Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben dönthetek én?

Milyen esetben dönthetek én?

Figyelt kérdés

Most nemsokára lenne egy műtétem,érzem, hogy nincs rá "igazán" szükség most, 15 éves vagyok, így ezt nem én döntöm el, anyukám pedig szeretné ha meglenne.


De abból a pénzből már elmehetnénk pár napra is utazni!

Erre most nagyobb szükségünk van, mint a műtétemre.

Anyukám szegény eléggé kivan a munkahelyétől, szóval kellene neki egy utazás már igencsak!:)

Remélem sikerül.

Míg 18 éves nem leszek addig "hivatalosan" nem dönthetek róla?


Előre is köszönöm.


Előre is köszönöm.


2011. febr. 22. 20:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést kétszer volt kiírva!:)
2011. febr. 22. 20:26
 2/17 A kérdező kommentje:
van:)
2011. febr. 22. 20:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Off:MBT cipővel kapcsolatban tapasztalatok?:D
2011. febr. 22. 20:26
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen műtét?
2011. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
milyen műtétre van szükséged?
2011. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát ha most elutazzátok a pénzt akkor mi lesz amikor igazán szükséged lesz rá? hidd el, hogy édesanyádnak az a legfontosabb, hogy te egészséges és jól légy
2011. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szóval valami amit a tb nem áll. esetleg nőgyógyászati?

hát van az olyan intim, hogy csak érdekli anyud a határozott véleményed.

2011. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk összehasonlítani a rejtélyes műtétet a szintén rejtélyes utazással, amire - már ne is haragudj - nem értem, ugyan mi szükség lehet. Én nem voltam nyaralni pár éve, és nem mondom, jó lenne, de hogy szükség van rá, pláne nagy szükség, az azért túlzás. Feleslegesen gondolom nem nagyon műtögetnek embereket, csak úgy. És ha tudod, hogy most nem te döntesz, hanem anyukád, akkor nem értem, mi a kérdés. És a TB miért nem fizeti a műtétet?
2011. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Először is mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Gerincműtét.


Kedves Utolsó!

Nyaralásra, utazásra igenis szüksége van az embereknek, minden embernek, ha csak Magyarországon lennénk, akkor szerintem igazán nem is "élnénk".


Sajnos ebben most nincs igazad. Sok olyan műtétet végeznek, amit teljesen másképpen is meg lehetne oldani, én ezt hiszem. Ha valaki lelkiekben gyógyult, akkor a betegség próbáját is kiállja mindenféle műtögetés nélkül.

2011. febr. 23. 13:25
 10/17 anonim ***** válasza:

gerincműtét, mbt cipő - gerincferdülésed van? mert 15 évesen a gerincsérvet kétlem. annyira nem lehet súlyos a helyzet, ha a tb nem támogatja a műtétet, ugyanakkor szerintem anyukád addig nem fog megnyugodni, amíg meg nem műtenek. így hiába szeretnél inkább elutazni vele, hogy kikapcsolódjon, neki nagyobb megnyugvást jelentene, ha a műtéten lennél túl sikeresen.

egyébként a cipőről nagyon ellentétes véleményeket hallottam, a nagymamám imádja és nem hajlandó semmi mást hordani, más rokontól meg azt hallottam, hogy nem vált be neki. szerintem attól függ, megtanulod-e a speciális járást benne, de alapvetően nem kamu az egész :)

2011. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!