Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éve élek a párommal. Szeretem, együtt tervezzük az életünket, de sajnos vannak hullámvölgyek.

Most is épp egy ilyenben vagyunk, egyszerűen nem elég nekem a társasága vagy nem is tudom, mi a gond. Nem értem magam.

De a lényeg: olyan helyen dolgozom, ahol egy fiatal, korombeli főnököm van. Aki nemrég szakított a barátnőjével. Én még egyetemre járok, ezért délután-este tudok csak dolgozni menni. Így sokszor vagyunk benn néhányan vagy akár csak kettesben. Az utóbbi időben mindig arról beszél, hogy rossz neki, hogy nincs barátnője, már én kell, hogy szóljak neki, hogy alapvetően dolgozni vagyunk itt. Meg hát ugye mennék haza a páromhoz.

Soha nem tett egyértelmű kijelentést, de mindig zavarba hoz, és nem tudom az egészet hova tenni. Főleg hogy nekem már akkor nagyon megtetszett, amikor még nem is dolgoztam nála. Néha megfordul a fejemben, hogy ki kellene deríteni, hogy mi a helyzet és ha úgy áll, ahogy sejtem, ott kellene hagyni a párom.

Másrészről viszont mi együtt az elmúlt három év alatt rengeteg mindenen keresztülmentünk, kb mostanában jöttünk anyagilag is "egyenesbe", most lett végre munkája, satöbbi, satöbbi. Szóval most tudnánk igazán élvezni ezt a kapcsolatot, mert eddig csak vállvetve küzdöttünk a megélhetésünkért. És lehet, hogy a főnököm nem is gondolná olyan komolyan a dolgot. Viszont akkor meg a munkám is rámenne erre a lépésre.

De az is lehet, hogy ő lenne a nagyő, csak elég rossz szituációban találkoztunk.

Mit tegyek? Még csak 22 éves vagyok, tudom, hogy fiatal, de az elmúlt években már annyi viszontagságon mentem keresztül (hadd ne részletezzem, családi, megélhetési, stb. gondok), hogy most nem szeretnék kiszúrni magammal.


2010. szept. 14. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdéseid között ott van a válaszod is.Ne feled a húség nagy erény jóban rószban együtt .miből gondolod előző párját nem tudta boldoggá tenni ,majd téged azzá tesz ne légy naiv a párod jobban szeret mind aszt gondolnád jó éjszakát!!!!
2010. szept. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha legalább egy hétvégére el tudnál utazni a pároddal, nem gondolok nagy pénzszórásra, csak valami középkategóriás welnesshotelre, a hullámvölgyből való kikecmergéshez időt kellene fordítanotok egymásra. A főnököt a helyedben hanyagolnám, több szempontból is hülyeség lenne belemenni a kis játékába...
2010. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En sok olyan kapcsolatot lattam, ahol egyik fel szakitott egy harmadikert, aztan rajott, hogy az elet nem ugy mukodik, hogy x ember mellett csak jo lehet es az mar csak tiszavirag eletu kapcsolat volt. Szerintem 3 ev alatt oda jutottatok, hogy mar nagyon ismeritek egymast, lehet hogy inkabb szeretet szintre lep a kapcsolatotok a szerelembol (ami termeszetes folyamat) es lehet, hogy ezert erzed, hogy kell valami uj, izgalmas, de ne feledd, az uj kapcsolat is "elevul" egyszer es lehet, hogy 2-3 ev mulva teljesen ugyanugy fogsz erezni a fonokod oldalan. Lehet, hogy picit unatkozol, nem? En ennyiert nem szakitanek, de neked kell latni. Viszont arra keszulj fel, hogy valoszinuleg mas lesz kapcsolatban a fonokoddel, mint most, amikor probal megszerezni. Ilyenkor izgalmas egy kapcsolat, de elobb-utobb minden kapcsolatban eljonnek a szurke hetkoznapok.


Azert annyit mindenkepp tanacsolnek, hogyha kilepsz ebbol a kapcsolatbol, elobb tedd es ne azutan, hogy osszejossz a fonokoddel. Magyarul ne alazd meg egy megcsalassal.

2010. szept. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően el kellene magadban döntened, hogy szereted-e a párod, vagy már csak megszokásból vagytok együtt.

nálunk ez utóbbi volt már sajnos, 3. nem volt a képben. Mondjuk nekem okom is volt kiszeretni belőle, de ez lényegtelen.

Tehát ha úgy érzed, már nem szereted a párod, nem vagy vele boldog,és ha mindent megteszel sem működik a dolog, akkor szakíts vele...DE ezt ne az új kapcsolat reményében tedd , hanem magadért.

Szerintem könnyen lehet, hogy a főnököd "vigaszt" keres benned, nem hiszem hogy erre vágysz.

2010. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!