Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben dönthetek én?

Milyen esetben dönthetek én?

Figyelt kérdés

Most nemsokára lenne egy műtétem,érzem, hogy nincs rá "igazán" szükség most, 15 éves vagyok, így ezt nem én döntöm el, anyukám pedig szeretné ha meglenne.


De abból a pénzből már elmehetnénk pár napra is utazni!

Erre most nagyobb szükségünk van, mint a műtétemre.

Anyukám szegény eléggé kivan a munkahelyétől, szóval kellene neki egy utazás már igencsak!:)

Remélem sikerül.

Míg 18 éves nem leszek addig "hivatalosan" nem dönthetek róla?


Előre is köszönöm.


Előre is köszönöm.


2011. febr. 22. 20:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, gerincferdülésem van, 42°-ban elvileg, röntgen régebben volt, tehát nem tudom most mennyi, elvileg csak "romolhatott".


Részemről nem létezik olyan megoldás az egészségügyi problémékra, hogy műtét.

2011. febr. 25. 18:34
 12/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. annyit mindenképp érdemes megtenni, hogy egy másik orvosnak is kikéred a véleményét, mert a legtöbben tényleg nagyon nagy előszeretettel küldik azonnal műtétre a pácienseket. pedig egy műtétnek mindig vannak rizikói, a legrutinabbnak is, szóval tulajdonképpen mindent meg kellene tenniük, hogy elkerülhesd. ha meg semmiképp nem tudsz másik orvost is megkérdezni, akkor is beszélgess el az orvosoddal [anyud is ott lehet], hogy a műtéten kívül milyen megoldást tud még javasolni, milyen egyéb lépéseket tehetnél, hogy javulj, amivel elkerülöd... ha látják, hogy komolyan gondolod, és nem csak makacsul kijelented, hogy márpedig te nem akarod, hogy megműtsenek, biztos segítőkészebbek lesznek! drukkolok! :)
2011. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

De az a helyzet, hogy három orvosból mindhárom műtétre küldött, közülök a Professzorért pedig rengetegen tűzbe tennék a kezüket.

Amúgy rosszul semmiképpen sem jöhetek ki belőle, higgyetek nekem!:)


Meglesz meglesz, nem lesz nem lesz.

Lesz ami lesz!:)

2011. febr. 27. 16:54
 14/17 A kérdező kommentje:
Megműtöttek.:)
2011. márc. 30. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Remélem jól vagy? Vannak fájdalmaid? Nem maradt annyi pénz, hogy mégis elmenjetek nyaralni?
2011. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Igen, köszönöm, nagyon jól vagyok, minimális fájdalmaim voltak, ma vagyok 8. napja megműtött.


Csak pozitívumokat "okozott" nekem a műtét, gyönyörű szép, egyenes lettem:).


Mégegyszer köszönöm az érdeklődést!:)

2011. márc. 31. 10:38
 17/17 A kérdező kommentje:

Jah, a nyaralás.:)


Igen, maradt.:)

2011. márc. 31. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!