint egy k*rva.. örülj hogy nem kapsz két pofot!" Nem értem:S Miért kell ebből ekkora nagy ügyet csinálni? Szerintem ahhoz semmi köze nincs hogy hol borotválom le magam és mennyire.Ráadásul szinte le is k*rvázott:'( Vagy szerintetek én gondolkozom rosszul?:(


Én 14/L anyukám: 36 éves


2010. szept. 14. 21:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
miért nem alszol már ?
2010. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
nem gondol arra mi lesz ha már valaki segitsége nélkül nem fog boldogulni. ekkor számithat e rád. ha ilyen apróságokkal elmar maga mellől.
2010. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén sajnállak anyád miatt. Lehet, hogy ő nem borotválja, de semmi köze hozzá, hogy te mit csinálsz a szőröddel. Én is 14 éves korom óta borotválom magam, anyám sose szólt bele. Az meg, hogy rádnyit a fürdőbe, hát kiakasztó. Egy 14 éves lánynak már van magán szférája, amit tiszteletben kell tartania a szülőnek is.

Én a helyedben megmutatnám neki milyen válaszokat kaptál, hátha akkor kicsit az agyához kap, hogy túlságosan bele akar avatkozni az életedbe.

25/L

2010. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

17 éve.. kimaradt


21.50

2010. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

u...ez tényleg már magánügy és anyukád meg is érthetné h. miért is...eleinte gondoltam is h. 14 évesen minek,hisz már nincs nyár...,de látom úszol és az tényleg kicsit ciki ha...szóval érted ;)

esetleg kulcsot a fürdőhöz vagy megbeszéled anyukáddal.

Nyugi ezért egyáltalán nem vagy k__va :)

2010. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Hümm szerintem is teljesen magánügy. Elvégre még normális indokod is van rá bár arra se lenne szükséged hisz a te tested, őt se zaklatod amikor a lábát gyantázza. :S

DE.

Vannak szülők akik megvadúlnak ha mindenféle pletykákat hallanak olyan korú gyerekekről mint a sajátjuk. És ilyenkor beindul a fantáziájuk.

Nem lehet, hogy azt hiszi van valakid? Mivan ha nem is a szőr a lényeg, hanem hogy talán pasid van akivel nemi életet élsz? Ha nekem mondaná a lányom, hogy ilyen korban nemiélete van hát leesne az állam, lehet ő erre gyanakszik?! Lehet ezért nézegeti az msnt is, keresi a gyanús bizonyítékokat, hogy pasizol-e? Mert ez esetben

nagyon gyorsan ülj le vele beszélgetni s mond el mennyire nincs igaza, úgy nevelt, hogy megbízhat benned s nincs senkid. Talán enyugszik egy időre

2010. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, csak azért feltételezem mert vannak akiket a nemiélettel kezdik érdekelni milyen is ott alul a terep. Érdekes (vagy gusztustalan, mindenki magabelátása szerint döntse el) de volt pár ilyen osztálytársam anno 5-6éve.
2010. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Fog még a kérdező anyja hisztériázni 10-15 év múlva, hogy a felnőtt gyereke rá se nyitja az ajtót. Borzalom az ilyen szülő, komolyan mondom. Az meg, hogy ennyi idősen rád nyit a fürdőszobában... tuti nincs rendben valami nála szexuálisan. Figyelj, menj el 1 barkácsáruházba, vegyél ilyen kis kampót vagy reteszt, aztán szereld fel a fürdőajtóra. Ezeket nagyon egyszerű felszerelni, te is meg tudod csinálni. És akkor nem fog rád nyitogatni a kissé perverz anyád. A levéltitok megsértése amúgy bűncselekmény (Büntetőtörvénykönyv külön paragrafusa foglalkozik vele). Ja, és még egy: az qurvázza le a másik embert, aki saját magát annak tartja (pszichikai projekció a jelenség neve)... de az, hogy valaki a saját (ráadásul ennyire fiatal) gyerekét qurvázza le, na arra csak a legalja emberek képesek. Sajnálom kérdező, hogy ilyen "anya" mellett kell élned :(
2010. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

1. Ha a fürdöszobában vagy, akkor zárd be az ajtót, egy 14 évesnek már kell ennyi magánterület.

2. Az, hogy borotválod magad nem tartozik másra.

3. Célszerü lenne, ha anyukáddal megbeszélnéd, hogy MIÉRT csinálod - igy divat, zavar a sportban, stb.

2010. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
14 évesen elég lenne max. oldalt leszedni, nem kéne teljesen borotválni, de te tudod.
2010. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!