Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dönthetek már a saját...

Nem dönthetek már a saját életemről sem?

Figyelt kérdés

Fürdéshez készülődtem amikor benyitott anyukám és ezt vágta a fejemhez: "még egyszer meg ne lássam,hogy így leborotválod magad. Minek kell ezt ilyen pucérra borotválni? Mint egy k*rva.. örülj hogy nem kapsz két pofot!" Nem értem:S Miért kell ebből ekkora nagy ügyet csinálni? Szerintem ahhoz semmi köze nincs hogy hol borotválom le magam és mennyire.Ráadásul szinte le is k*rvázott:'( Vagy szerintetek én gondolkozom rosszul?:(


Én 14/L anyukám: 36 éves


2010. szept. 14. 21:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
szerintem sincs hozzá semmi köze ez magánügy és kopogás nélkül be nyitni meg tahoság mondmeg neki is
2010. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Mivel versenyszerűen úszom ezért nem valami esztétikus szerintem ha közben szőrszálak lógnak ki a fürdőruhából. Meg amikor átlátszik.:/


Hiába mondom,hogy ne jöjjön be.. vagy kopogjon.. megse hallja..

2010. szept. 14. 21:31
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom, milyen szülők vannak... én biztosan nem tenném ezt a lányommal, inkább segítene, tanácsot adna...
2010. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
9%

Nagyon kinyílt a csipája a mai gyerekeknek! Anyukádnak igaza van,mert 10-15 éve csak a szajhák borotválták ott magukat!

Ha majd esetleg bőrbetegséget kapsz,akkor ki visz el orvoshoz? Ki fizeti a gyógyszereket stb? Ahhoz sem lesz köze az anyukádnak?

2010. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Mitől kapna bőrbetegséget?? Nem hinném, hogy egy életlen koszos pengével szórakozna... Szerintem meg egy mai fiatal lánynak is fontos, hogy ápolt legyen. Ha valaki ezt nem látja be, annak súlyos problémái lehetnek, és féltékeny... Ha szükséges, miért ne tehetné?


24/N

2010. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
a kérdezőnek azt javaslom beszéld meg anyukáddal, hogy nem olyan nagy dolog hogy 14 évesen szőrtelenítesz! ez megszkott manapság, anyukád fiatal, simán megérthetné!
2010. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
ez igy nemigaz szerintem ,hogy szajhák borotválják amugymeg láttál már szoknyában csajt akinek olyan nagy szöre volt h harisnyán keresztül látszott a bunda na mert én igen qrva szépvolt...
2010. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
A szajhák borotválják magukat?Néném te hol élsz?
2010. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ha valaki borotválja, akkor k.rva? :-O


Próbáld akkor csinálni, amikor anyud nincs otthon.

2010. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló Jézusom. attól még, hogy fiú létedre csak később nőtt szőr a .....dön, még nem kell leszólni másokat. ha a 14 éves lányok nem borotválkoznának, legtöbbjük szőrös hónaljjal rohangálna nyáron az utcán.


szerintem már az sem normális, hogy anyukád rád nyit fürdés közben. próbáld meg "megnevelni", különben még 18 éves korodban sem veszi majd észre magát.

2010. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!