Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem szereti a...

Vajon miért nem szereti a párom a családomat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokszor veszekedtünk a párommal, én akkor elmentem haza a szüleimhez. Tett velem olyat a párom amit nagyon nem szabadott volna, de én megbocsátottam akkor neki. Persze a szüleimnek nem tetszett amiket tett velem, és ezt el is mondták a páromnak. (Akkor meg kiskorú voltam)


Azóta jobb a helyzet, a szüleim is túl tették magukat azon amiket tett velem akkoriban, viszont a párom nagyon utalja őket. Gondolom azért, mert akkoriban a szüleim megmondták neki a magukét, hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson, stb stb …


Azóta sose akar jönni velem a szuleimhez, pedig a szüleim azóta nagyon megszerették mert látják hogy már nem bánt engem, és jól bánik velem. Mindig kérdezik hogy miért nem jött el velem, mi az oka én meg mindig csak hazudok nekik hogy dolga van vagy valami mas, és már kínosan érzem magam hogy akárhányszor megyek, o nem jön velem .. Akkor sokszor rondan is beszél róluk, múltkor például azt mondta rájuk hogy szrhaziak, putriban élnek (pedig nekem az az otthonom, ott nőttem fel) és nem is putri … Nemtudom már mit tegyek, mindennap szinte össze veszünk ezen, mert o nem szereti az én családomat, pedig soha semmi rosszat nem tettek vele, ellenben az o szülei velem … Mit tehetnék?


Ha valami nem világos akkor nyugodtan kérdezzetek …


20/L



2022. márc. 19. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
26%
Nem csoda hogy iylenek után nem szereti.
2022. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Remelem teged is csepel a zembered, utolso. Ha pedig te vagy ugyanilyen agressziv tenyeszbika, akkor remelem emberedre talalsz, aki szepen eltori mindket kezecskedet😗
2022. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
86%

32#

Te tuti lany vagy! :)

Viszont szivembol szoltal!

2022. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy még ez a kis nyomorult csávó van megsértődve, mert a szüleid megvédtek téged. Megüt, apád lebssza és még neki áll feljebb? Van bőr a képén. Mit képzelhet ez?
2022. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
A f@szid egy elkényeztetett kis ficsúr. Azért ilyen,mert neki mindent szabad,viszont őt soha senki rgy szóval sem bánthatja. Hagyd ott,mielőtt neked se lesz szemed!
2022. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

Leültem vele beszélgetni..


Kérdeztem tőle, miért nem szereti a szüleimet, mi az oka.. Azt mondta, egyáltalán nincs ilyen, neki nincs baja velük .. Akkor kérdem miért mondtad rájuk ezt múltkor hogy szarhaziak? Nem mondott ra semmit …


Holnapután megyünk segíteni valamibe a szuleimhez. Ha nem fog velem jönni annak ellenére hogy megígérte hogy jön, azon nyomban pakolom a taskamba a ruhaimat és haza költözöm. És ennyi volt. Nem csinál belőlem senki hülyét. Köszönöm a válaszokat! Sokat segitettetek!

2022. márc. 19. 22:31
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj kérlek, hogy alakult! Örülök, hogy sarkadra álltál, sokaknak ehhez egy élet sem elég.
2022. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kedves kérdező, hogy lesz benned annyi lelki erő, hogy tényleg haza költözzél és szakitsál vele! Azért én kérnék segítséget a szüleimtől a helyedben a költözéshez. Hidd el jó az ha ott van melleted és biztonságban érzed magad.
2022. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

36!

Abszolút jó döntés, nagyon erős vagy, kívánom, hogy holnap is az legyél.

2022. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem szégyelli magát.
2022. márc. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!