Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dönthetek már a saját...

Nem dönthetek már a saját életemről sem?

Figyelt kérdés

Fürdéshez készülődtem amikor benyitott anyukám és ezt vágta a fejemhez: "még egyszer meg ne lássam,hogy így leborotválod magad. Minek kell ezt ilyen pucérra borotválni? Mint egy k*rva.. örülj hogy nem kapsz két pofot!" Nem értem:S Miért kell ebből ekkora nagy ügyet csinálni? Szerintem ahhoz semmi köze nincs hogy hol borotválom le magam és mennyire.Ráadásul szinte le is k*rvázott:'( Vagy szerintetek én gondolkozom rosszul?:(


Én 14/L anyukám: 36 éves


2010. szept. 14. 21:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%

10-15 éve NEM VOLT DIVAT borotválni kedves utolsó, most meg igen, ennyi. De akkor te csinálj mindent 15 évvel ezelőtti divat szerint. Értelmes egy ember lehetsz, ha ilyenért leszólsz valakit.

Én 23 éves vagyok, 14 éves korom óta borotválom magam, és soha semmi bőrbetegségem nem volt.

2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Első! Miért lenne baja a hormon háztartásával? Amikor 14 évesen már eléggé szőrösödik az ember ott lennt, de persze senki sem egyformán, ezért még a kérdezőnek nincs gondja a hormondjaival. Kérdező, szerintem sem volt szép anyukádtól, hogy csak úgy lekúrvázott, szerintem nehezen bírja elviselni, hogy már nem kicsi lány vagy.
2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ja, a 21:32-esnek szólt.
2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
éppen öltöztem lefelé amikor rámnyitott.. de még amikor a barátnőimmel msn ezek akkor kiveszi a kezemből az egeret.. vissza görgeti sé elolvassa hogy mit irok.. meg ott ül mellettem:/
2010. szept. 14. 21:37
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
hát, ez az, 10-15 éve anyám sem borotválta magát, mára már elbújna szégyenében, mára már valamilyen szinten mindenki szőrtelenít.
2010. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
60%

Igen,ez az,hogy most már 2010 van.Nem 15 évvel ezelött vagyunk. Ma már gáznak számit,csak ezt bizonyos felnőttek nem értik meg. Ne foglalkozz vele,és legközelebb ha tudod zárd be a fürdöszoba ajtót. :) Meg esetleg próbáld meg elmagyarázni anyukádnak hogy ez neked milyen kellemetlen lenne pl.úszáson a többiek elött.


l/16

2010. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
bocs a sok "mára már"-ért :P
2010. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Na meg vagy áldva az anyukáddal... Neki úgy látszik nem nagyon volt gyerekszobája, ha nem tanították meg rá, hogy ilyet BUNKÓSÁG csinálni. Másra rányitni is, meg beleolvasni a beszélgetésébe is. Az egy dolog, hogy ő a szülő, és te meg a gyerek, de akkor talán esetleg nevelt volna úgy, hogy őszinte tudj lenni hozzá, akkor nem kéne utánad kutatnia. Bocs, hogy leszólom anyukádat, csak tényleg érthetetlen nekem, amikor egy szülő ennyire nem tiszteli a gyerekét, pláne egy ilyen fiatal szülő, aki még emlékezhet rá, hogy milyen volt kamasznak lenni. Vagy csak nekem vannak túl normális szüleim?? Mert én a saját gyerekem is úgy nevelem, hogy nem kutakszom utána, nem szólok bele az olyan dolgokba, amik egyértelműen magánügyek.
2010. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Mivel versenyszerűen sportolsz, ezért érthető, hogy borotválsz. Ezzel az erővel akkor birkózók meg mind b*zik. A higiéniára is gondolsz biztosan, hiszen az uszodákban elég sok helyen nem divat a takarítás.

Különben meg, nem a szőrtől függ, hogy összeszedsz-e betegséget, vagy sem, hanem attól, hogy rendben van-e, vagy nincs a hüvelyflórád.

2010. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

21.32

én pl. pont 17 borotválom magam ott. mégsem voltam szajha akkor sem és most sem! EZ NEM FOGLALKOZÁS KÉRDÉSE!


köszi..

2010. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!