Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem szereti a...

Vajon miért nem szereti a párom a családomat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokszor veszekedtünk a párommal, én akkor elmentem haza a szüleimhez. Tett velem olyat a párom amit nagyon nem szabadott volna, de én megbocsátottam akkor neki. Persze a szüleimnek nem tetszett amiket tett velem, és ezt el is mondták a páromnak. (Akkor meg kiskorú voltam)


Azóta jobb a helyzet, a szüleim is túl tették magukat azon amiket tett velem akkoriban, viszont a párom nagyon utalja őket. Gondolom azért, mert akkoriban a szüleim megmondták neki a magukét, hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson, stb stb …


Azóta sose akar jönni velem a szuleimhez, pedig a szüleim azóta nagyon megszerették mert látják hogy már nem bánt engem, és jól bánik velem. Mindig kérdezik hogy miért nem jött el velem, mi az oka én meg mindig csak hazudok nekik hogy dolga van vagy valami mas, és már kínosan érzem magam hogy akárhányszor megyek, o nem jön velem .. Akkor sokszor rondan is beszél róluk, múltkor például azt mondta rájuk hogy szrhaziak, putriban élnek (pedig nekem az az otthonom, ott nőttem fel) és nem is putri … Nemtudom már mit tegyek, mindennap szinte össze veszünk ezen, mert o nem szereti az én családomat, pedig soha semmi rosszat nem tettek vele, ellenben az o szülei velem … Mit tehetnék?


Ha valami nem világos akkor nyugodtan kérdezzetek …


20/L



2022. márc. 19. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 kovpet ***** válasza:
19%
Sajnos a nők nagy része ezeket az ősembereket szereti, nem a normális férfiakat. Mi "unalmasak" vagyunk. Tényleg nem túl izgalmas, ha nem kell folyamatosan félni a társadtól...
2022. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Első nagy szerelem .. tapasztalatlan vagyok meg persze … Felek lepni igazából ,mert nem tudom mi vár rám ezután ..
2022. márc. 20. 10:48
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
az élet. ahol most már tudod, hogy olyan pasit kell találni, aki egyenrangú félként kezel
2022. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
27%

49 és neked az alatt a két év alatt ha ilyen stílusban nyomták, az hatásos volt?

nem értem meg, hogy miért gondolja azt bárki, hogy normál hangnemben nem lehet hatni emberekre

2022. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
95%
2 év után megosztottam a rossz tapasztalataimat is, nem csak a jókat a barátaimmal. Mint most a kérdező. 1 hétre rá már nem voltam a pasival. :) A kérdés, hogy a kérdező marad e, vagy lép tovább. Mert az ilyen a gyerekeiket is meg fogja ütni, ha őt nem is. Csak én már magamtól is felébredtem 2 év után, hogy talán jobbat érdemlek, ezért mséltem róla másoknak is. Persze bőgtem a szakítás után egy hónapig. Aztán meg a világ legszabadabb emeberének éreztem magamat. A kérdezőnek is ezt ajánlom. Fel ne tegye magának a kérdést, hogy "mi lesz velem nélküle, kellek e még valakinek, mi van ha életem szerelmét dobom el?". Mert ezek rossz kérdések és egyértelmű a válasz. Ennél csak jobb lesz remélhetőleg.
2022. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb döntés. Hajrá!
2022. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
30%
55 ezért kérdeztelek. most a kérdező is megosztotta a rosszat. gondolom nincsenek barátai, így itt osztja meg. bíztatni kell, nem hülyézni. bárki kerülhet ilyen helyzetbe, hiába mondja, hogy nem. a szerelem nagyon durva dolog.
2022. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyéztük. Azt mondtuk, HA vele marad, akkor hülye. :D Mert akkor tényleg az.
2022. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
96%
Szerelem ide-oda, aki nem ábrándul ki instant az első pofonnál, annak nem a szerelem a baja, hanem az önbecsülése. Ezen kéne dolgoznia a kérdezőnek, mert ha az rendben lenne nála, össze sem jönne ilyen prolival.
2022. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
90%
Jaaj, igen, finomkodjunk csak a bántalmazott lelkével, hátha a simogatás fogja rádöbbenteni arra, hogy milyen egészségtelen ez a helyzet neki, biztosan. Nehogy véletlenül rosszul essen neki, hogy megmondják, hogy a pasi egy büdös gyökér, ő meg hülye ha tűri.
2022. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!